Krakowianka

Ogłoszenia kobiet
BABY.3
Posty: 18
Rejestracja: 22 czerwca 2015, 20:52 - pn

Re: Krakowianka

Post autor: BABY.3 »

witam cię … jeśli chcesz pomocy w zapłodnieniu to napisz ...
Ultimate_bull
Posty: 4
Rejestracja: 28 października 2018, 17:50 - ndz

Re: Krakowianka

Post autor: Ultimate_bull »

Dzień dobry.
Zapraszam do kontaktu: ultimate_bull@o2.pl
Pokerface
Posty: 10
Rejestracja: 03 stycznia 2020, 22:02 - pt

Re: Krakowianka

Post autor: Pokerface »

Hejka mieszkam w Tarnowie chętnie Ci pomogę, w razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań pisz buziaki
lifedonor
Posty: 117
Rejestracja: 23 września 2019, 02:12 - pn

Re: Krakowianka

Post autor: lifedonor »

Witam! Jestem ojcem trójki zdrowych i udanych dzieci i jestem Pani w stanie pomóc ;-)
Zapraszam do kontaktu pod adresem: lifedonor@protonmail.com
Noe1978
Posty: 53
Rejestracja: 25 marca 2020, 14:55 - śr
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Krakowianka

Post autor: Noe1978 »

Witam marek 41 l jestem singlem bez bagażu życiowego jestem z Rzeszowa jeśli chcesz mnie poznać to odpisz jestem przystojnym facetem bez nałogów, pracowity, własną działalność gospodarczą prowadzę mam 180zw 80kg szatyn , moje hobe to lubię jeździć na rowerze, czytać książki historyczny, gotować, piec placki, nie lubię kłamstwa, przyklinania, swaniarstwa szukam takiej kobiety która będzie miała wsparcie u mnie i razem wychowamy dzieci grupa krwi arha minus
Zapłodnię panią bez interesownie bez wchodzenia sobie życie jeśli jesteś zainteresowana to odpisz marek 41 Rzeszów
miro23
Posty: 3
Rejestracja: 17 lutego 2018, 14:15 - sob

Re: Krakowianka

Post autor: miro23 »

Jestem młodym, ale sprawdzonym i płodnym dawcą nasienia z Krakowa. Pomagam małżeństwom, parom les, jak i po prostu singielkom. Nie patrzę na wiek, wygląd, orientacje, rasę, itp.. Pomagam ponieważ sprawia mi to ogromną satysfakcję :)

Mam 25 lat, nieboeskie oczy i brązowe włosy, 186 cm wzrostu i grupę krwi 0Rh+. Z wyglądu zwyczajny i przeciętny chłopak. Z charakteru ambitny optymista, umysł zdecydowanie ścisły.
wegas333
Posty: 299
Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

Re: Krakowianka

Post autor: wegas333 »

Pomogę bezinteresownie wegas333@onet.eu
Noe1978
Posty: 53
Rejestracja: 25 marca 2020, 14:55 - śr
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Krakowianka

Post autor: Noe1978 »

Witam jestem bardzo konkretny facet mieszkam Rzeszowie mogę dojechać, jestem przystojnym facetem bez nałogów mogę się zapłodnić bez zobowiązań i wchodzenia sobie życia jeśli bendziesz chciała to odpisz badania mam aktualne zemną możesz być za pierwszem razem zapłodniona więcej inf na priv konto pytaj o różny pytania Zzz51786@gmail.com
Zapłodnię panią bez interesownie bez wchodzenia sobie życie jeśli jesteś zainteresowana to odpisz marek 41 Rzeszów
Andrzej
Posty: 144
Rejestracja: 27 stycznia 2020, 09:09 - pn

Re: Krakowianka

Post autor: Andrzej »

Cześć czy nadal poszukujesz pomocy
Pozdrawiam
Andrzej
Posty: 144
Rejestracja: 27 stycznia 2020, 09:09 - pn

Re: Krakowianka

Post autor: Andrzej »

Cześć czy nadal poszukujesz pomocy
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ