Szukam dawcy Cała Polska, ale najlepiej woj.dolnośląskie. Numer telefonu w ogłoszeniu. Pilne

Ogłoszenia kobiet
Biorczyni
Posty: 1
Rejestracja: 07 października 2019, 02:11 - pn

Szukam dawcy Cała Polska, ale najlepiej woj.dolnośląskie. Numer telefonu w ogłoszeniu. Pilne

Post autor: Biorczyni »

Witam wszystkich. Szukam dawcy. Najlepiej z woj.dolnośląskiego,chociaż nie wykluczam innych województw. Jestem młoda, zdecydowałam się na dawce,dlatego że bardzo chce zostać mamą. Ważne,żeby dawca miał aktualne badania.
Mój numer telefonu:
Ostatnio zmieniony 07 października 2019, 07:42 - pn przez Biorczyni, łącznie zmieniany 1 raz.
milydajejdziecko
Posty: 60
Rejestracja: 20 lipca 2019, 18:54 - sob

Re: Szukam dawcy Cała Polska, ale najlepiej woj.dolnośląskie. Numer telefonu w ogłoszeniu. Pilne

Post autor: milydajejdziecko »

hej
mam 192 cm wzr piwne oczy szatyn 87 kg
chętnie pomoge zajść Ci w ciaze
czekam na odp damdziecko@wp.pl
pozdrawiam
Piotr
d/lubin/zgora
Posty: 134
Rejestracja: 18 lutego 2015, 04:48 - śr

Re: Szukam dawcy Cała Polska, ale najlepiej woj.dolnośląskie. Numer telefonu w ogłoszeniu. Pilne

Post autor: d/lubin/zgora »

Doświadczenie od 8 lat
Zapraszam
Jestem z Dolnego Śląska
admin
Site Admin
Posty: 1682
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: Szukam dawcy Cała Polska, ale najlepiej woj.dolnośląskie. Numer telefonu w ogłoszeniu. Pilne

Post autor: admin »

To znowu ta spamerka.
Ma tu swoje ogłoszenia i po blokowane konta
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
Uszaty123456789
Posty: 38
Rejestracja: 28 lutego 2019, 08:11 - czw

Re: Szukam dawcy Cała Polska, ale najlepiej woj.dolnośląskie. Numer telefonu w ogłoszeniu. Pilne

Post autor: Uszaty123456789 »

Witam serdecznie jestem z podlaskiego hentnie pomogę muj numer telefonu 505013716 odezwij się
rafael78
Posty: 65
Rejestracja: 09 maja 2017, 16:33 - wt
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Szukam dawcy Cała Polska, ale najlepiej woj.dolnośląskie. Numer telefonu w ogłoszeniu. Pilne

Post autor: rafael78 »

Witam serdecznie.
Dać nowe życie to nie problem. Sztuką jest aby nowe życie mogło się rozwijać i być kochane.
Nie jest to łatwa decyzja dla Kobiety korzystając z tego typu portali i jeszcze trudniejsza dla partnera.

Swoją ofertę kieruję do pań, par i małżeństw.
odpowiedzialnych, mądrych, dobrych i pragnących dzieciątko którego nie mogą mieć ze względów naturalnych czy po prostu formalnych.
Zdjęcia poniżej ogłoszenia. Jeżeli są niewidoczne to podeślę na email.
Ja dawca to:
Brunet
40 LAT
Wzrost 185
Waga 80
Krew A Rh MINUS
Oczy brąz
Karnacja ciemna
Uzębienie pełne i zdrowe
Wykształcenie wyższe techniczne.
W miarę mądry ( cały czas człowiek czegoś się uczy )
Dzieci: Syn i Córka, 3 i 8 Lat
Zwierzęta; pies i kot
Nie mam problemów emocjonalnych i zapewniam dyskrecję.
Pozostawiam możliwość kontaktu w razie potrzeby dawstwa i innym ważnych z punktu medycznego potrzeb.
Sposób zapłodnienia dostosowywuję do wymagań Kobiety w pełnym zakresie tak by czuła się komfortowo i bezpiecznie.
1. Metoda naturalna nie ze względu na seks a prostotę. Nie szukam romansu czy przygody. Celem jest tylko i wyłącznie przekazanie jak najkrótszą drogą.

2. Inseminizacja także. Mam jeden warunek.
Zabieram narzędzia mające kontakt z nasieniem.
Powód: nie chcę aby było rozporzadzane bez mojej wiedzy i niewiadomym celu;-)

Badania: Robię dla osoby zdecydowanej na zapłodnienie na jej koszt. Aktualnych nie posiadam ponieważ mają krótki okres ważności, nie prowadzę rozwiązłego trybu życia i nie mam takiej potrzeby jak i nie zapładniam akordowo.
Ja również zostawiam opcję wyboru Kobiety z którą mam przekazać swoje geny dziecku.
REJON DOLNOŚLĄSKI. POWIAT ŚWIDNICA.
DOJADĘ WSZĘDZIE W DOLNOŚLĄSKIM I BLISKICH OKOLICACH WOJEWÓDZTW OŚCIENNYCH.
NIE PONOSZĘ KOSZTÓW DZIEŁA
KOSZT SAMEGO DZIEŁA BEZPŁATNY

KONTAKT: getpregnant78@gmail.com
Renault Grand
Posty: 28
Rejestracja: 16 sierpnia 2019, 22:20 - pt

Re: Szukam dawcy Cała Polska, ale najlepiej woj.dolnośląskie. Numer telefonu w ogłoszeniu. Pilne

Post autor: Renault Grand »

Witam czy nadal aktualne
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post