dawca z doświadczeniem

Ogłoszenia kobiet
tom55510
Posty: 9
Rejestracja: 01 maja 2016, 13:29 - ndz

Re: dawca z doświadczeniem

Post autor: tom55510 »

188cm
89 kg
szatyn
wykształcenie wyższe
krew: O-
zdrowy
Ragularnie z żonką się bzykam i nie mam z tym problemu. Specjalnie nie staraliśmy się o dzieci. Po prostu nie zabezpieczaliśmy się i tyle. Ale już limit się wyczerpał ( nie chcemy więcej niż dwójka) i musimy być ostrożni. A ja w sumie lubię robić dzieci (czuje się spełniony i męski) :)
Lubię pozycję od tyłu ale dostosuje się do Twoich oczekiwań :)
Liczę na dyskrecję przed żonką i ogólnie żeby ludzie nie wytykali mnie na ulicy że idzie dzieciorób...
Nie oczekuję nic w zamian. Metoda jedynie naturalna. Posiadam dwie córki 1 roczek i 4 latka. POZDRAWIAM
Pawlus
Posty: 99
Rejestracja: 07 sierpnia 2017, 23:22 - pn

Re: dawca z doświadczeniem

Post autor: Pawlus »

Jeśli jeszcze aktualne mogę pomóc 667421177
adaś
Posty: 168
Rejestracja: 26 kwietnia 2012, 18:41 - czw

Re: dawca z doświadczeniem

Post autor: adaś »

zapraszam
PewnynaCórkę
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwietnia 2018, 11:52 - pt

Re: dawca z doświadczeniem

Post autor: PewnynaCórkę »

Jeśli chcecie Córkę to zapraszam do kontaktu. Posiadam Dwie takie Istoty - a Zona teoretycznie nie powinna zajść w ciążę lub z małym prawdopodobieństwem.
Adamszadur
Posty: 29
Rejestracja: 13 lutego 2018, 20:57 - wt
Lokalizacja: Warszawa

Re: dawca z doświadczeniem

Post autor: Adamszadur »

4:12

Witam . Chetnie pomoge w zaplodnieniu mieszkam pod wawa ale z dojazdem co dziennie nie ma problemu . Ja blondyn 180 niebieskie oczy 39 lat mam corke 12 lat madra dziewczynka . Posiadam aktualne badania hiv kiła hcv . Prosze o wiadomosc na priv 668 257 459 . Pozdrawiam Adam
Witam . Jestem milym fajnym 38 letnim facetem chetnym dać kobiecie upragnione dziecko . Mam corke 11 lat zdrowa energiczna madra dziewczynka . Ja blondyn niebieskie oczy wysoki 180 cm miły fajny facet i myślę że nie zawiode swoją osoba . Info 668 257 459 . Pozdrawiam Grupa krwi AB RH+ emeil omega-pack@wp.pl
RealnyDobry
Posty: 29
Rejestracja: 04 maja 2018, 12:53 - pt

Re: dawca z doświadczeniem

Post autor: RealnyDobry »

Jeśli jesteś POWAŻNIE zainteresowaną osobą to zapraszam. Możemy się spotkać i cóż... Zadziałać. Oczywiście nie widzę też problemu, jeśli chcesz być np. z partnerem. Rozumiem obawy, niepewność itp... Przy wszystkim może być obecny partner.

Żyjemy w strasznym biegu, szalone czasy... Dlatego bardzo proszę o kontakt od NAPRAWDĘ ZAINTERESOWANYCH osób. Realnych i poważnych, które przemyślały wszystko dokładnie i podjęły taką decyzję. Po prostu szanujemy swój czas. Jest go naprawdę niewiele, a życie jest stanowczo za krótkie, aby pisać z kimś w nieskończoność... Całymi dniami czy tygodniami... A później i tak okazuje się, że kontakt nagle urywa się...
Najlepszym wyjściem jest poważna i szczera rozmowa, która tak naprawdę wiele weryfikuje i można wyczuć drugą stronę.
Naprawdę warto.
Czekam na info.

Link z moim opisem - obszernym:

viewtopic.php?f=3&t=28901

Zapraszamy.

xyzrob@o2.pl
pol1
Posty: 17
Rejestracja: 29 kwietnia 2017, 16:17 - sob

Re: dawca z doświadczeniem

Post autor: pol1 »

cześć jestescie zainteresowani?
denis
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2018, 22:14 - pn

Re: dawca z doświadczeniem

Post autor: denis »

witam czytalem wasze ogloszenie jestem Darek mam 43 lata mam troje dzieci i moge wam pomuc w poczeciu maluszka 608125374
wegas333
Posty: 299
Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

Re: dawca z doświadczeniem

Post autor: wegas333 »

bezinteresownie cie zaplodnie,mam 45 laz z malopolski zostaw numer kontaktowy
tom.men
Posty: 5
Rejestracja: 10 września 2018, 08:37 - pn

Re: dawca z doświadczeniem

Post autor: tom.men »

30 lat zdrowy, mobilny,
tom.men@interia.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post