Poszukuje dawcy spermy Toruń

Ogłoszenia kobiet
MartaMonika
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwietnia 2018, 15:38 - śr

Poszukuje dawcy spermy Toruń

Post autor: MartaMonika »

Witam! Wraz z moją dziewczyną poszukuje dawcy spermy, metoda zapłodnienia wyłącznie "kubeczkowa", stosunek wykluczony
Jesteśmy z Torunia. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą odezwij się na pw :) :)
Michał_wieckowski
Posty: 16
Rejestracja: 02 czerwca 2017, 16:43 - pt
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Poszukuje dawcy spermy Toruń

Post autor: Michał_wieckowski »

Witam
Jestem zainteresowany współpracą z Wami. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu michal_wieckowski76@wp.pl
Qm4n
Posty: 93
Rejestracja: 14 listopada 2013, 22:59 - czw
Lokalizacja: Warszawa, Bydgoszcz, Katowice, Białystok, Lublin, Trójmiasto, Elbląg

Re: Poszukuje dawcy spermy Toruń

Post autor: Qm4n »

robin_s
Posty: 10
Rejestracja: 23 listopada 2016, 12:45 - śr

Re: Poszukuje dawcy spermy Toruń

Post autor: robin_s »

Cześć :)
Jeśli sprawa aktualna napisz robin_s(małpa)int.pl z pewnością coś ustalimy :)
Pozdrawiam
Łukasz21
Posty: 53
Rejestracja: 09 czerwca 2017, 00:39 - pt

Re: Poszukuje dawcy spermy Toruń

Post autor: Łukasz21 »

Jestem zainteresowany jęsli nadal aktualne. 22 letni brunet z bliskich okolic Torunia
Franczesco
Posty: 11
Rejestracja: 12 czerwca 2018, 14:26 - wt

Re: Poszukuje dawcy spermy Toruń

Post autor: Franczesco »

Hej, jeśli aktualne mogę pomóc.
daniel47654
Posty: 12
Rejestracja: 09 marca 2016, 15:33 - śr

Re: Poszukuje dawcy spermy Toruń

Post autor: daniel47654 »

25 lat, 183 cm wzrostu, 68 kg,
Qm4n
Posty: 93
Rejestracja: 14 listopada 2013, 22:59 - czw
Lokalizacja: Warszawa, Bydgoszcz, Katowice, Białystok, Lublin, Trójmiasto, Elbląg

Re: Poszukuje dawcy spermy Toruń

Post autor: Qm4n »

Witaj,
Jestem Kuba z warszawy ale z racji na zawód jestem często w okolicach Bydgoszczy, Poznania, Olsztyna, Krakowa, Bochni, Katowic, Tych, Trójmiasta, Słupska. Mam 35 lat i prowadzę własną firmę. Jestem po 4 fakultetach, aktualnie w trakcie doktoratu. Blondyn platynowy, polak z urodzenia, z pochodzenia szwed. Ciemna karnacja skóry pomimo koloru włosów. Oczy zielono-niebiesko-jasnobrązowe (wielokolorowe), 177cm. Mam dzieci własne oraz z pomocy z tego portalu. Pomagam bezinteresownie (ewentualny zwrot kosztów). Metoda kubeczkowa jak i również klinika (invitro) wchodzi w grę. W przypadku metody naturalnej wymagam badań min. HIV, WZW, Chlamydia. Ja badania wykonuje co pół roku tak więc zawsze takoweż posiadam. Nie mam problemu w pomaganiu związkom jednopłciowym. Grupa krwi Arh+ . Pomagam do skutku. Zapewniam anonimowość. jeżeli trzeba mogę kontaktować się w późniejszym okresie w zależności od Umowy.

Kontakt Qm4n @ wp.pl
Kuba
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post