Szukam dawcy z ciemniejsza karnacja

Ogłoszenia kobiet
jaakoo877
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2018, 18:54 - pt

Re: Szukam dawcy z ciemniejsza karnacja

Post autor: jaakoo877 »

Witam,
Mam 28 lat, 183 cm wzrostu, bardzo czarne gęste włosy, ciemne brązowe oczy, zdrowy, bez nałogów, wykształcenie wyższe prawnicze. Jeśli jest Pani zainteresowana lub ma jakieś pytania proszę o kontakt w prywatnej wiadomości lub e-mail: jaakoo877@gmail.com.
sportowiec777
Posty: 11
Rejestracja: 29 czerwca 2018, 11:09 - pt

Re: Szukam dawcy z ciemniejsza karnacja

Post autor: sportowiec777 »

:18

Jestem zdrowy. Mam syna. Jestem sportowcem 33lata. W szkole miałem bardzo dobre wyniki. Jestem z charakteru uparty i zawsze pre do celu. Mój syn jest zdrowy , silny i pogodny. Będzie bardzo dobrze! Chcę przekazać dalej Moje geny. Uprzejmie i z klasą dam iskre życia. Tylko email:sportowiec777@onet.pl
Awatar użytkownika
Jureczek
Posty: 115
Rejestracja: 04 kwietnia 2016, 10:21 - pn

Re: Szukam dawcy z ciemniejsza karnacja

Post autor: Jureczek »

sportowiec777
Posty: 11
Rejestracja: 29 czerwca 2018, 11:09 - pt

Re: Szukam dawcy z ciemniejsza karnacja

Post autor: sportowiec777 »

Ciemna karnacja, oczy niebieskie, smukła sylwetka, 1,82cm, grube gęste włosy, zdrowa skóra (dostarcza zdjęcie). Posiadam aktualne badania. Mam bardzo dobre nasienie ; zapłodnienie natychmiastowe gwarantowane jeśli masz płodne dni. Jestem bez nałogów, sporadycznie alkohol. Bardzo dobrze zdrowo się odżywiać. Systematycznie uprawiam różne dyscypliny sporty; uwielbiam rywalizację. Kości silne, ciało sprężyste. Charakter stabilny, żywiołowy, pogodny. Cechy odpowiedzialny, pracowity, wytrwały, uparty. Pokoleniowo przodkowie mocni. Pradziadek z Piłsuckim ramię w ramię zaszli pod Moskwę(mam zdjęcie). Umysł analityczny, wnikliwym, bystry. Prowadzę z sukcesem własną działalność gospodarczą. Jestem ojcem trójki zdrowych dzieci z czego dwójka jest przez udzielenie pomocy , a synek jest z żoną. Oczekuje dyskrecji dlatego początkowy kontakt email: sportowiec777@onet.pl
aleksander.zielony
Posty: 9
Rejestracja: 09 sierpnia 2018, 10:59 - czw
Lokalizacja: Szczecin

Re: Szukam dawcy z ciemniejsza karnacja

Post autor: aleksander.zielony »

Jeżeli nadal poszukujesz to chętnie pomogę szczegóły na priv jeśli aktualne.
JohnyRadom
Posty: 1
Rejestracja: 31 stycznia 2019, 00:06 - czw

Re: Szukam dawcy z ciemniejsza karnacja

Post autor: JohnyRadom »

Cześć. Jeżeli jeszcze szukasz dawcy napisz wojciech.mk@o2.pl
Pozdrawiam
elcom85
Posty: 3
Rejestracja: 24 września 2017, 14:57 - ndz

Re: Szukam dawcy z ciemniejsza karnacja

Post autor: elcom85 »

cześć, ja 34 lata 184 cm brunet ciemna karnacja zielone oczy, dużo testosteronu czyli raczej owłosiony ( klata, nogi, ramiona) grupa krwi A RH+, dyskretny, mobilny, Lublin /Warszawa, jeśli jesteś zainteresowana napisz
David 1983
Posty: 20
Rejestracja: 18 stycznia 2019, 12:49 - pt

Re: Szukam dawcy z ciemniejsza karnacja

Post autor: David 1983 »

czekam na priv
Kusznik
Posty: 10
Rejestracja: 06 kwietnia 2019, 22:09 - sob

Re: Szukam dawcy z ciemniejsza karnacja

Post autor: Kusznik »

Nowy w temacie chetnie pomoge
35 lat Czarne geste włosy 184 cm piwne oczy aRh+

Do tej pory od 7 lat z jedna partnerką która nie chce wiecej dzieci, ja przeciwnie choćby w obcym domu

Co do karnacji kilka minut na sloncu i nie ma śladu po zimowych dniach.
adamja1978
Posty: 14
Rejestracja: 07 kwietnia 2019, 08:09 - ndz

Re: Szukam dawcy z ciemniejsza karnacja

Post autor: adamja1978 »

Jestem przystojnym facetem mam 35 l bez nałogów zdrowy 180 że 80 kg bronzowy oczy blond włosy przestojniak jeśli jesteś za interesowana to napisz Adam.ja@adres.pl grupa krwi arh-
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post