Koszalin-Słupsk

Ogłoszenia kobiet
marchewka83
Posty: 3
Rejestracja: 06 maja 2018, 18:10 - ndz

Koszalin-Słupsk

Post autor: marchewka83 »

Dzień Dobry,
poszukuję zdrowego i odpowiedzialnego dawcy nasienia, najlepiej z woj. zachodniopomorskiego i pomorskiego. Jestem w długotrwałym związku lecz z przyczyn biologicznych nie możemy zajść w ciążę. Szukam dyskretnego dawcy, który będzie w stanie nam pomóc, w grę wchodzi jedynie metoda kubeczkowa zwana też strzykawkową. Zależy mi aby dawca był młodym mężczyzną w wieku do 38 lat, najlepiej z badaniami w kierunku hiv i innych chorób- liczę na rozsądek i odpowiedzialność dawcy. Jestem osobą zmotoryzowaną więc mogę dojechać. Pozdrawiam i czekam na poważne odpowiedzi, najlepiej poprzez wiadomość prywatną.
fox
Posty: 69
Rejestracja: 13 czerwca 2014, 20:10 - pt

Re: Koszalin-Słupsk

Post autor: fox »

Witam zapraszam do kontaktu dziecko2017@wp.pl. Pozdrawiam
RealnyDobry
Posty: 29
Rejestracja: 04 maja 2018, 12:53 - pt

Re: Koszalin-Słupsk

Post autor: RealnyDobry »

Jeśli jesteś POWAŻNIE zainteresowaną osobą to zapraszam. Możemy się spotkać i cóż... Zadziałać. Oczywiście nie widzę też problemu, jeśli chcesz być np. z partnerem. Rozumiem obawy, niepewność itp... Przy wszystkim może być obecny partner.

Żyjemy w strasznym biegu, szalone czasy... Dlatego bardzo proszę o kontakt od NAPRAWDĘ ZAINTERESOWANYCH osób. Realnych i poważnych, które przemyślały wszystko dokładnie i podjęły taką decyzję. Po prostu szanujemy swój czas. Jest go naprawdę niewiele, a życie jest stanowczo za krótkie, aby pisać z kimś w nieskończoność... Całymi dniami czy tygodniami... A później i tak okazuje się, że kontakt nagle urywa się...
Najlepszym wyjściem jest poważna i szczera rozmowa, która tak naprawdę wiele weryfikuje i można wyczuć drugą stronę.
Naprawdę warto.
Czekam na info.

Link z moim opisem - obszernym:

viewtopic.php?f=3&t=28901

Zapraszamy.

xyzrob@o2.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post