Poszukiwany doświadczony dawca nasienia, który może pochwalić sie sukcesami

Ogłoszenia kobiet
para92
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwietnia 2018, 10:04 - wt

Poszukiwany doświadczony dawca nasienia, który może pochwalić sie sukcesami

Post autor: para92 »

Witamy,
Na wstępie zaznaczam, iż nie szukamy na teraz zaraz! Nie szukamy też desperatów i osób, które nie umieją czytać ze zrozumieniem. Co więcej nie jesteśmy tu już pierwszy raz, udało nam się doprowadzić do poczęcia, ale wiemy też jakie to jest trudne znaleźć kogoś odpowiedniego, dlatego tym razem szukamy na spokojnie z dużym wyprzedzeniem.
Po kolei: jesteśmy młodym małżeństwem z Warszawy, mój mąż jest obarczony problemami i nie może mieć dzieci. Szukaliśmy już kiedyś na tym portalu i udało mi się zajść w ciąże z poznanym tutaj młodzieńcem. Wiemy już na pewno, że będziemy chcieli mieć rodzeństwo dla naszej córeczki i dlatego za wczas z dużym wyprzedzeniem zaczynamy się znów rozglądać.
Szukamy doświadczonego dawcy nasienia, który jest w stanie pochwalić się sukcesami. Ogólnie oczekujemy zadbanego wyglądu, ale bez znaczących szczegółów, oczywiście zdrowie i badania mile widziane, gdyż preferuję metodę naturalną.
Na podstawie doświadczeń z poprzedniego zapłodnienia wiem, że i tak wielu Panów tego nie przeczyta, ale szukamy osób które coś sobą reprezentują i potrafią coś o sobie napisać, jak i proponują jak dokonać zapłodnienia. Teraz wiemy już czego się spodziewać i bardziej będzie to próba czy Pan zdaje sobie sprawę z tego czy wie co robi.
OSOBY PISZĄCE "CZY AKTUALNE" I "POMOGĘ" SĄ Z GÓRY SKREŚLONE! - Ogłoszenie jest, znaczy dalej szukamy, zwłaszcza że nie szukamy na teraz zaraz.
Nie wykluczamy wcześniejszych spotkań zapoznawczych, tak by nie zostać w ostatniej chwili na lodzie, jak to się zdarzało poprzednio.
Podsumowując: nie jesteśmy tu pierwszy raz, nie szukamy na teraz, oczekujemy odpowiedzi dłuższych niż jedno zdanie, najlepiej z opisem spotkania i opisem osoby potencjalnego dawcy, dawca doświadczony, który ma się czym chwalić.
Pozdrawiamy wszystkich Panów, którzy doczytali do końca i są prawdziwie zainteresowani i nie spamują masowo wszystkim kobietą na tym forum :)
Ostatnio zmieniony 01 listopada 2018, 10:39 - czw przez para92, łącznie zmieniany 1 raz.
Kamil716
Posty: 15
Rejestracja: 02 sierpnia 2018, 18:32 - czw

Re: Poszukiwany dawca naturalny, albo bardzo młody albo po 40-stce

Post autor: Kamil716 »

Cześć!
Jestem młodym mężczyzną przed 20 rokiem życia
Trochę o mnie :) Mam ok 190cm wzrostu, włosy koloru ciemny blond
Jeśli już was zainteresowałem to piszcie na email kamilrejestracyjny1@gmail.com

Co do zapłodnienia to bardziej bym był zainteresowany metodą kubeczkową aniżeli naturalną, nie zależy mi na stosunku więcej opowiem na email :)
Josh
Posty: 1
Rejestracja: 23 sierpnia 2018, 23:22 - czw

Re: Poszukiwany dawca naturalny, albo bardzo młody albo po 40-stce

Post autor: Josh »

Napisalem wiadomosc PW.
Pozdrawiam
Norbi
Posty: 28
Rejestracja: 17 lipca 2017, 10:05 - pn

Re: Poszukiwany dawca naturalny, albo bardzo młody albo po 40-stce

Post autor: Norbi »

Witam serdecznie mam 42 l jestem szczupły wysoki aktualnie jestem ojcem pochodzę z Zamościa jestem chonorowy dawca krwi mam swoje dzieci ostatnie urodzone w tamtym roku dzieci są zdrowe co chodzi o spotkanie mogę się spotkać na waszych warunkach pozdrawiam
MefistoLuciferi
Posty: 6
Rejestracja: 27 sierpnia 2018, 20:16 - pn

Re: Poszukiwany dawca naturalny, albo bardzo młody albo po 40-stce

Post autor: MefistoLuciferi »

Witam jestem 42-latkiem aktywnie uprawiającym sport ( biegam oraz treningi obwodowy). Grupa krwi 0Rh+. Zamieszkuję okolicę Łodzi gdzie wychowuję dwójkę cudownych dzieci 12-letni chłopak i 8-letnia córka. W kwestii badań mogę zrobić aktualne takie które będą potrzebne. Staram się dbać o swój wygląd bo świadczy on o człowieku ( ale bez przesady nie spędzam w łazience godzin ;)). Kwestia zapłodnienia jest do ewentualnego ustalenia choć preferuję metodę naturalną ( chodzi o najkrótszą drogę jaką ma pokonać nasienier) aczkolwiek metoda kubeczkowa też jest możliwa.
Pozdrawiam
robert68
Posty: 152
Rejestracja: 29 stycznia 2015, 14:12 - czw

Re: Poszukiwany dawca naturalny, albo bardzo młody albo po 40-stce

Post autor: robert68 »

cześć , 45 lat 183/82 doświadczony dawca , z okolic Warszawy , E mail ron67@wp.pl
panslask
Posty: 7
Rejestracja: 10 sierpnia 2011, 23:10 - śr
Lokalizacja: slaskie

Re: Poszukiwany dawca naturalny, albo bardzo młody albo po 40-stce

Post autor: panslask »

moge pomoc . 40 lat . slaskie .
pozdrawiam
przemas_193@wp.pl
Posty: 1
Rejestracja: 06 lipca 2018, 22:01 - pt

Re: Poszukiwany dawca naturalny, albo bardzo młody albo po 40-stce

Post autor: przemas_193@wp.pl »

Hej. Jestem wysoki i szczupły, 182 cm wzrostu i 70 kg wagi. Zadbany :) włosy czarne, oczy piwne , nigdy na nic poważnego nie chorowalem . W rodzinie żadnych obciążeń genetycznych też nie mam . Nie mam obecnych badań ale nie ma problemu żebyśmy zrobili je razem. A i jestem zarejestrowany w fundacji DKMS jako dawca szpiku i byłem badany 2 lata temu w chwili rejestracji a tam nie rejestrują nie odpowiednich ludzi ;) jeżeli nadal szukacie to się odezwijcie , chętnie się spotkam z wami na rozmowę i omówienie szczegółów . Może akurat będziecie zainteresowani żebym to właśnie ja wam pomógł;) A i najważniejsze mam już jedno dziecko jest to śliczna dziewczynka która wychowuje sam ponieważ jej mama zmarła przy porodzie z powodu słabego serduszka A mimo to postanowiła urodzić. Wiem jakim skarbem jest dziecko dlatego deklaruje swoją pomoc. Pozdrawiam ;)
d/lubin/zgora
Posty: 134
Rejestracja: 18 lutego 2015, 04:48 - śr

Re: Poszukiwany doświadczony dawca nasienia, który może pochwalić sie sukcesami

Post autor: d/lubin/zgora »

Witam, jestem doświadczonym dawcą nasienia od 2011 roku.Na koncie 9 potwierdzonych zapłodnień jako dawca. Mam 44 lata, aktualne badania chorób wenerycznych, zapłodnienie jest bezpłatne- metoda zapłodnienia dowolna, Ty wybierasz. Serdecznie zapraszam. Poniżej garść podstawowych danych o mnie:
Woj. Dolnośląskie/ Głogów
Wzrost : 180cm
Waga : 85kg
Włosy: brunet
Oczy: brązowozielone
Grupa krwi: O RH+
Wykształcenie : wyższe techniczne
onszuka83
Posty: 13
Rejestracja: 13 stycznia 2011, 15:57 - czw

Re: Poszukiwany doświadczony dawca nasienia, który może pochwalić sie sukcesami

Post autor: onszuka83 »

Cześć,

mam 34 lata, brunet, 180cm,
mam dwójkę zdrowych dzieci, jestem osobą odpowiedzialną o konkretną.
pozdrawiam,
Paweł.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post