Szukam dawcy

Ogłoszenia kobiet
Zostaćzaplodniona
Posty: 1
Rejestracja: 08 grudnia 2018, 22:16 - sob

Szukam dawcy

Post autor: Zostaćzaplodniona »

Poszukuje dawcy nasienia , metoda naturalna. Aktualne badania . Wynagrodzenie do ustalenia
Marcin;)
Posty: 1
Rejestracja: 08 grudnia 2018, 23:53 - sob

Re: Szukam dawcy

Post autor: Marcin;) »

Proszę o maila Marcinantek1@wp.pl
HotRoberto89
Posty: 4
Rejestracja: 05 grudnia 2018, 16:23 - śr

Re: Szukam dawcy

Post autor: HotRoberto89 »

Poliglota (absolwent lingwistyki stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego). Lektor i tłumacz języka angielskiego. Lektor języka niemieckiego oraz polskiego jako mowy obcej. Felietonista (wiodące tytuły na rynku prasy w Polsce). Kiedyś - menadżer PR dla międzynarodowej korporacji.

Moje pasje to śpiew (jestem absolwentem renomowanej - trójstopniowej akademii wokalnej, finalistą Mistrzostw Polski Karaoke 2012, jak również laureatem licznych konkursów i festiwali piosenki) oraz sporty walki (jestem zawodnikiem muay thai i K1, a wcześniej Oyama karate i kickboxingu - łącznie blisko 10 lat doświadczenia na macie).

wiek: 29 lat
wzrost: 198 cm
waga: 89 kg
oczy: jasnoniebieskie
włosy: ciemny blond
iloraz inteligencji: 139 pkt (test WASI)
grupa krwi: AB Rh- (wyklucza konflikt serologiczny)
penis: 19 cm
nałogi: absolutny brak (nie piję alkoholu, nigdy nie paliłem papierosów, żadnej styczności ze środkami psychoaktywnymi)
zdjęcia: wyślę na maila po uprzednim kontakcie telefonicznym i rozmowie (numer na priv); generalnie uchodzę za osobę bardzo atrakcyjną wizualnie, aczkolwiek jest to bez wątpienia kwestia gustu (sama ocenisz).

Jestem, rzecz jasna, gotów poddać się uprzednio wszelkim niezbędnym badaniom. Dojadę w każde miejsce w Polsce (sam jestem z regionu Podkarpackie/Małopolskie)

Serdecznie zapraszam do współpracy :)

PS: Jestem szczęśliwym ojcem cudownej - zdrowej - przeszło 4-letniej Córeczki. Była już żona zaszła bezproblemowo - niemalże momentalnie, a i sama ciąża, jak również poród przebiegły bez najmniejszych problemów :)
Płodze i znikam
Posty: 221
Rejestracja: 05 października 2018, 21:39 - pt

Re: Szukam dawcy

Post autor: Płodze i znikam »

Richi1991
Posty: 241
Rejestracja: 15 sierpnia 2018, 11:26 - śr

Re: Szukam dawcy

Post autor: Richi1991 »

Witam,z miłą chęcią ci pomoge jestem z wielkopolski wysokim szczupłym brunetem o piwnych oczkach mam 187 cm 82 kg 27 lat mam już własmą córke także z zapłodnieniem nie będzie problemu
Grzesiek 1975
Posty: 29
Rejestracja: 03 grudnia 2018, 13:28 - pn

Re: Szukam dawcy

Post autor: Grzesiek 1975 »

Prosze o kontakt pozdrawiam Grzegorz
Grzesiek 1975
Posty: 29
Rejestracja: 03 grudnia 2018, 13:28 - pn

Re: Szukam dawcy

Post autor: Grzesiek 1975 »

Białystok
dawcanadzieji
Posty: 4
Rejestracja: 06 października 2018, 15:40 - sob

Re: Szukam dawcy

Post autor: dawcanadzieji »

Witam. Mogę Pani pomóc, więcej o mnie tutaj viewtopic.php?f=3&t=30056. Wszystko co robię jest charytatywne. Wszelkie badania posiadam. Pozdrawiam
domen.dodi
Posty: 2
Rejestracja: 08 grudnia 2018, 20:21 - sob

Re: Szukam dawcy

Post autor: domen.dodi »

Witaj,
jestem przystojnym 30 latkiem, z zawodu lekarzem.
chetnie Ci pomogę, mieszkam w Warszawie.
Napisz maila lub zadzowń
Ostatnio zmieniony 11 grudnia 2018, 00:26 - wt przez domen.dodi, łącznie zmieniany 1 raz.
PatrykPe
Posty: 5
Rejestracja: 10 grudnia 2018, 06:46 - pn

Re: Szukam dawcy

Post autor: PatrykPe »

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post