para kobiet szuka dawcy (inseminacja) woj. pom. i zachpom.

Ogłoszenia kobiet
maluch976
Posty: 1
Rejestracja: 23 lipca 2018, 22:28 - pn

para kobiet szuka dawcy (inseminacja) woj. pom. i zachpom.

Post autor: maluch976 »

Para kobiet szuka dawcy. Mamy ustabilizowaną sytuację zawodową i materialną.
Nasze warunki:
- wykonanie podstawowych badań,
- tylko inseminacja,
- brak roszczeń do dziecka.

Zapewniamy dyskrecję. Prosimy o oferty z woj. Pomorskiego i Zachodniopomorskiego.
Zainteresowanych prosimy o prywatną wiadomość.
Maciejzaplodnie
Posty: 10
Rejestracja: 18 lipca 2018, 22:31 - śr

Re: para kobiet szuka dawcy (inseminacja) woj. pom. i zachpo

Post autor: Maciejzaplodnie »

Hey mam 28 lat brunet zaplodnie was
Qm4n
Posty: 93
Rejestracja: 14 listopada 2013, 22:59 - czw
Lokalizacja: Warszawa, Bydgoszcz, Katowice, Białystok, Lublin, Trójmiasto, Elbląg

Re: para kobiet szuka dawcy (inseminacja) woj. pom. i zachpo

Post autor: Qm4n »

Witaj,
Jestem Kuba z warszawy ale z racji na zawód jestem często w okolicach Krakowa, Bochni, Katowic, Tych, Trójmiasta, Słupska. Mam 35 lat i prowadzę własną firmę. Jestem po 4 fakultetach, aktualnie w trakcie doktoratu. Blondyn platynowy, polak z urodzenia, z pochodzenia szwed. Ciemna karnacja skóry pomimo koloru włosów. Mam dzieci własne oraz z pomocy z tego portalu. Pomagam bezinteresownie (ewentualny zwrot kosztów). Metoda kubeczkowa jak i również klinika (invitro) wchodzi w grę. W przypadku metody naturalnej wymagam badań min. HIV, WZW, Chlamydia. Ja badania wykonuje co pół roku tak więc zawsze takoweż posiadam. Nie mam problemu w pomaganiu związkom jednopłciowym. Grupa krwi Arh+ . Pomagam do skutku.

Kontakt Qm4n @ wp.pl
Kuba
Bartek25
Posty: 1
Rejestracja: 04 sierpnia 2018, 15:48 - sob

Re: para kobiet szuka dawcy (inseminacja) woj. pom. i zachpo

Post autor: Bartek25 »

Witam serdecznie mieszkam w Bydgoszczy mam 25 lat jestem wysportowanym i inteligentnym facetem, ukończyłem Technikum na kierunku budowy mostów i wiaduktów nie jest to łatwy kierunek że względu na przeprowadzkę nie kontynuowałem dalszej nauki, jak duża część moje rodziny z zamiłowania pracowałem jako strażak, pracuje aktualnie na stanowisku kelnera w renomowanym hotelu jestem otwarty, wygadany i zaradny życiowo myślę że znalazło by się jeszcze wiele pozytywnych cech z mojej strony ale to już w momencie, gdy byście były zainteresowane moją ofertą czekam na Państwa kontakt pod adresem e-mail bartas93@onet.pl
aleksander.zielony
Posty: 9
Rejestracja: 09 sierpnia 2018, 10:59 - czw
Lokalizacja: Szczecin

Re: para kobiet szuka dawcy (inseminacja) woj. pom. i zachpo

Post autor: aleksander.zielony »

Witam serdecznie. Jestem młodym mężczyzną 29l, zdrowym i wysportowanym. Nie posiadam chorób genetycznych w rodzinie. Jestem ojcem dwójki pięknych i zdrowych dzieci, wiem jakie dają one szczęście dlatego chętnie pomogę w spełnieniu marzeń. Posiadam szczególnie wysoką inteligencję wrodzoną i nieprzeciętną siłę fizyczną, jestem pracowity i bardzo zaradny życiowo. Na co dzień jestem żołnierzem zawodowym a prywatnie człowiekiem wielu pasji i zainteresowań. Jestem również przystojny z bujnymi rzęsami, brązowe oczy muskulatura co może mieć znaczenie bo chyba każdy chce mieć ładne dzieci ;) Oferuję pełen profesjonalizm i badania lekarskie, w zależności od wybranej metody oczekuję ich również od biorczyni. Więcej informacji udzielę poprzez wiadomość prywatną.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post