Szukam dawcy MAZOWIECKIE - ew. Pomorskie

Ogłoszenia kobiet
Basia39
Posty: 4
Rejestracja: 17 października 2019, 13:04 - czw

Re: Szukam dawcy MAZOWIECKIE - ew. Pomorskie

Post autor: Basia39 »

tomquad pisze: 18 października 2019, 20:14 - pt Hey. Czy Ty wspomagasz się jakimiś świerszczykami czy komiksami kryminalnymi. To co piszesz jest totalnie do bani tak jak Twoja prośba w priv, abym ci znalazł link do google. Nie wiem, czy wiesz, ale istnieje coś takiego jak bramki proxy. A niech mnie szukają w sieci tak jak to opowiadasz, ale dla większego załamania ja korzystam z sieci Tor. Już widzę jak mnie namierzasz przez internet. Inna sprawa, jesteś taka pewna, że nikt tu nie przemyślał tego, że ktoś zleci śledzenie. Boże to co ty wymyślasz w 24h my już dawno mamy opanowane. Poza tym piszesz w kierunku osób które chcą zamoczyć bez konsekwencji, a w ogłoszeniu masz sposób kubeczkowy. Rozumiem, że im również zaznaczasz, że odnajdziesz ich w sieci i wyślesz patrol śledzący dla alimentów :). To trzeba być stukniętym by bez zamoczenia płacić alimenty. Współczuję tym dwojga :( . Jesteś taka inteligentna i pełna sukcesów, to idź do banku nasienia i może znajdą Ci nasienie nawet Billa Gates. No i na koniec. Jeśli proponujesz coś w zamian, pamiętaj że kupujesz nasienie, a to jest karalne do 3 lat więzienia jeśli wystąpisz o alimenty i wyjdzie jak je posiadłaś. Wiec pozdrawiam Panią :)
Jesteś prawie jak żołnierz wyklęty... ale czytanie ze zrozumieniem to jednak problem dla mężczyzn.

Pisałam wyraźnie że oczekuję "kubełka" a narzekałam, ze mimo to Panowie piszą że chcą "zamoczyć" - z resztą tak samo jak Ty. Mam swoje powody, dla których nie mogę skorzystać z kliniki i nie są one Twoją sprawą. Kupować nasienia też nie zamierzam, wydaje mi się że zwrot kosztów podroży i darowizna "za fatygę" chyba nie jest karalna (o ile pamiętam, ale może moja aplikacja radcowska nic nie znaczy na tym polu patrząc przez pryzmat doświadczenia tak wytrwałego bojownika na rzecz "moczenia kija bez zobowiązań").

Panom to jednak przeszkadza jak kobieta selekcjonuje Was wg. własnego uznania :lol: szowiniści...
Wymyslony
Posty: 122
Rejestracja: 27 lutego 2017, 16:50 - pn

Re: Szukam dawcy MAZOWIECKIE - ew. Pomorskie

Post autor: Wymyslony »

Powiem Wam Panowie jedno... Bez wątpienia pojawiła się kobieta zdecydowana, świadoma swoich oczekiwań, wykształcona, zaradna i w tym momencie, niektórym z Was "cykor dupę ścisnął". Jak by o tej Pani nie myśleć, wie Ona jak wygląda sytuacja prawna w takim układzie (o czym już pisałem na tym forum) i jeśli nawet nie uda Jej się znaleźć tutaj odpowiedniego kandydata, niech post opisujący możliwe konsekwencje, będzie dla Was powodem do zastanowienia. Tym bardziej, że czytając niektóre "oferty dawców", czy tez odpowiedzi na anonse Pań, oczy mi krwawią od rażących błędów ortograficznych, nieświadomości istnienia interpunkcji, albo po prostu prostackiego zachowania chętnych do "moczenia kija bez zobowiązań".
Pozdrawiam!
zenpol
Posty: 11
Rejestracja: 12 listopada 2019, 17:28 - wt

Re: Szukam dawcy MAZOWIECKIE - ew. Pomorskie

Post autor: zenpol »

Witam mam 45 lat , żonaty dwóch synów 16 i 13 lat , 186 wzrost , waga 90, brunet siwiejący , oczy szaro -niebieskie, więcej info w wiadomości prywatnej , zapraszam i pozdrawiam.
zenpol
Posty: 11
Rejestracja: 12 listopada 2019, 17:28 - wt

Re: Szukam dawcy MAZOWIECKIE - ew. Pomorskie

Post autor: zenpol »

Basiu a kto normalny by Ci oddał nasienie , wystarczy poczytać , to raczej normalnego dziecka się nie spodziewaj.
Amorek
Posty: 1
Rejestracja: 27 grudnia 2019, 20:04 - pt

Re: Szukam dawcy MAZOWIECKIE - ew. Pomorskie

Post autor: Amorek »

Jestem z Pomorskiego spełniam wszystkie kryteria. Kwestia tylko tego czy moje geny zechcę oddać Tobie? Zapraszam do kontaktu
Maciek z bliska
Posty: 7
Rejestracja: 26 grudnia 2019, 15:39 - czw

Re: Szukam dawcy MAZOWIECKIE - ew. Pomorskie

Post autor: Maciek z bliska »

Cześć może uda się nam poznać skąd jesteś?marek.klecha@o2.pl
pasemko
Posty: 249
Rejestracja: 12 grudnia 2019, 18:53 - czw

Re: Szukam dawcy MAZOWIECKIE - ew. Pomorskie

Post autor: pasemko »

Witam chętnie pomogę mam 28 lat, 182cm wzrostu blondyn o niebieskich oczach zdrowy i inteligetny. Kontakt p.stachniuk@tlen.pl
Npps2020
Posty: 2
Rejestracja: 28 stycznia 2020, 20:04 - wt

Re: Szukam dawcy MAZOWIECKIE - ew. Pomorskie

Post autor: Npps2020 »

Chętnie pomogę
Npps2020
Posty: 2
Rejestracja: 28 stycznia 2020, 20:04 - wt

Re: Szukam dawcy MAZOWIECKIE - ew. Pomorskie

Post autor: Npps2020 »

Pomogę, info npps2020@wp.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post