Szukam dawcy nasienia

Ogłoszenia kobiet
Marek_dawca111
Posty: 3
Rejestracja: 25 sierpnia 2019, 12:58 - ndz
Lokalizacja: Cała polska

Re: Szukam dawcy nasienia

Post autor: Marek_dawca111 »

wysokim 183 cm , brunet ,oczy ciemny braz , grupa krwi ARh+ , nie piję nie palę , nie choruję na żadne przewlekłe choroby , oraz nie było żadnych chorób Genetycznych w rodzinie , nie jestem chory na żadne choroby weneryczne itp, regularnie oddaje krew ostatnio robiłem badania na wirus HCV było negatywne. jestem mobilny i dojadę na terenie całej polski nie pobieram opłat tylko koszty dojazdu i wyżywienia maru_maj_spotkania@tlen.pl jestem studentem robotyki i elektrotechniki uprawiam dużo sportu długość i sposób całego procederu zależy tylko od 2 strony najważniejsza jest skuteczność. Możliwość dłuższej współpracy.
lifedonor
Posty: 117
Rejestracja: 23 września 2019, 02:12 - pn

Re: Szukam dawcy nasienia

Post autor: lifedonor »

Witam! Jestem ojcem trójki zdrowych i udanych dzieci i jestem Pani w stanie pomóc ;-)
Zapraszam do kontaktu pod adresem: lifedonor@protonmail.com
Maciek123
Posty: 23
Rejestracja: 03 lutego 2020, 20:05 - pn

Re: Szukam dawcy nasienia

Post autor: Maciek123 »

hej mam na imie Maciek, jestem programistą maszyn i małego formatu biznesmanem. Handluje na giełdach, rozwijam kanał na youtubie z muzyką, rozwijam biznes z maszynami sterowanymi numerycznie, ściągam czasem auta na handel i mam wiele planów i pomysłow. jestem dość przedsiębiorczy. napisz do mnie na maila jeśli chcesz abym podjął sie tego o co prosisz nie chce żadnych pieniędzy w zamian jedyny warunek to abyś mi sie spodobała buka28@op.pl
podeśle ci zdjęcia swoje
damcidzidziusia
Posty: 44
Rejestracja: 25 września 2017, 23:30 - pn

Re: Szukam dawcy nasienia

Post autor: damcidzidziusia »

Witaj.
Wysoki szatyn 39lat z dolnego śląska niebieskie oczy, śniada cera 201cm wzrostu 110kg wagi 2jka dzieci chłopiec i dziewczynka. Grupa krwi ARH-
Mój email:bigbird22@onet.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post