Dawca poszukiwany

Ogłoszenia kobiet
danuutaa
Posty: 1
Rejestracja: 29 lipca 2018, 07:03 - ndz

Dawca poszukiwany

Post autor: danuutaa »

Witam. Jestem młodą kobietą po przejściach szukam dawcy, który da mi to czego potrzebuje czyli nasienia, abym mogła być mamą. Daję sobie czas dwa miesiące tutaj na znalezienie odpowiednich kandydatów z których potem wybiorę tego najlepszego. Prosze nie traktować tego jak jakiś konkurs ale tak musi być. Metoda zapłodnienia dowolna. Więcej informacji w korespondecji prywatnej. Jestem z Małopolski.
jacekg93
Posty: 5
Rejestracja: 19 lipca 2018, 21:51 - czw

Re: Dawca poszukiwany

Post autor: jacekg93 »

Witam, mam 18 lat i chętnie Ci pomogę. Pierwszy raz w ten sposób komuś pomagam i raczej ostani. Jestem wysokim, dobrze zbudowanym chłopakiem, o krótkich blond włosach. Uczęszczam do szkoły średniej problemów z naukom nie mam. Jestem singlem nie mam dziewczyny. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Nie pije alkoholu ani nie pale nigdy nawet nie próbowałem palić. Lubię pomagać ludziom. Chcesz wiedzieć więcej pisz śmiało !
RobertP1996
Posty: 2
Rejestracja: 29 lipca 2018, 12:21 - ndz

Re: Dawca poszukiwany

Post autor: RobertP1996 »

Dziedobry. Pomóc? No nw może by pomóc można lecz lepiej się z kimś poznać. Mam 185 waga 86 krew arh- ciemny błąd mocno zielone oczy. Mam 23 lata chciałbym pomóc lecz również pomóc przy wychowaniu. E-mail amsterdam592@interia.pl
Qm4n
Posty: 93
Rejestracja: 14 listopada 2013, 22:59 - czw
Lokalizacja: Warszawa, Bydgoszcz, Katowice, Białystok, Lublin, Trójmiasto, Elbląg

Re: Dawca poszukiwany

Post autor: Qm4n »

Witaj,
Jestem Kuba z warszawy ale z racji na zawód jestem często w okolicach Krakowa, Bochni, Katowic, Tych, Trójmiasta, Słupska. Mam 35 lat i prowadzę własną firmę. Jestem po 4 fakultetach, aktualnie w trakcie doktoratu. Blondyn platynowy, polak z urodzenia, z pochodzenia szwed. Ciemna karnacja skóry pomimo koloru włosów. Mam dzieci własne oraz z pomocy z tego portalu. Pomagam bezinteresownie (ewentualny zwrot kosztów). Metoda kubeczkowa jak i również klinika (invitro) wchodzi w grę. W przypadku metody naturalnej wymagam badań min. HIV, WZW, Chlamydia. Ja badania wykonuje co pół roku tak więc zawsze takoweż posiadam. Nie mam problemu w pomaganiu związkom jednopłciowym. Grupa krwi Arh+ . Pomagam do skutku.

Kontakt Qm4n @ wp.pl
Kuba
Norbi
Posty: 28
Rejestracja: 17 lipca 2017, 10:05 - pn

Re: Dawca poszukiwany

Post autor: Norbi »

Cześć bardzo chętnie pomogę jestem szczupły wysoki pochodzę z Zamościa aktualnie jestem ojcem jestem honorowy dawca krwi jeśli jesteś zainteresowana proszę o kontakt pozdrawiam
Maciejzaplodnie
Posty: 10
Rejestracja: 18 lipca 2018, 22:31 - śr

Re: Dawca poszukiwany

Post autor: Maciejzaplodnie »

Witam odddam ci moje nasenie ma 29lat opalony ma corke 2 lata napisz
matiz991
Posty: 10
Rejestracja: 18 listopada 2017, 16:55 - sob

Re: Dawca poszukiwany

Post autor: matiz991 »

Witam.
Mam na imię Mateusz i jestem ze Śląska.
25 lat, 183 cm wzrostu, 74kg wagi, niebieskie oczy. Nie palę i nigdy nie paliłem, alkohol piję tylko okazjonalnie. Jestem zdrowy, pracuję i mogę pomóc.
Mam żonę i dziecko więc z płodnością nie mam problemu (lecz wolałbym by się żona nie dowiedziała)
Jeśli jest pani zainteresowana to proszę napisać na mail warunki i sposób w jaki chce pani zostać zapłodniona.
matiz199@interia.eu
krisus
Posty: 4
Rejestracja: 30 lipca 2018, 01:44 - pn

Re: Dawca poszukiwany

Post autor: krisus »

Witam jestem młodym 22 letnim facetem 187 cm wzrostu 90 kg wagi niebieskooki brunet :) z wykształceniem średnim kierunkowym
Chętnie pomogę jeżeli jest taka potrzeba bez problemu
E mail kontaktowy : Kris.bob.b4@gmail.com
Pozdrawiam cieplutko :)
Domim9845
Posty: 1
Rejestracja: 30 lipca 2018, 09:41 - pn

Re: Dawca poszukiwany

Post autor: Domim9845 »

Jestem młodym 20 letnim chłopakiem, zdrowym i bez nałogów, po szkole średniej, mam 176 cm 70 kg, brunet z niebieskimi oczami. Jeśli będziesz zainteresowana mój mail kontaktowy xxxbbb932@gmail.com
Pozdrawiam
pawelmak
Posty: 14
Rejestracja: 28 lipca 2018, 13:34 - sob

Re: Dawca poszukiwany

Post autor: pawelmak »

Witam. Jestem zdrowym i zadbanym 40-letnim mężczyzną bez nałogów. Mieszkam w Tarnobrzegu. Chętnie Ci pomogę w spełnieniu marzeń o macierzyństwie. Może napiszę coś o sobie... Mam 176 cm wzrostu, szare oczy, włosy koloru ciemny blond bez łysiny i normalną budowę ciała. Grupa krwi B Rh+. W mojej rodzinie nigdy nie było żadnych chorób, zwyrodnień genetycznych, raka i generalnie przodkowie byli długowieczni w większości dożywali do 86-93 lat. Posiadam wyższe wykształcenie i prowadzę własną działalność. Mam już dwóch zdrowych i pięknych synów i dlatego chętnie podzielę się moimi możliwościami w zapłodnieniu. Nie oczekuję niczego w zamian ale będę szczęśliwy wiedząc, że komuś pomogłem i dałem życie. Wiem jak niektórzy pragną dziecka i marzą o macierzyństwie a nie mogą tego mieć. Dlatego zapraszam do spełniania marzeń... ;-)
Można do mnie pisać tutaj w wiadomościach priv lub na maila: pawelmak@poczta.fm. Pozdrawiam ;-)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post