Szukam fajnego dawcy z badaniami wielkopolska lub łódzkie

Ogłoszenia kobiet
baby.133513
Posty: 2
Rejestracja: 01 września 2018, 15:24 - sob

Szukam fajnego dawcy z badaniami wielkopolska lub łódzkie

Post autor: baby.133513 »

Witaj,

UWAGA!
ogłoszenie aktualne.

Proszę panów, którzy szukają żony, kochanki do przytulania czy matki dla swego dziecka - NIE NAWIĄZUJCIE KONTAKTU! Szkoda czasu!
To samo tyczy się panów, którzy mogą spotkać się w innych częściach Polski niż wielkopolskie czy łódzkie.

Wymagam podstawowych badań!!! Bez tego nie ma szans na spotkankę. Ja rownież takie badania posiadam i je odnawiam.

Jestem nowa na portalu, więc z góry przepraszam za ewentualną zbytnią bezpośredniość ;)
Poszukuję fajnego i zdrowego faceta, który bez zobowiązań pomoże mi w zajściu w upragnioną ciążę.

Musisz wiedzieć, że pozostaję w długoletnim związku z kobietą - z nią także pragnę założyc rodzinę i wychowywać dziecko. Razem szukamy faceta, który umożliwi mi zajście w ciążę.

Kilka słów o mnie ;)
Zachowując dyskrecję dla celów tego portalu możesz nazywać mnie Anika ;)

Oczekuję od Ciebie przekazania nasienia podczas naszego osobistego spotkania. Jeśli się sobie spodobamy nie wykluczam zapłodnienia naturalnego. W przeciwnym wypadku Twój udział kończy się na przekazaniu kubeczka, a resztę zrobimy same ;)

Jedno spotkanie może nie wystarczyć więc fajnie gdybyś był otwarty na następne.
Najważniejszą rzeczą jest dla mnie, abyś miał wykonane świeże badania obejmujące HIV i choroby weneryczne. Ja również je wykonam. Jest to możliwe w placówkach medycznych za darmo.
Jeśli jesteś zainteresowany pisz, dzwoń.

P.S. Jeśli włącza się sekretarka lub nie ma sygnału napisz SMS - oddzwonię - często nie
mam zasięgu.

telefon: 577 734 065

Pozdrawiam,
Anika
Ostatnio zmieniony 09 grudnia 2018, 17:02 - ndz przez baby.133513, łącznie zmieniany 1 raz.
Richi1991
Posty: 242
Rejestracja: 15 sierpnia 2018, 11:26 - śr

Re: Szukam fajnego dawcy z badaniami wielkopolska lub łódzki

Post autor: Richi1991 »

Witam,z miłą chęcią ci pomoge jestem z wielkopolski wysokim szczupłym brunetem o piwnych oczkach mam 187 cm 82 kg 27 lat mam już własmą córke także z zapłodnieniem nie będzie problemu
:-)
baby.133513
Posty: 2
Rejestracja: 01 września 2018, 15:24 - sob

Re: Szukam fajnego dawcy z badaniami wielkopolska lub łódzki

Post autor: baby.133513 »

hej, pisz na prv maila lub sms na telefon. dzięki
TM
Posty: 18
Rejestracja: 11 października 2018, 11:36 - czw

Re: Szukam fajnego dawcy z badaniami wielkopolska lub łódzkie

Post autor: TM »

Witaj nadal szukacie ? Jestem gotowy pomóc mieczyslaw. t1980@wp.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post