para szuka dawcy - LUBLIN

Ogłoszenia kobiet
Zoja891
Posty: 3
Rejestracja: 24 stycznia 2019, 16:20 - czw

Re: para szuka dawcy - LUBLIN

Post autor: Zoja891 »

Pablo25
Posty: 175
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, 18:17 - śr
Lokalizacja: Ostrowiec Świetokrzyski(cała Polska)

Re: para szuka dawcy - LUBLIN

Post autor: Pablo25 »

Witaj mam na imię Paweł mieszkam w Ostrowcu Świętokrzyskim mam 27 lat i własną rodzinę oraz dwójkę pięknych dzieci syna 5 lat i córeczkę 2.5 roku jestem facetem z ustabilizowaną pozycją w życiu oraz mam skończone studia w kierunku bezpieczeństwa i higieny pracy lecz nie pracuję w tym zawodzie lecz jestem kierownikiem bardzo prężnie rozwijającej się firmy w branży ekologicznej żywności co do mojej osoby jestem wysokim wysportowanym brunetem o zielonych oczach i ciemnej karnacji lubię aktywnie spędzać czas także z rodziną a co do mobilności jestem mobilny więc z dojazdem nie ma problemu posiadam badania aktualne i chętnie pomogę w upragnionym celu pozdrawiam Paweł i zapraszam do kontaktu barfods2016@gmail.com
ciepleciacho15
Posty: 119
Rejestracja: 26 stycznia 2015, 06:03 - pn

Re: para szuka dawcy - LUBLIN

Post autor: ciepleciacho15 »

ObrazekObrazek
Witam. Jestem sprawdzonym dawcą spermy nasienia, zapłodnie kobietę. Pomogę zajść w ciążę Parom lub Paniom które chcą mieć dziecko i szukają anonimowego dawcy spermy nasienia do inseminacji zapłodnienia. Nie chce ingerować w życie dziecka zapłodnienie drogą naturalną. Mam 24lata 174cm 68kg jestem szczupły arh+ brunet kręcone włosy brązowe oczy, długie rzęsy, podobno męski głos, mówi sie że jestem męski, nie ważne czy masz 30 czy ponad 40lat, chętnie zapłodnię, będziemy próbować aż do skutku Byłem dawcą do tej pory tylko raz, pomogłem skutecznie 2lata temu 30letniej kobiecie, zdjęcie córki i moje są poniżej, prowadze zdrowy tryb życia nie pale, nie pije, jem warzywa owoce zdrowo sie odżywiam. Mam maturę. Ogłoszenie aktualne, jestem dyspozycyjny w Lublinie, Podobno mam miły charakter, ładne rysy twarzy, urok osobisty. Gwarantuje dyspozycyjność, anonimowość, higiene. Znam sie na komputerach. Telefon podany na w ogłoszeniu. Odpowiadam bardzo szybko. Pozdrawiam serdecznie Panie i Pary szukające dawcy spermy
pomocclublin@gmail.com
tel 572258167
pomocclublin@gmail.com
arturek
Posty: 65
Rejestracja: 07 maja 2019, 18:11 - wt

Re: para szuka dawcy - LUBLIN

Post autor: arturek »

Witam.Facet 38 lat zdrowy bez nalogow sluzy pomoca
Dino789
Posty: 34
Rejestracja: 08 marca 2021, 09:58 - pn

Re: para szuka dawcy - LUBLIN

Post autor: Dino789 »

Witam. Dalej aktualne
Pablo25
Posty: 175
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, 18:17 - śr
Lokalizacja: Ostrowiec Świetokrzyski(cała Polska)

Re: para szuka dawcy - LUBLIN

Post autor: Pablo25 »

Witaj mam na imię Paweł mam 29 lat jestem z Ostrowca Świętokrzyskiego jestem wysokim wysportowany brunet o zielonych oczach i ciemniej karnacji pomagałem już dwukrotnie z powodzeniem a także mam dwoje własnych dzieci 20 miesiecy i 8 lat jeśli chcesz to pomogę TO MOJ EMAIL barfods2016@gmail.com pozdrawiam Paweł
Dino789
Posty: 34
Rejestracja: 08 marca 2021, 09:58 - pn

Re: para szuka dawcy - LUBLIN

Post autor: Dino789 »

Jeśli dalej chcecie to się odezwijcie
Dino789
Posty: 34
Rejestracja: 08 marca 2021, 09:58 - pn

Re: para szuka dawcy - LUBLIN

Post autor: Dino789 »

Cześć. W związku 2 dzieci. Chętnie pomoge
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post