27-latka szuka znacznie młodszego lub starszego, który mnie zapłodni

Ogłoszenia kobiet
Nic Na sile

27-latka szuka znacznie młodszego lub starszego, który mnie zapłodni

Post autor: Nic Na sile » piątek, 3 stycznia 2020, 15:30

Najważniejsze! - Bardzo zależy mi na różnicy wieku, chciałabym zapłodnienia poprzez stosunek i dla własnego komfortu psychicznego wolę zachować barierę w postaci różnicy wieku. Innymi słowy kogoś w kim oczywiste jest przez wiek, że nawiąże bliższej relacji lub nie zżyję się za bardzo.

Jestem singielką, mam 27 lat, znalazłam się w dość komfortowej sytuacji i wydaje mi się, że ciężko będzie o lepszy moment na dziecko. Jednak nie szukam na teraz zaraz i byle kogo. Jestem dość mobilna + wolałabym nie zdradzać skąd jestem, dlatego nie precyzuję gdzie miałoby dojść do zapłodnienia.

Na pewno zamierzam przeprowadzić selekcję, nawet jeśli miałabym mały odzew, nie szukam na siłę. Liczy się dla mnie najbardziej komunikatywność, ktoś kto umie napisać więcej niż 2 zdania i liczyć, że mnie tym zawojuje. Na pewnie będę męczyła różnymi pytaniami ;)

To co pewnie najbardziej interesuje Panów - seks. Nie mam z tym problemu jestem nastawiona na normalny seks, a nie na coś mechanicznego. Nawet z czynnościami wykraczającymi poza niezbędne do zapłodnienia, jednak NA PEWNO nie zrobię tego z byle kim i z desperacji. Celem tego ogłoszenia, wymogów i selekcji jest znalezienie kogoś z kim nie będę miała problemów się kochać, ani tym bardziej zajść z nim w ciąże. Jak się nie uda takiego znaleźć to trudno.

Podsumowując szukam kogoś minimum 10 lat starszego/młodszego, kto umie pisać poprawnie i bardziej obszernie, do zapłodnienia drogą naturalną.

Pokerface

Re: 27-latka szuka znacznie młodszego lub starszego, który mnie zapłodni

Post autor: Pokerface » piątek, 3 stycznia 2020, 22:17

Mogę spełnić twoje marzenia ja za dotknięciem czarodziejskie różdżki chętnie Ci pomogę mam poczucie humoru i duży dystans do siebie mmam również inne cechy ale o tym w rozmowie na priv pozdrawiam całuje

Richi1991

Post autor: Richi1991 » sobota, 4 stycznia 2020, 00:33

Witam,z miłą chęcią ci pomoge jestem z wielkopolski wysokim szczupłym brunetem o piwnych oczkach mam 187 cm 82 kg 28 lat mam już własną córke także z zapłodnieniem nie będzie problemu

robert68

Post autor: robert68 » sobota, 4 stycznia 2020, 01:32

Panowie/dawcy, to ogłoszenie pojawia się co jakiś czas, pomyślcie głową a nie Wackiem, to ściema na 100%

Nic Na sile

Post autor: Nic Na sile » sobota, 4 stycznia 2020, 01:48

robert68 pisze:
sobota, 4 stycznia 2020, 01:32
Panowie/dawcy, to ogłoszenie pojawia się co jakiś czas, pomyślcie głową a nie Wackiem, to ściema na 100%
Dziękuję bardzo za profesjonalną analizę mojego ogłoszenia i ocenę zapewne starego wyjadacza :x

Nic Na sile

Post autor: Nic Na sile » sobota, 4 stycznia 2020, 01:50

Dostałam na prawdę więcej odpowiedzi niż się spodziewałam + będę trochę w rozjazdach jutro, więc pewnie zacznę porządnie odpisywać w niedzielę dopiero.

P.S. Panowie, proszę poczekajcie dłużej niż 5 sekund z kolejna wiadomością, ja potrzebują czasu żeby odpisać...

Czarny22

Post autor: Czarny22 » sobota, 4 stycznia 2020, 08:19

Cześć jestem pszystojnem blondynem jestem zdrowy mam 38 pochodzę z okolic Wielunia jestem milem chłopakiem jagbys kciala się spodkac to pierw byśmy porozmawiali jak bym ci się spodobał byb ci odpowiadał to byśmy się umuwili na spodkanie jak byś się zgodziła to napisz do mnie to ci odpowiem 574916901
jestem pszystojnem blondynem jestem całkowicie zdrowy mogę pomuc w zapłodnieniu pani naturalnie pierw zapraszam na rozmowę pozdrawiam i czekam muj numer 574916901 lub tesz napisać sms

Michal789

Post autor: Michal789 » sobota, 4 stycznia 2020, 11:05

Cześć mam na imię Michał mam 29lat schecia chce Ci pomóc zainteresowana ?

TOMYY88

Post autor: TOMYY88 » sobota, 4 stycznia 2020, 14:41

Witam.

Brunet wysoki , 37 lat. Bardzo chętnie pomoge w zapłodnieniu :) Mój mail to tomyy88@interia.pl . Prosiłbym o kontakt :)

robert68

Post autor: robert68 » sobota, 4 stycznia 2020, 20:19

Nic złego nie napisałem, tylko szkoda tych naiwnych ludzi,

ODPOWIEDZ