Szukam dawcy z Warszawy-metoda kubeczkowa

:arrow: np. Warszawa i Radom
Róża Kwiatek
Posty: 2
Rejestracja: 04 września 2019, 19:01 - śr

Szukam dawcy z Warszawy-metoda kubeczkowa

Post autor: Róża Kwiatek »

Witam,
za każde spotkanie w hotelu płacę 100zł. Oczekuję kilku spotkań w czasie każdego cyklu (w konkretne dni w zależności od owulacji). Jedynie metoda kubeczkowa, naturalna odpada!!!
Interesują mnie spotkania aż do skutku, nie wykluczam dalszej współpracy przy kolejnej ciąży.
Mam 27 lat oraz partnera, który niestety nie może mieć dzieci. Nie chcę od ciebie alimentów, ani żadnych pieniędzy na wychowanie dziecka.
Wymagam przeprowadzenia w mojej obecności badania krwi w kierunku HIV, HCV, HBs Ag, kiły i chlamydii za które zapłacę (badania możesz zachować dla siebie i okazać innej kobiecie).

Preferowany wzrost dawcy to minimum 175cm, brunet, wiek 18-30 lat.
Zanim rozpoczniemy współpracę, wraz z moim partnerem chcemy się z Tobą spotkać na kawę i chwilę porozmawiać. Napisz do mnie kilka słów o sobie na maila: rozakwiatek4@o2.pl
Wiadomości ze zdjęciami przyspieszą kontakt.
Pozdrawiam
lifedonor
Posty: 117
Rejestracja: 23 września 2019, 02:12 - pn

Re: Szukam dawcy z Warszawy-metoda kubeczkowa

Post autor: lifedonor »

Witam! Jestem ojcem trójki zdrowych i udanych dzieci i jestem Pani w stanie pomóc ;-)
Zapraszam do kontaktu pod adresem: lifedonor@protonmail.com
arturek
Posty: 65
Rejestracja: 07 maja 2019, 18:11 - wt

Re: Szukam dawcy z Warszawy-metoda kubeczkowa

Post autor: arturek »

Witam.Żonaty 37 lat choć wyglądam na dużo mniej,181`cm wzrostu,dwóch synów,bez nałogów,zero używek,prowadzący zdrowy tryb życia i siedzący bo dorabiam trochę jako kierowca ale nie za często.woj mazowieckie.e mail arturkulka12@wp.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post