Szukam zdecydowanego dawcy - metoda kubeczkowa

Ogłoszenia kobiet
foxy29
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2020, 14:17 - wt

Szukam zdecydowanego dawcy - metoda kubeczkowa

Post autor: foxy29 »

Dzień dobry,
Szukam zdecydowanego mężczyzny, który chciałby zostać dawcą. Mój partner jest bezpłodny, od kilku lat bezskutecznie staraliśmy się o dziecko i teraz znamy przyczynę.

Wiem, że będę najlepszą mamą na świecie, a dziecko, które będzie mi dane urodzić będzie miało najpiękniejsze życie i rodzinę, jakie tylko będę w stanie zapewnić.

Oczywiście z mojej strony gwarantuje pełną dyskrecję - po „wszystkim” nie będę Cię szukać czy szukać kontaktu i tego samego będę oczekiwać od Ciebie :)

Wymagam: aktualnych badań wirusologicznych i nasienia do wglądu (mogę za nie zapłacić).

W gre wchodzi tylko metoda kubeczkowa.

Najchętniej woj. zachodniopomorskie/kujawsko-pomorskie
pasemko
Posty: 249
Rejestracja: 12 grudnia 2019, 18:53 - czw

Re: Szukam zdecydowanego dawcy - metoda kubeczkowa

Post autor: pasemko »

inteligetny blondyn zapraszam p.stachniuk@tlen.pl
Łukasz21
Posty: 53
Rejestracja: 09 czerwca 2017, 00:39 - pt

Re: Szukam zdecydowanego dawcy - metoda kubeczkowa

Post autor: Łukasz21 »

Witaj. Mam 24 lata i jestem z kujawsko pomorskiego. Chetnie pomogę Ci zajść w ciąże. Napisz do mnie tu lub na gierzkiewiczlukasz21@wp.pl
arturek
Posty: 65
Rejestracja: 07 maja 2019, 18:11 - wt

Re: Szukam zdecydowanego dawcy - metoda kubeczkowa

Post autor: arturek »

Witam.Facet 38 lat ,zdrowy,bez nałogów,90 kg , 181 cm wzrostu.Więcej info na priv
Andrzej
Posty: 144
Rejestracja: 27 stycznia 2020, 09:09 - pn

Re: Szukam zdecydowanego dawcy - metoda kubeczkowa

Post autor: Andrzej »

Witam jestem zainteresowany żeby ci pomóc
Ale ja uznaję tylko zapłodnienie naturalne i anonimowość
U mnie masz pewność na 100 % że uda się za 1 razem jak chcesz być w ciąży to służę pomocą
Pozdrawiam
Kolega222@onet.pl
Cezary Adamski
Posty: 33
Rejestracja: 08 lutego 2020, 14:59 - sob

Re: Szukam zdecydowanego dawcy - metoda kubeczkowa

Post autor: Cezary Adamski »

Witaj, mam na imię Cezary, mam 43 lata, oczy piwne, włosy blond, wzrost 188 cm, waga 92 kg, grupę krwi 0 Rh+, wykształcenie wyższe techniczne, nie mam nałogów, od około 18 lat biegam rekreacyjnie 2 razy w tygodniu (dla kondycji), mam 3 letnią śliczną córeczkę, moja partnerka zaszła w ciążę w wieku 38 lat po 2 miesiącach naszych starań. Moja córka chodziła już od zeszłego roku 2019 od września do przedszkola, jest bardzo mądra szybko wszystkiego się uczy (to ma za tatą oraz urodę:). Mam także aktualne wykonane w tym roku (jeszcze przed wirusem) badania nasienia, nasienie mam w normie a nawet trochę lepsze, jeżeli Będziesz zainteresowana mogę przesłać zdjęcia moje oraz mojej córki, a badania będą do wglądu na spotkaniu. Proszę o kontakt na cezaryadamski573@gmail.com Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post