Witam, poszukuję dawcy. Rejon Polski, bez znaczenia,dojadę.

Ogłoszenia kobiet
nowezycie
Posty: 7
Rejestracja: 27 czerwca 2014, 10:09 - pt

Re: Witam, poszukuję dawcy. Rejon Polski, bez znaczenia,doja

Post autor: nowezycie »

Post nadal istnieje...czyli szukasz dalej.... jeśli masz ochotę to napisz do mnie. Nie jestem "profesjonalnym" zapładniaczem. Po prostu szukam kobiety żeby móc mieć dziecko i przekazać swoje dobre geny zdrowia i empatii....mam 7 letnią córkę, bardzo ją kocham, choć żyjemy oddzielnie, spotykam się z nią ile się da, lubimy się i kochamy ....super Tata, super Córka ;))) ... a, że nie mogę znaleźć kobiety do wspólnego życia po rozwodzie po wielu wielu latach bycia w bezdzietnym związku,było toksycznie,... ....więc po prostu, ... wolę dawać niż brać .... odezwij się jeśli uznasz za stosowne,... ogólnie, pracuję uprawiam pewne sporty, żyję ile się da ;)
Pomoge-Pomorskie
Posty: 4
Rejestracja: 21 lipca 2018, 11:36 - sob

Re: Witam, poszukuję dawcy. Rejon Polski, bez znaczenia,doja

Post autor: Pomoge-Pomorskie »

Hej,pomoge 18lat 190cm,jak jestes zainteresowana to pisz ;)
Angel007
Posty: 3
Rejestracja: 13 grudnia 2017, 22:03 - śr
Lokalizacja: Rzeszow Przemysl

Re: Witam, poszukuję dawcy. Rejon Polski, bez znaczenia,doja

Post autor: Angel007 »

Hej ja lat 31 rzeszow chetnie ci pomoge napewno sie dogadamy ze wszystkim . Moge wyslac foto czekam na ciebie
Grzesiu88
Posty: 7
Rejestracja: 07 sierpnia 2018, 10:48 - wt

Re: Witam, poszukuję dawcy. Rejon Polski, bez znaczenia,doja

Post autor: Grzesiu88 »

Chętnie Ci pomogę.jestem mobilny także z dojazdem też nie ma problemu.Jak coś to pytaj
Odpowiem na każde pytanie.
Kuba 40
Posty: 16
Rejestracja: 03 sierpnia 2018, 14:49 - pt

Re: Witam, poszukuję dawcy. Rejon Polski, bez znaczenia,doja

Post autor: Kuba 40 »

Czesc. Mam na imie Kuba, lat 42, południe Polski (slaskie). Jestem wysoki 187cm, 93 kg, szatyn, krotkie wlosy, ciemnobrązowe oczy. Pochodze z długowiecznej i zdrowej rodziny. Sam taki jestem- nieobciążony zadnymi problemami. Niepalacy, niepijący, wyzsze wykształcenie. Jezeli jestes zainteresowana to prosze napisz: jaz30@vp.pl.
pozdrawiam
Kuba 40
Posty: 16
Rejestracja: 03 sierpnia 2018, 14:49 - pt

Re: Witam, poszukuję dawcy. Rejon Polski, bez znaczenia,doja

Post autor: Kuba 40 »

Czesc. Mam na imie Kuba, lat 42, południe Polski (slaskie). Jestem wysoki 187cm, 93 kg, szatyn, krotkie wlosy, ciemnobrązowe oczy. Pochodze z długowiecznej i zdrowej rodziny. Sam taki jestem- nieobciążony zadnymi problemami. Niepalacy, niepijący, wyzsze wykształcenie. Jezeli jestes zainteresowana to prosze napisz: jaz30@vp.pl.
pozdrawiam
aleksander.zielony
Posty: 9
Rejestracja: 09 sierpnia 2018, 10:59 - czw
Lokalizacja: Szczecin

Re: Witam, poszukuję dawcy. Rejon Polski, bez znaczenia,doja

Post autor: aleksander.zielony »

Witam serdecznie. Jestem młodym mężczyzną 29l, zdrowym i wysportowanym. Nie posiadam chorób genetycznych w rodzinie. Jestem ojcem dwójki pięknych i zdrowych dzieci, wiem jakie dają one szczęście dlatego chętnie pomogę w spełnieniu marzeń. Posiadam szczególnie wysoką inteligencję wrodzoną i nieprzeciętną siłę fizyczną, jestem pracowity i bardzo zaradny życiowo. Na co dzień jestem żołnierzem zawodowym a prywatnie człowiekiem wielu pasji i zainteresowań. Jestem również przystojny z bujnymi rzęsami, brązowe oczy muskulatura co może mieć znaczenie bo chyba każdy chce mieć ładne dzieci ;) Oferuję pełen profesjonalizm i badania lekarskie, w zależności od wybranej metody oczekuję ich również od biorczyni. Więcej informacji udzielę poprzez wiadomość prywatną.
Arturo86
Posty: 16
Rejestracja: 15 kwietnia 2018, 14:20 - ndz

Re: Witam, poszukuję dawcy. Rejon Polski, bez znaczenia,dojadę.

Post autor: Arturo86 »

32 lata. 187 cm, 75 kg. Wielkopolska. 60 km od Poznania. Singiel. Pomoge. Pani, parze w poczeciu dziecka. zapraszam
Ostatnio zmieniony 18 kwietnia 2022, 20:17 - pn przez Arturo86, łącznie zmieniany 1 raz.
paluch66
Posty: 21
Rejestracja: 15 października 2018, 14:02 - pn

Re: Witam, poszukuję dawcy. Rejon Polski, bez znaczenia,dojadę.

Post autor: paluch66 »

Hej, chciałbym Ci bardzo pomóc , gwarantuje Ci że nie pożałujesz podjętej decyzji , spełniam Twoje oczekiwnia które wymagasz .napisz do mnie na e- mail paluch66@o2.pl z pewnosćią się dogadamy, pozdrawiam
Vitaly 1984
Posty: 4
Rejestracja: 20 stycznia 2019, 12:39 - ndz

Re: Witam, poszukuję dawcy. Rejon Polski, bez znaczenia,dojadę.

Post autor: Vitaly 1984 »

34 lata czarne włosy 182 cm wzrostu Rzeszów
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post