Szukamy dawcy z Wielkopolski

Ogłoszenia kobiet
para dziewczyn

Szukamy dawcy z Wielkopolski

Post autor: para dziewczyn » niedziela, 7 kwietnia 2019, 23:11

Jesteśmy parą dziewczyn z 8letnim stażem. Starałyśmy się o dziecko niecały rok temu (doświadczyłyśmy wtedy ciąży, lecz poroniłyśmy). Teraz nastał czas, w którym na nowo chciałybyśmy podjąć próbę.

Zależy nam na znalezieniu poważnego i spokojnego dawcy, który nie będzie chciał ingerować w nasze życie. Chciałybyśmy tylko, żeby dawca zostawił nam możliwość jednorazowego kontaktu po osiągnięciu pełnoletności przez dziecko (gdyby dziecko odczuwało potrzebę poznania swoich biologicznych korzeni).

Szukamy dawcy z Wielkopolski.
W grę wchodzi jedynie metoda kubeczkowa, prosimy o niezgłaszanie się osób, które myślą o seksie.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Kontakt:

Re: Szukamy dawcy z Wielkopolski

Post autor: admin » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 09:46

Seks oralny może chronić przed poronieniami. Naukowcy znaleźli związek
https://www.focus.pl/artykul/seks-oraln ... ronieniami
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
Nie publikuj swojego maila bo będziesz dostawać spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Polecam; https://randki.katowice.pl - https://randki.warszawa.pl - https://dawcynasienia.pl - https://randkikrakow.pl Zapraszam!

tomasz__33

Post autor: tomasz__33 » poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 23:06

witam, jeżeli ogłoszenie aktualne, to proszę o kontakt.

Tomek

mie38

Post autor: mie38 » sobota, 13 kwietnia 2019, 07:48

Cześć. Jestem z Wielkopolski i mogę pomóc

Richi1991

Post autor: Richi1991 » niedziela, 14 kwietnia 2019, 03:58

Witam,z miłą chęcią ci pomoge jestem z wielkopolski wysokim szczupłym brunetem o piwnych oczkach mam 187 cm 82 kg 28 lat mam już własną córke także z zapłodnieniem nie będzie problemu

Kacper0

Post autor: Kacper0 » piątek, 19 kwietnia 2019, 09:18

Dzień dobry. Byly sportowiec. Wiek 26lat.Wzrost 191cm, waga 90kg. Grupa krwi B rh- . Warszawa. Odpłatne. Inne informacje na adres kacper.kwiat@onet.eu
Ostatnio zmieniony niedziela, 28 kwietnia 2019, 16:07 przez Kacper0, łącznie zmieniany 1 raz.

Alex1988

Post autor: Alex1988 » piątek, 19 kwietnia 2019, 13:18

Cześć!

Nazywam się Alex i jestem wysokim (186 cm wzrostu), blondynem o niebieskich oczach. Mam 30 lat i ważę 80 kg. Urodziłem się i wychowałem w Niemczech ale od wielu lat mieszkam w Polsce we Wrocławiu.

Grupa krwi: A Rh D +
Oczy: niebieskie
Włosy: ciemny blond
Wzrost: 186 cm
Budowa ciała: szczupła, wysportowana

Posługuję się biegle językiem polskim, niemieckim, angielskim i rosyjskim. Weryfikacja nie stanowi kłopotu.

Odznaczam się pozytywnym nastawieniem i wysokim poziomem kultury osobistej. W życiu zawodowym jestem zdecydowany i nastawiony na cel, natomiast w sferze prywatnej staram się być czuły i cierpliwy. Mam opinię opanowanego i rozsądnego mężczyzny.

Lubię aktywnie spędzać czas - podróżuję i chętnie podejmuję wyzwania.

Uprawiam regularnie sport - biegi do 12 km i buduję mięśnie na siłowni.
Piję mało alkoholu (kieliszek wina) i bardzo unikam używek, w szczególności papierosów i wszelkich wyrobów tytoniowych. Nie akceptuję narkotyków. Posiadam aktualne badania.

Jeżeli jesteś osobą poszukującą dawcy i moje ogłoszenie przykuło Twoją uwagę zapraszam do kontaktu - nie tworzę sztucznych barier i jeżeli masz pytania chętnie na nie odpowiem :)
Możemy porozmawiać przez telefon lub się spotkać na kawie by ustalić wszelkie kwestie i rozwiać Twoje wątpliwości.

Nie pobierałem i nie pobieram z tytułu swojej pomocy gratyfikacji.
Jeżeli chciałabyś zobaczyć moje zdjęcia - z chęcią prześlę na podanego przez Ciebie maila :)

Pozdrawiam,
Alex

Latinboy

Post autor: Latinboy » poniedziałek, 22 kwietnia 2019, 21:06

.
Ostatnio zmieniony wtorek, 30 kwietnia 2019, 09:46 przez Latinboy, łącznie zmieniany 1 raz.
Lo más bello del mundo para una mujer es ser madre y el poder ayudar a otras mujeres en dicha aventura es un gran honor.
Najpiękniejszą rzeczą dla kobiety jest bycie matką, a pomaganie innym kobietom w tej przygodzie to wielki zaszczyt.
Email me: sysiakd@gmail.com

szymon90

Post autor: szymon90 » poniedziałek, 22 kwietnia 2019, 22:49

Chętnie wam pomogę

ODPOWIEDZ