Pragnę zostać mamą. Dziecko z gwiazd

Ogłoszenia kobiet
fendi
Posty: 5
Rejestracja: 29 czerwca 2018, 23:04 - pt

Pragnę zostać mamą. Dziecko z gwiazd

Post autor: fendi »

Dzień dobry,

Pragnę mieć dziecko. Chciałabym wychowywać je w cooparentingu, ale jeśli potencjalny tata nie ma na to ochoty... to nie jest to konieczne - ważne żebyśmy przypadli sobie do gustu planując powołanie nowego bytu. Metoda kubeczkowa zdecydowanie.
kogo szukam - sprytnego intelektualnie, po studiach wyższych Pana po 30 roku życia. Oczy niebieskie lub zielone... wzrostu powyżej 175 o szczupłej budowie ciała.
Zależy mi także na aktualnych badaniach (HIV, chlamydia, rzeżączka, żółtaczka... etc) oraz badaniu jakości plemników.
spotkanie w Warszawie, Krakowie lub Poznaniu. I nie - nie wysyłam swoich zdjęć.
Ponieważ zdarzają się tu przypadki oszustw to nie ma mowy o spotkaniu w moim domu... mam nadzieję Panowie, że to rozumiecie.

O mnie - 160, średniej budowy ciała (różnie to bywa). brunetka o zielonych (czasem) oczach.
Mam swój świat, swoje pasje i chciałabym, żeby potencjalny tata/dawca też miał coś ważnego poza pracą.
#taniec
#buddyzm
#vegan
onbxl
Posty: 18
Rejestracja: 14 czerwca 2017, 21:39 - śr

Re: Pragnę zostać mamą. Dziecko z gwiazd

Post autor: onbxl »

hej odezwij sie domnie
Awatar użytkownika
Jureczek
Posty: 115
Rejestracja: 04 kwietnia 2016, 10:21 - pn

Re: Pragnę zostać mamą. Dziecko z gwiazd

Post autor: Jureczek »

robin_s
Posty: 10
Rejestracja: 23 listopada 2016, 12:45 - śr

Re: Pragnę zostać mamą. Dziecko z gwiazd

Post autor: robin_s »

Sprawdź pw ;)
Qm4n
Posty: 93
Rejestracja: 14 listopada 2013, 22:59 - czw
Lokalizacja: Warszawa, Bydgoszcz, Katowice, Białystok, Lublin, Trójmiasto, Elbląg

Re: Pragnę zostać mamą. Dziecko z gwiazd

Post autor: Qm4n »

Witaj,
Jestem Kuba z warszawy ale z racji na zawód jestem często w okolicach Bydgoszczy, Poznania, Olsztyna, Krakowa, Bochni, Katowic, Tych, Trójmiasta, Słupska. Mam 35 lat i prowadzę własną firmę. Jestem po 4 fakultetach, aktualnie w trakcie doktoratu. Blondyn platynowy, polak z urodzenia, z pochodzenia szwed. Ciemna karnacja skóry pomimo koloru włosów. Oczy zielono-niebiesko-jasnobrązowe (wielokolorowe), 177cm. Mam dzieci własne oraz z pomocy z tego portalu. Pomagam bezinteresownie (ewentualny zwrot kosztów). Metoda kubeczkowa jak i również klinika (invitro) wchodzi w grę. W przypadku metody naturalnej wymagam badań min. HIV, WZW, Chlamydia. Ja badania wykonuje co pół roku tak więc zawsze takoweż posiadam. Nie mam problemu w pomaganiu związkom jednopłciowym. Grupa krwi Arh+ . Pomagam do skutku. Zapewniam anonimowość. jeżeli trzeba mogę kontaktować się w późniejszym okresie w zależności od Umowy.

Kontakt Qm4n @ wp.pl
Kuba
krisus
Posty: 4
Rejestracja: 30 lipca 2018, 01:44 - pn

Re: Pragnę zostać mamą. Dziecko z gwiazd

Post autor: krisus »

Witam jestem młodym 22 letnim facetem 187 cm wzrostu 90 kg wagi niebieskooki brunet :) z wykształceniem średnim kierunkowym
Jestem facetem bez seksualnego doświadczenia lecz myśle , ze nie byłby to duży kłopot :)
Chętnie pomogę jeżeli jest taka potrzeba bez problemu
E mail kontaktowy : Kris.bob.b4@gmail.com
Pozdrawiam cieplutko :)
pawelmak
Posty: 14
Rejestracja: 28 lipca 2018, 13:34 - sob

Re: Pragnę zostać mamą. Dziecko z gwiazd

Post autor: pawelmak »

Witam. Jestem zdrowym i zadbanym 40-letnim mężczyzną bez nałogów. Mieszkam w Tarnobrzegu. Chętnie Ci pomogę w spełnieniu marzeń o macierzyństwie. Może napiszę coś o sobie... Mam 176 cm wzrostu, szare oczy, włosy koloru ciemny blond bez łysiny i normalną budowę ciała. Grupa krwi B Rh+. W mojej rodzinie nigdy nie było żadnych chorób, zwyrodnień genetycznych, raka i generalnie przodkowie byli długowieczni w większości dożywali do 86-93 lat. Posiadam wyższe wykształcenie i prowadzę własną działalność. Mam już dwóch zdrowych i pięknych synów i dlatego chętnie podzielę się moimi możliwościami w zapłodnieniu. Nie oczekuję niczego w zamian ale będę szczęśliwy wiedząc, że komuś pomogłem i dałem życie. Wiem jak niektórzy pragną dziecka i marzą o macierzyństwie a nie mogą tego mieć. Dlatego zapraszam do spełniania marzeń... ;-)
Można do mnie pisać tutaj w wiadomościach priv lub na maila: pawelmak@poczta.fm. Pozdrawiam ;-)
witold189
Posty: 17
Rejestracja: 03 sierpnia 2018, 14:20 - pt

Re: Pragnę zostać mamą. Dziecko z gwiazd

Post autor: witold189 »

Witam,
chętnie bezinteresownie pomogę. Jestem blondynem z niebieskimi oczami, 44 lata, bez nałogów, mam 189 cm wyrostu i wykształcenie wyższe, IQ około 135, dwójkę własnych zdrowych i zdolnych dzieci, moja grupa krwi: A Rh+
Najlepiej napisz na email: witold189@outlook.com.
Pozdrawiam
Witold
Maciek123
Posty: 23
Rejestracja: 03 lutego 2020, 20:05 - pn

Re: Pragnę zostać mamą. Dziecko z gwiazd

Post autor: Maciek123 »

hej mam na imie Maciek, jestem programistą maszyn i małego formatu biznesmanem. Handluje na giełdach, rozwijam kanał na youtubie z muzyką, rozwijam biznes z maszynami sterowanymi numerycznie, ściągam czasem auta na handel i mam wiele planów i pomysłow. jestem dość przedsiębiorczy. napisz do mnie na maila jeśli chcesz abym podjął sie tego o co prosisz nie chce żadnych pieniędzy w zamian jedyny warunek to abyś mi sie spodobała buka28@op.pl
podeśle ci zdjęcia swoje
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post