Szukamy dawcy nasienia

Ogłoszenia kobiet
Adam Ewa
Posty: 4
Rejestracja: 18 lipca 2018, 15:21 - śr

Szukamy dawcy nasienia

Post autor: Adam Ewa »

Witamy, poszukujemy dawcy nasienia o grupie krwi 0 RH+ ciemny blond włosy i niebieskich oczach. Aktualnych badaniach krwi i nasienia najlepiej z kujawsko Pomorskie lub warmińsko Mazurskie...
Maciejzaplodnie
Posty: 10
Rejestracja: 18 lipca 2018, 22:31 - śr

Re: Szukamy dawcy nasienia

Post autor: Maciejzaplodnie »

Witam chentnie cie zaplodnie odezwij sie.maciej.maciejewski9@onet.pl
Qm4n
Posty: 93
Rejestracja: 14 listopada 2013, 22:59 - czw
Lokalizacja: Warszawa, Bydgoszcz, Katowice, Białystok, Lublin, Trójmiasto, Elbląg

Re: Szukamy dawcy nasienia

Post autor: Qm4n »

Witaj,
Jestem Kuba z warszawy ale z racji na zawód jestem często w okolicach Bydgoszczy, Poznania, Olsztyna, Krakowa, Bochni, Katowic, Tych, Trójmiasta, Słupska. Mam 35 lat i prowadzę własną firmę. Jestem po 4 fakultetach, aktualnie w trakcie doktoratu. Blondyn platynowy, polak z urodzenia, z pochodzenia szwed. Ciemna karnacja skóry pomimo koloru włosów. Oczy zielono-niebiesko-jasnobrązowe (wielokolorowe). Mam dzieci własne oraz z pomocy z tego portalu. Pomagam bezinteresownie (ewentualny zwrot kosztów). Metoda kubeczkowa jak i również klinika (invitro) wchodzi w grę. W przypadku metody naturalnej wymagam badań min. HIV, WZW, Chlamydia. Ja badania wykonuje co pół roku tak więc zawsze takoweż posiadam. Nie mam problemu w pomaganiu związkom jednopłciowym. Grupa krwi Arh+ . Pomagam do skutku.

Kontakt Qm4n @ wp.pl
Kuba
Zdolny278
Posty: 9
Rejestracja: 26 marca 2018, 13:04 - pn
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Szukamy dawcy nasienia

Post autor: Zdolny278 »

Witam
Mam na imie Mateusz. 182 cm wzrostu, szare oczy, blondyn, szczuply. Mieszkam w okolicy Bydgoszczy. Aktualne badania, dawca krwi, grupa 0+. W razie pytan prosze o kontakt reaperoze@wp.pl
PiotrBogacki
Posty: 1
Rejestracja: 02 sierpnia 2018, 23:43 - czw

Re: Szukamy dawcy nasienia

Post autor: PiotrBogacki »

Witam

Mam te grupe krwi oraz wymagany kolor wlosow.

Podejmuje sie zadania.
Kilka slow o mnie:

-Mam wyzsze studia ukonczone.
-inteligencja na poziomie wysokim
-jestem majetnym czlowiekiem z dobrej rodziny
aczkolwiek bardzo szanujacy prywatnosc.
-nie ma zadnej historii chorob genetycznych.
-wiek 33 lat.

Moj email do kontaktu:
adventurenice1@gmail.com

Piotr Bogacki.
witold189
Posty: 17
Rejestracja: 03 sierpnia 2018, 14:20 - pt

Re: Szukamy dawcy nasienia

Post autor: witold189 »

Witam,
chętnie bezinteresownie pomogę. Jestem blondynem z niebieskimi oczami, 44 lata, bez nałogów, mam 189 cm wyrostu i wykształcenie wyższe, IQ około 135, dwójkę własnych zdrowych i zdolnych dzieci, moja grupa krwi: A Rh+
Najlepiej napisz na email: witold189@outlook.com.
Pozdrawiam
Witold
Bajo 2018
Posty: 2
Rejestracja: 24 sierpnia 2018, 19:27 - pt

Re: Szukamy dawcy nasienia

Post autor: Bajo 2018 »

Hej jeśli jesteś zainteresowana proszę o kontakt priv. Mam 21 lat i 186 cm wzrostu jest wysportowany mężczyzna.
Pawlus
Posty: 99
Rejestracja: 07 sierpnia 2017, 23:22 - pn

Re: Szukamy dawcy nasienia

Post autor: Pawlus »

Jeśli aktualne chętnie pomoge
Maciek123
Posty: 23
Rejestracja: 03 lutego 2020, 20:05 - pn

Re: Szukamy dawcy nasienia

Post autor: Maciek123 »

Noe1978
Posty: 53
Rejestracja: 25 marca 2020, 14:55 - śr
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Szukamy dawcy nasienia

Post autor: Noe1978 »

Witam marek 41 l jestem singlem bez bagażu życiowego jestem z Rzeszowa jeśli chcesz mnie poznać to odpisz jestem przystojnym facetem bez nałogów, pracowity, własną działalność gospodarczą prowadzę mam 180zw 80kg szatyn , moje hobe to lubię jeździć na rowerze, czytać książki historyczny, gotować, piec placki, nie lubię kłamstwa, przyklinania, swaniarstwa i grupa krwi arha minus
Zapłodnię panią bez interesownie bez wchodzenia sobie życie jeśli jesteś zainteresowana to odpisz marek 41 Rzeszów
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post