Strona 1 z 1

Szukamy dawcy z Warszawy

: czwartek, 14 marca 2019, 22:24
autor: para dziewczyn
Hej,
Jesteśmy parą dziewczyn z województwa wielkopolskiego, ale szukamy dawcy w Warszawie, na przyszły tydzień, bo specjalnie zaplanowałyśmy ten czas w Warszawie. Nie tak to miało wyglądać, ale okazało się nagle, że dawca, z którym byłyśmy umówione musi wyjechać. Dowiedziałyśmy się o tym dopiero teraz... Poroniłyśmy pierwsze dziecko i bardzo nam zależy by próbować w tym cyklu, gdyż wtedy szanse na przeżycie dziecka będą większe. To dla nas bardzo trudna sytuacja. Jesteśmy stabilnym 8letnim związkiem, obie jesteśmy po 30tce. Chcemy zbudować z dzieckiem pogodny i spokojny dom. Jeśli chodzi o dawcę to nie oczekujemy żadnego zaangażowania oprócz takiego, że jeśli w przyszłości dziecko np. w wieku kilkunastu lat chciałoby poznać swoje genetyczne korzenie, to chciałybyśmy by takie spotkanie było możliwe. Jesteśmy sobie wierne, więc w grę wchodzi jedynie metoda kubeczkowa!
Para dziewczyn

Re: Szukamy dawcy z Warszawy

: czwartek, 14 marca 2019, 23:38
autor: witold189
Dzień dobry,

Jestem wysokim i szczupłym blondynem (189 cm, 84 kg), niebieskie oczy, 44 lata

Chętnie wam pomogę.

Pozdrawiam serdecznie

Witold

Re: Szukamy dawcy z Warszawy

: czwartek, 14 marca 2019, 23:48
autor: para dziewczyn
Witoldzie, mamy już wszystko zarezerwowane w Warszawie, dlatego. Niestety niedziela to trochę za późno. Pozdrawiamy

Re: Szukamy dawcy z Warszawy

: piątek, 15 marca 2019, 10:32
autor: witold189
Cześć Dziewczyny,

mam pewne rozwiązanie, wysłałem na priv.

Re: Szukamy dawcy z Warszawy

: piątek, 15 marca 2019, 10:42
autor: Latinboy
Dear girls,

I do not know what your particular case is, but after having had a loss with a spontaneous abortion for example and there has been a curettage, gynecologists recommend waiting a minimum of 2 to 3 cycles for the woman's body recover.
It is true that after that there is a high probability of a full term pregnancy. But the most important thing of all is to avoid stress and anxiety in this aspect I tell you as a mental health professional.

I hope you fulfill your dream.

A kiss