szukam Panów

Ogłoszenia kobiet
baskaooo
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2018, 21:21 - czw

szukam Panów

Post autor: baskaooo »

Cześć,

od razu uprzedzam - nie jest to wpis poszukującej partnera, ojca itp. Czytam to forum już jakiś czas i okej mogłabym napisać, że szukam ojca, ale nie o to chodzi - wielu z Was, Panów, choć wiadomo nie wszyscy, bardzo się otwiera i mocno wierzy, że uda im się znaleźć tu odpowiednią kandydatkę na ojca swojego dziecka. Dużo historii jest interesujących, a ja nie chciałabym nadużyć niczyjego zaufania i budować fałszywej relacji. Jestem dziennikarką i przygotowuję tekst o facetach. Mężczyznach, którzy w życiu osiągnęli wiele, ale do szczęścia brakuje im dziecka, bądź chcą stworzyć pełną rodzinę, ale jej początków szukają właśnie tutaj. O ile u kobiet to bardziej naturalne i oczywiste, bo u większości instynkt macierzyński odzywa się gdzieś tam w końcu. Bardzo rzadko kobieta przez całe swoje życie decyduje się na życie bez potomstwa. Niemniej mnie bardziej zainteresowały nie tak oczywiste historie mężczyzn, z reguły już dojrzałych, którzy wiedzą, czego chcą. Chciałabym, żeby powstała prawdziwa historia o Was, nie kolejna historia o szalejących całe życie starych kawalerach. Jeśli któryś z Panów chciałby się podzielić swoją historią, proszę o kontakt.
b.
admin
Site Admin
Posty: 1682
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: szukam Panów

Post autor: admin »

Gdzie i kiedy ukaże się ten tekst :?:
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
pol1
Posty: 17
Rejestracja: 29 kwietnia 2017, 16:17 - sob

Re: szukam Panów

Post autor: pol1 »

Czesc pytaj smialo
zwyczajnyidealny
Posty: 6
Rejestracja: 24 maja 2018, 15:35 - czw

Re: szukam Panów

Post autor: zwyczajnyidealny »

Proszę o kontakt
Stanislaw Mazurek
Posty: 3
Rejestracja: 05 czerwca 2018, 16:02 - wt

Re: szukam Panów

Post autor: Stanislaw Mazurek »

Pisz smialo pozdro kopalnia wiedzy zadaj konkretne pytania albo wysluchasz opowiesci która zwali Ciebie z nóg
Qm4n
Posty: 93
Rejestracja: 14 listopada 2013, 22:59 - czw
Lokalizacja: Warszawa, Bydgoszcz, Katowice, Białystok, Lublin, Trójmiasto, Elbląg

Re: szukam Panów

Post autor: Qm4n »

Witaj,
Jestem Kuba z warszawy ale z racji na zawód jestem często w okolicach Bydgoszczy, Poznania, Olsztyna, Krakowa, Bochni, Katowic, Tych, Trójmiasta, Słupska. Mam 35 lat i prowadzę własną firmę. Jestem po 4 fakultetach, aktualnie w trakcie doktoratu. Blondyn platynowy, polak z urodzenia, z pochodzenia szwed. Ciemna karnacja skóry pomimo koloru włosów. Oczy zielono-niebiesko-jasnobrązowe (wielokolorowe), 177cm. Mam dzieci własne oraz z pomocy z tego portalu. Pomagam bezinteresownie (ewentualny zwrot kosztów). Metoda kubeczkowa jak i również klinika (invitro) wchodzi w grę. W przypadku metody naturalnej wymagam badań min. HIV, WZW, Chlamydia. Ja badania wykonuje co pół roku tak więc zawsze takoweż posiadam. Nie mam problemu w pomaganiu związkom jednopłciowym. Grupa krwi Arh+ . Pomagam do skutku. Zapewniam anonimowość. jeżeli trzeba mogę kontaktować się w późniejszym okresie w zależności od Umowy.

Kontakt Qm4n @ wp.pl
Kuba
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post