PILNIE SZUKAM MŁODEGO DAWCY

Ogłoszenia kobiet
Pomogę pani
Posty: 3
Rejestracja: 19 stycznia 2019, 05:45 - sob

Re: PILNIE SZUKAM MŁODEGO DAWCY

Post autor: Pomogę pani »

Florentyna98 pisze: 22 listopada 2018, 11:08 - czw Witam.
Pilnie poszukuję młodego dawcy, najlepiej w wieku do 25 lat. do zapłodnienia metodą naturalną.Z Wrocławia lub województwa dolnośląskiego. Spotkanie chciałabym zorganizować we Wrocławiu. Zdecydowane osoby proszę o konkretne propozycje w wiadomości prywatnej.
Witam jestem chętny ci pomudz pomogłem już 3 kobieta
Pablo25
Posty: 175
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, 18:17 - śr
Lokalizacja: Ostrowiec Świetokrzyski(cała Polska)

Re: PILNIE SZUKAM MŁODEGO DAWCY

Post autor: Pablo25 »

Witaj mam na imię Paweł mieszkam w Ostrowcu Świętokrzyskim mam 27 lat i własną rodzinę oraz dwójkę pięknych dzieci syna 5 lat i córeczkę 2.5 roku jestem facetem z ustabilizowaną pozycją w życiu oraz mam skończone studia w kierunku bezpieczeństwa i higieny pracy lecz nie pracuję w tym zawodzie lecz jestem kierownikiem bardzo prężnie rozwijającej się firmy w branży ekologicznej żywności co do mojej osoby jestem wysokim wysportowanym brunetem o zielonych oczach i ciemnej karnacji lubię aktywnie spędzać czas także z rodziną a co do mobilności jestem mobilny więc z dojazdem nie ma problemu posiadam badania aktualne i chętnie pomogę w upragnionym celu pozdrawiam Paweł i zapraszam do kontaktu barfods2016@gmail.com
łukasz1234
Posty: 3
Rejestracja: 19 stycznia 2019, 21:31 - sob

Re: PILNIE SZUKAM MŁODEGO DAWCY

Post autor: łukasz1234 »

witam mam 24lat pisz jak cos wukasz030@gmail.com
Hubson123
Posty: 7
Rejestracja: 25 stycznia 2019, 12:15 - pt

Re: PILNIE SZUKAM MŁODEGO DAWCY

Post autor: Hubson123 »

Część
Mam 20 lat chętnie ci pomogę zostać matką jeśli odpiszesz wyślę ci zdjęcie.
Pozdrawiam
rabbit93
Posty: 14
Rejestracja: 15 lutego 2016, 10:20 - pn

Re: PILNIE SZUKAM MŁODEGO DAWCY

Post autor: rabbit93 »

Witam
Mam na imię Patryk jestem 24 letnim blondynem o brązowych oczach,178cm wzrostu i tak sądzę normalnej budowy ciała,nie wiem co mógłbym więcej o sobie napisać ale jeśli jesteś zainteresowana proszę o kontakt w razie jakichkolwiek pytań chętnie odpowiem. Pozdrawiam i liczę na kontakt pkrulicki202@interia.pl
Kriss28
Posty: 5
Rejestracja: 31 stycznia 2019, 23:57 - czw

Re: PILNIE SZUKAM MŁODEGO DAWCY

Post autor: Kriss28 »

Witam. Chętnie pomogę. Pisz priv. Dolnośląskie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post