Pragnę dziecka....

Ogłoszenia kobiet
pragnaca.potomka
Posty: 1
Rejestracja: 27 lutego 2019, 20:01 - śr

Pragnę dziecka....

Post autor: pragnaca.potomka »

Witam...jestem wesołą 33 latka (zaraz 34 latka)....pierwszy raz zalogowalam się na taki portal.... W życiu prawie wszystko uklada się po mojej myśli.... Bozia dała mi zdrowie,prace, mężczyznę przy mym boku...lecz o czymś zapomniała....niestety jeszcze nie pozwoliła spełnić się w najważniejszej roli życia... bycia kochająca matka....zaczęłam jeździć po lekarzach...robić bolesne badania...itp...Ale problem zawisł w badaniu nasienia mojego mężczyzny....pierwsze badanie- podejrzenie azospermii....kolejnego kroku nie może ogarnąć choć proszę go jest to dla niego strasznie trudne...A sami wiecie latka kobiecej płodności są policzone...I tu moje marzenie "zawislo w nicosci".....
Szukam mężczyzny,oczywiście z aktualnymi badaniami, najlepiej z Wlkp., który zdecydowałby się pomóc....metoda kubeczkowa...preferowana grupa krwi O rh +....szatyn...niebieskooki...
robert68
Posty: 152
Rejestracja: 29 stycznia 2015, 14:12 - czw

Re: Pragnę dziecka....

Post autor: robert68 »

Cześć , mogę pomóc. ron67@wp.pl
GrzegorzCic
Posty: 15
Rejestracja: 09 lutego 2019, 11:48 - sob

Re: Pragnę dziecka....

Post autor: GrzegorzCic »

Hej jestem 31 letnim mężczyzna mam niebieskie oczy włosy ciemny blond i jestem z Warszawy jeśli się zdecydujesz na moją pomoc to napisz gcicho525@interia.pl
Maximus
Posty: 19
Rejestracja: 16 lutego 2019, 23:06 - sob

Re: Pragnę dziecka....

Post autor: Maximus »

Hi...Jestem z Mazur wiec mam zdrowe ciało A za czym i idzie zdrowe geny.Mam córkę i syna.Cos więcej o mnie,mam 185cm,ciemny blond, oczy Perfect Blue  Grupa krwi BRh+
Prowadzę bardzo aktywny styl życia ,zdrowe odżywianie to u mnie norma.Nie pale papierosów, nie pije alkoholu ani kawy,nie uzywam zadnych środkow a ze wzgledu na swoja prace mam czeste badania więc moje ciało jest w doskonałym stanie.
Jeśli odpowiadam ci jako kandydat to zapraszam do kontaktu 
Pozdrawiam ...(19.3cm) 😊
Richi1991
Posty: 242
Rejestracja: 15 sierpnia 2018, 11:26 - śr

Re: Pragnę dziecka....

Post autor: Richi1991 »

Witam,z miłą chęcią ci pomoge jestem z wielkopolski wysokim szczupłym brunetem o piwnych oczkach mam 187 cm 82 kg 27 lat mam już własmą córke także z zapłodnieniem nie będzie problemu
rafik1013
Posty: 6
Rejestracja: 18 stycznia 2019, 11:27 - pt

Re: Pragnę dziecka....

Post autor: rafik1013 »

napisz na rafpen@wp.pl wysoki 0 rh plus 2 dzieci zdrowe napisz a nie pozalujesz
aasdghh
Posty: 2
Rejestracja: 24 marca 2019, 22:49 - ndz

Re: Pragnę dziecka....

Post autor: aasdghh »

Zainteresowany młody chłopak czyli ja jestem zainteresowany oferta and-dzi-94@wp.pl
Damian.k89
Posty: 1
Rejestracja: 26 marca 2019, 23:49 - wt

Re: Pragnę dziecka....

Post autor: Damian.k89 »

Witam mam 30lat i bardzo chętnie pani pomogę. Mogę podesłać własne zdjęcie, wiem że jest to ciężki temat, ale proszę się nie krępować(szatyn niebieskie oczy, grupa orh-chyba idealnie psuję ) Dodam tylko że jestem przystojnym mężczyzną
xyzz
Posty: 7
Rejestracja: 02 kwietnia 2019, 00:41 - wt
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pragnę dziecka....

Post autor: xyzz »

Witajcie, jestem skłonny pomoc, ja 189/100postawny żołnierz gr 0 rh+mam dwójkę dzieci. 722271893
Robert32
Posty: 33
Rejestracja: 12 kwietnia 2019, 14:10 - pt

Re: Pragnę dziecka....

Post autor: Robert32 »

Witam. Mam 25lat 185 wzrostu brunet piwne oczy figura szczupła. Wykształcony obecnie kończę magisterke. Pomogę paniom/parom które mają problem zajść w ciążę. Metoda do wyboru. Pomogłem już paru parom na tym forum. Dzieci wszystkie były zdrowe10/10. Tylko pomagam w zajsciu nie wychowuje, nie uczestniczę w życiu dziecka i nie biorę za nie odpowiedzialności. Mieszkam pod 30 km Warszawą. Jestem mobilny. Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post