Szukam dawcy spermy Lubelskie!!

Ogłoszenia kobiet
Samotny
Posty: 4
Rejestracja: 13 stycznia 2019, 18:05 - ndz

Re: Szukam dawcy spermy Lubelskie!!

Post autor: Samotny »

Witam zapewniam pelna anoni owosc jestem samotnym facetem mobilny wiec dojechac moge odpowiem na kazde pytanie zwiazane z ogloszeniem
Rafal74-R1
Posty: 1
Rejestracja: 26 lutego 2019, 16:34 - wt

Re: Szukam dawcy spermy Lubelskie!!

Post autor: Rafal74-R1 »

Jestem do dyspozycji.Chełm.Mam zdrowe potomstwo..Aktualne rygorystyczne badania..Pozdrawiam.
Adrian2419
Posty: 2
Rejestracja: 23 lutego 2019, 12:01 - sob
Lokalizacja: Biała podlaska

Re: Szukam dawcy spermy Lubelskie!!

Post autor: Adrian2419 »

Mieszkam w Biełej podlasce chętnie pomogę
Maximus
Posty: 19
Rejestracja: 16 lutego 2019, 23:06 - sob

Re: Szukam dawcy spermy Lubelskie!!

Post autor: Maximus »

Hi...Jestem z Mazur wiec mam zdrowe ciało A za czym i idzie zdrowe geny.Mam córkę i syna.Cos więcej o mnie,mam 185cm,ciemny blond, oczy Perfect Blue  Grupa krwi BRh+
Prowadzę bardzo aktywny styl życia ,zdrowe odżywianie to u mnie norma.Nie pale papierosów, nie pije alkoholu ani kawy,nie uzywam zadnych środkow a ze wzgledu na swoja prace mam czeste badania więc moje ciało jest w doskonałym stanie.
Jeśli odpowiadam ci jako kandydat to zapraszam do kontaktu 
Pozdrawiam ...(19.3cm) 😊
Turboplazmotron
Posty: 14
Rejestracja: 07 marca 2019, 13:38 - czw

Re: Szukam dawcy spermy Lubelskie!!

Post autor: Turboplazmotron »

Cześć
Nadzwyczaj mnie zainteresował Twój anons. Z ogromną radością poznam Cię bliżej i zapłodnię. Mam na imię Piotr lat 46 szczuply.Wykształcenie wyższe prawnicze, z zawodu radca prawny.
Odezwij się do mnie.
Turboplazmotron@protonmail.com
Piotr
Maszek1908
Posty: 29
Rejestracja: 10 grudnia 2018, 22:34 - pn

Re: Szukam dawcy spermy Lubelskie!!

Post autor: Maszek1908 »

Hej jeśli jesteś jeszcze zainteresowana to jestem do Twojej dyspozycji.
damcidzidziusia
Posty: 44
Rejestracja: 25 września 2017, 23:30 - pn

Re: Szukam dawcy spermy Lubelskie!!

Post autor: damcidzidziusia »

Witaj.
Wysoki szatyn 39lat z dolnego śląska niebieskie oczy, śniada cera 201cm wzrostu 110kg wagi 2jka dzieci chłopiec i dziewczynka. Grupa krwi ARH-
Mój email:bigbird22@onet.pl
Noe1978
Posty: 53
Rejestracja: 25 marca 2020, 14:55 - śr
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Szukam dawcy spermy Lubelskie!!

Post autor: Noe1978 »

Witam marek 41 l jestem singlem bez bagażu życiowego jestem z Rzeszowa jeśli chcesz mnie poznać to odpisz jestem przystojnym facetem bez nałogów, pracowity, własną działalność gospodarczą prowadzę mam 180zw 80kg szatyn , moje hobe to lubię jeździć na rowerze, czytać książki historyczny, gotować, piec placki, nie lubię kłamstwa, przyklinania, swaniarstwa i grupa krwi arha minus
Zapłodnię panią bez interesownie bez wchodzenia sobie życie jeśli jesteś zainteresowana to odpisz marek 41 Rzeszów
Noe1978
Posty: 53
Rejestracja: 25 marca 2020, 14:55 - śr
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Szukam dawcy spermy Lubelskie!!

Post autor: Noe1978 »

Witam marek 41 l jestem singlem bez bagażu życiowego jestem z Rzeszowa jeśli chcesz mnie poznać to odpisz jestem przystojnym facetem bez nałogów, pracowity, własną działalność gospodarczą prowadzę mam 180zw 80kg szatyn , moje hobe to lubię jeździć na rowerze, czytać książki historyczny, gotować, piec placki, nie lubię kłamstwa, przyklinania, swaniarstwa i grupa krwi arha minus
Zapłodnię panią bez interesownie bez wchodzenia sobie życie jeśli jesteś zainteresowana to odpisz marek 41 Rzeszów
ciepleciacho15
Posty: 119
Rejestracja: 26 stycznia 2015, 06:03 - pn

Re: Szukam dawcy spermy Lubelskie!!

Post autor: ciepleciacho15 »

ObrazekObrazek
Witam. Jestem sprawdzonym dawcą spermy nasienia, zapłodnie kobietę. Pomogę zajść w ciążę Parom lub Paniom które chcą mieć dziecko i szukają anonimowego dawcy spermy nasienia do inseminacji zapłodnienia. Nie chce ingerować w życie dziecka zapłodnienie drogą naturalną. Mam 24lata 174cm 68kg jestem szczupły arh+ brunet kręcone włosy brązowe oczy, długie rzęsy, podobno męski głos, mówi sie że jestem męski, nie ważne czy masz 30 czy ponad 40lat, chętnie zapłodnię, będziemy próbować aż do skutku Byłem dawcą do tej pory tylko raz, pomogłem skutecznie 2lata temu 30letniej kobiecie, zdjęcie córki i moje są poniżej, prowadze zdrowy tryb życia nie pale, nie pije, jem warzywa owoce zdrowo sie odżywiam. Mam maturę. Ogłoszenie aktualne, jestem dyspozycyjny w Lublinie, Podobno mam miły charakter, ładne rysy twarzy, urok osobisty. Gwarantuje dyspozycyjność, anonimowość, higiene. Znam sie na komputerach. Telefon podany na w ogłoszeniu. Odpowiadam bardzo szybko. Pozdrawiam serdecznie Panie i Pary szukające dawcy spermy
pomocclublin@gmail.com
tel 572258167
pomocclublin@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post