Atrakcyjna 38 latka pragnie zostać mamą_Warszawa

:arrow: np. Warszawa i Radom
spelnieniemarzen
Posty: 1
Rejestracja: 29 stycznia 2020, 19:06 - śr

Atrakcyjna 38 latka pragnie zostać mamą_Warszawa

Post autor: spelnieniemarzen »

Jestem atrakcyjną, inteligentną i niezależną 38 latką (blondynka, 160 cm, 55 kg). Od zawsze marzyłam o rodzinie. Niestety los płata figle. Podczas ostatniej wizyty u ginekologa i badaniach dowiedziałam się, że nie mam już za wiele czasu na starania. Obecnie mężczyzny brak i stąd obecność tutaj. Liczę na wyrozumiałość, poważne oferty oraz brak zbędnych pytań i komentarzy. Nie muszę znać Twoich prawdziwych danych. Zależy mi tylko na dzidziusiu. Chciałabym, abyś był osobą inteligentną, był brunetem, powyżej 180 cm wzrostu, bez nadwagi. Jedynym warunkiem jest wstępne zapoznanie oraz dostępność wtedy kiedy trzeba :) (ze względów logistycznych najlepiej by było, abyś był z Warszawy). Jeśli przypasujemy sobie do gustu (podczas wstępnej wymiany zdań/spotkania), dogramy szczegóły. Liczę na nieodpłatną pomoc.

Na pewno zamierzam przeprowadzić selekcję, nawet jeśli miałabym mały odzew, nie szukam na siłę. Liczy się dla mnie najbardziej komunikatywność, ktoś kto umie napisać więcej niż 2 zdania:)

To co pewnie najbardziej interesuje Panów - seks. Nie mam z tym problemu jestem nastawiona na normalny seks, a nie na coś mechanicznego. NA PEWNO nie zrobię tego z byle kim i z desperacji. Celem tego ogłoszenia, wymogów i selekcji jest znalezienie kogoś z kim nie będę miała problemów się kochać, ani tym bardziej zajść z nim w ciąże.

Kontakt mailowy: spelnieniemarzen81@wp.pl
PawelTrojmiasto
Posty: 6
Rejestracja: 29 stycznia 2020, 13:13 - śr

Re: Atrakcyjna 38 latka pragnie zostać mamą_Warszawa

Post autor: PawelTrojmiasto »

Napisałem maila.
Pomogę w zajściu w ciążę. Metoda do uzgodnienia. Jestem dostępny także poza województwem pomorskim.
O mnie :
31 lat, 182cm wzrostu, 82kg wagi, szatyn, piwno-zielone oczy, wykształcenie wyższe techniczne (elektronika). Nie posiadam żadnych nałogów. Nigdy nie zażywałem żadnych narkotyków.
Badania lekarskie zaktualizuje na żądanie.
2 lata temu wykonałem testy IQ w Mensa Polska. Wynik to 139IQ czyli wysoko powyżej przeciętnej.
Jestem osobą aktywną zawodowo i zaradną życiowo.
Posiadam trójkę dzieci.
kurier_www
Posty: 11
Rejestracja: 21 stycznia 2020, 01:26 - wt

Re: Atrakcyjna 38 latka pragnie zostać mamą_Warszawa

Post autor: kurier_www »

Hej jestem Łukasz mam 28 lat , mam już jedno dziecko. Blondyn 180 cm wzrostu błękitne oczy . Byłem badany pod kątem jakości spermy . Jestem aktywnym honorowym dawcą krwi badania mam co dwa miesiące. Grupa krwi 0Rh+ . Posiadam wyższe wykształcenie , pracuje w służbach mundurowych. Pozdrawiam Łukasz
Michal321
Posty: 4
Rejestracja: 31 stycznia 2020, 20:42 - pt

Re: Atrakcyjna 38 latka pragnie zostać mamą_Warszawa

Post autor: Michal321 »

Chętnie pomogę
Coś o mnie:
18 lat, ciemny blondyn, niebieskie oczy 178cm wzrostu, waga 70kg,
zdrowy, bez nałogów.
Zainteresowania: siłownia, motoryzacja, gastronomia.
Obecnie chodzę do technikum o profilu mechanik pojazdów samochodowych.
artur45
Posty: 52
Rejestracja: 01 lutego 2020, 17:21 - sob

Re: Atrakcyjna 38 latka pragnie zostać mamą_Warszawa

Post autor: artur45 »

Dojrzały mężczyzna w wieku 45 (ale wciąż wyglądajacy na trzydzieści parę:-) Brunet o piwnych oczach, 178 wzrostu. Wykształcenie wyższe z zawodu architekt. Bez nałogów, nigdy nie palący. Ojciec dwóch synów w wieku 17 i 5 lat. Obecnie wolny, uszczęśliwi Cię najwiekszym darem jakim jest życie. arkoniusz80@wp.pl
emilia654321
Posty: 1
Rejestracja: 01 lutego 2020, 23:35 - sob

Re: Atrakcyjna 38 latka pragnie zostać mamą_Warszawa

Post autor: emilia654321 »

Mogę dać namiar na przystojnego dawcę z którym udało się za pierwszym razem
lifedonor
Posty: 117
Rejestracja: 23 września 2019, 02:12 - pn

Re: Atrakcyjna 38 latka pragnie zostać mamą_Warszawa

Post autor: lifedonor »

Witam! Jestem ojcem trójki zdrowych i udanych dzieci i jestem Pani w stanie pomóc ;-)
Zapraszam do kontaktu pod adresem: lifedonor@protonmail.com
Reproduktor90
Posty: 4
Rejestracja: 02 marca 2020, 12:35 - pn

Re: Atrakcyjna 38 latka pragnie zostać mamą_Warszawa

Post autor: Reproduktor90 »

Witam mam 30lat bez obciążeń.
179cm 80kg szczupły, wysportowany. Grupa krwi ARh+
Pół roku temu urodził mi się zdrowy syn
10/10 Ap.
Więcej priv.
Pozdrawiam.
Noe1978
Posty: 53
Rejestracja: 25 marca 2020, 14:55 - śr
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Atrakcyjna 38 latka pragnie zostać mamą_Warszawa

Post autor: Noe1978 »

Witam marek 41 l jestem singlem bez bagażu życiowego jestem z Rzeszowa jeśli chcesz mnie poznać to odpisz jestem przystojnym facetem bez nałogów, pracowity, własną działalność gospodarczą prowadzę mam 180zw 80kg szatyn , moje hobe to lubię jeździć na rowerze, czytać książki historyczny, gotować, piec placki, nie lubię kłamstwa, przyklinania, swaniarstwa szukam takiej kobiety która będzie miała wsparcie u mnie i razem wychowamy dzieci grupa krwi arha minus
Zapłodnię panią bez interesownie bez wchodzenia sobie życie jeśli jesteś zainteresowana to odpisz marek 41 Rzeszów
pasemko
Posty: 250
Rejestracja: 12 grudnia 2019, 18:53 - czw

Re: Atrakcyjna 38 latka pragnie zostać mamą_Warszawa

Post autor: pasemko »

Jesli nadal szukasz napisz p.stachniuk@tlen.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post