Pragnę dziecka

Ogłoszenia kobiet
sama_mama
Posty: 1
Rejestracja: 19 czerwca 2018, 13:18 - wt

Pragnę dziecka

Post autor: sama_mama »

Marzę o dziecku, chcę zostać zapłodniona, bezinteresownie, metoda tylko kubeczkowa.
Najlepiej wysoki blondyn, Rh+. Bez możliwości późniejszego kontaktu z dzieckiem.
sylwester1983
Posty: 5
Rejestracja: 25 marca 2018, 08:19 - ndz

Re: Pragnę dziecka

Post autor: sylwester1983 »

witaj , mogę zapytać skąd jesteś
Awatar użytkownika
Jureczek
Posty: 115
Rejestracja: 04 kwietnia 2016, 10:21 - pn

Re: Pragnę dziecka

Post autor: Jureczek »

masz wiadomosc na (Pw). :D ZAPRASZAM
BABY.3
Posty: 18
Rejestracja: 22 czerwca 2015, 20:52 - pn

Re: Pragnę dziecka

Post autor: BABY.3 »

kiedy chcesz i z jakej części polski jestes
Niwea
Posty: 19
Rejestracja: 18 czerwca 2018, 11:16 - pn

Re: Pragnę dziecka

Post autor: Niwea »

Hey witaj jestes nadal zainteresowana mam 35 l .pozdrawiam
Franczesco
Posty: 11
Rejestracja: 12 czerwca 2018, 14:26 - wt

Re: Pragnę dziecka

Post autor: Franczesco »

Cześć, znalazłaś?
Qm4n
Posty: 93
Rejestracja: 14 listopada 2013, 22:59 - czw
Lokalizacja: Warszawa, Bydgoszcz, Katowice, Białystok, Lublin, Trójmiasto, Elbląg

Re: Pragnę dziecka

Post autor: Qm4n »

Witaj,
Jestem Kuba z warszawy ale z racji na zawód jestem często w okolicach Bydgoszczy, Poznania, Olsztyna, Krakowa, Bochni, Katowic, Tych, Trójmiasta, Słupska. Mam 35 lat i prowadzę własną firmę. Jestem po 4 fakultetach, aktualnie w trakcie doktoratu. Blondyn platynowy, polak z urodzenia, z pochodzenia szwed. Ciemna karnacja skóry pomimo koloru włosów. Oczy zielono-niebiesko-jasnobrązowe (wielokolorowe), 177cm. Mam dzieci własne oraz z pomocy z tego portalu. Pomagam bezinteresownie (ewentualny zwrot kosztów). Metoda kubeczkowa jak i również klinika (invitro) wchodzi w grę. W przypadku metody naturalnej wymagam badań min. HIV, WZW, Chlamydia. Ja badania wykonuje co pół roku tak więc zawsze takoweż posiadam. Nie mam problemu w pomaganiu związkom jednopłciowym. Grupa krwi Arh+ . Pomagam do skutku. Zapewniam anonimowość. jeżeli trzeba mogę kontaktować się w późniejszym okresie w zależności od Umowy.

Kontakt Qm4n @ wp.pl
Kuba
pawelmak
Posty: 14
Rejestracja: 28 lipca 2018, 13:34 - sob

Re: Pragnę dziecka

Post autor: pawelmak »

Witaj. Jeżeli nadal poszukujesz dawcy ja jestem chętny. Napisz mi na maila: pawelmak@poczta.fm a ja napiszę Ci więcej o sobie. Pozdrawiam... ;-)
witold189
Posty: 17
Rejestracja: 03 sierpnia 2018, 14:20 - pt

Re: Pragnę dziecka

Post autor: witold189 »

Witam,
chętnie pomogę. Jestem blondynem z niebieskimi oczami, 44 lata, mam 189 cm wyrostu i wykształcenie wyższe, IQ około 135, dwójkę własnych zdrowych i zdolnych dzieci.
Grupa krwi: A Rh+
Najlepiej napisz na email: witold189@outlook.com.
Pozdrawiam
Witold
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post