lesbijka szuka dawcy

Ogłoszenia kobiet
mikosik80
Posty: 12
Rejestracja: 13 grudnia 2019, 12:56 - pt

Re: lesbijka szuka dawcy

Post autor: mikosik80 »

Hej a może interesuje Pan 31 lat wysoki szczupły ciemne włosy oczy więć?
zapraszam na @: mikosik80@wp.pl
patryk.nowak1984
Posty: 57
Rejestracja: 09 czerwca 2019, 12:45 - ndz

Re: lesbijka szuka dawcy

Post autor: patryk.nowak1984 »

Witam.
Jeśli temat aktualny chętnie pomogę. Ja wysoki 195 cm wzrostu, wykształcony facet o niebieskich oczach. Normalna budowa ciała. Bez nałogów. Więcej w wiadomościach prywatnych - proszę pisać na adres nowak.patryk1984gmail.com
Pozdrawiam
Pele2124
Posty: 6
Rejestracja: 06 czerwca 2020, 17:25 - sob

Re: lesbijka szuka dawcy

Post autor: Pele2124 »

napisz powiem Ci to opowiem o sobie pele2124@wp.pl
pozdrawiam
pasemko
Posty: 250
Rejestracja: 12 grudnia 2019, 18:53 - czw

Re: lesbijka szuka dawcy

Post autor: pasemko »

p.stachniuk@tlen.pl blondyn niebieskie oczy
Tomasz99
Posty: 160
Rejestracja: 24 maja 2020, 10:33 - ndz

Re: lesbijka szuka dawcy

Post autor: Tomasz99 »

ciepleciacho15
Posty: 119
Rejestracja: 26 stycznia 2015, 06:03 - pn

Re: lesbijka szuka dawcy

Post autor: ciepleciacho15 »

Witam. Zapłodnię kobietę w Lublinie, jestem 25letnim brunetem mam 176cm 68kg brazowe oczy jestem osobą bez nałogów, bez wad genetycznych, pomogłem już jednej kobiecie, nie chce ingerować w wychowanie dziecka, szybka odpowiedź, możliwość wysłania zdjęcia, dyskrecja.. pomocclublin@gmail.com gg 69887950
pomocclublin@gmail.com
Cezary Adamski
Posty: 33
Rejestracja: 08 lutego 2020, 14:59 - sob

Re: lesbijka szuka dawcy

Post autor: Cezary Adamski »

Witaj, mam na imię Cezary, mam 43 lata, oczy piwne, włosy blond, wzrost 188 cm, waga 92 kg, grupę krwi 0 Rh+, wykształcenie wyższe techniczne, nie mam nałogów, od około 18 lat biegam rekreacyjnie 2 razy w tygodniu (dla kondycji), mam 3 letnią śliczną córeczkę, moja partnerka zaszła w ciążę w wieku 38 lat po 2 miesiącach naszych starań. Moja córka chodziła już od zeszłego roku 2019 od września do przedszkola, jest bardzo mądra szybko wszystkiego się uczy (to ma za tatą oraz urodę:). Mam także aktualne wykonane w tym roku (jeszcze przed wirusem) badania nasienia, nasienie mam w normie a nawet trochę lepsze, jeżeli Będziesz zainteresowana mogę przesłać zdjęcia moje oraz mojej córki, a badania będą do wglądu na spotkaniu. Proszę o kontakt na cezaryadamski573@gmail.com Pozdrawiam.
Michał ogier
Posty: 172
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: lesbijka szuka dawcy

Post autor: Michał ogier »

kingas87 pisze: 02 maja 2020, 14:31 - sob Jestem 33 letnią kobietą z okolic Warszawy.Marzę o zostaniu mamą. Jestem lesbijką, póki co samotną. W ciążę planuje zajść dopiero w przyszłym roku. Szukam dawcy, z aktualnymi badaniami, inteligentnego bez nałogów, wzrost min. 180 cm. W gre wchodzi metoda kubeczkowa ale rozważam również zapłodnienie w sposób naturalny,
Mile widziane zdjęcie, oczywiście gwarantuje anonimowość.
Jeśli już zdecydujesz się odezwać to napisz o sobie coś więcej. Interesuje mnie to czym się zajmujesz w życiu, czy masz rodzinę, jakie są Twoje mocne i słabe strony, choroby w rodzinie (rak, cukrzyca, choroby psychiczne?)
Szukam kogoś kto jak już się zdecyduje to nie rozmyśli się.
Cześć witaj jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie, kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie.
Tulipan
Posty: 781
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: lesbijka szuka dawcy

Post autor: Tulipan »

Witam. Jestem zdrowym, słownym mężczyzną , bez chorób w rodzinie. Mam swoje dzieci. Możesz korzystać ze mnie , aż do skutku. Spotkanie tylko Bydgoszcz.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post