Chcemy być rodzicami

Ogłoszenia kobiet
Klondike22
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2020, 14:29 - pn

Chcemy być rodzicami

Post autor: Klondike22 »

Witam,
Malzenstwo szuka pomocy dawcy. Po wielu próbach, jesteśmy zdesperowani. Szukamy Pana, który bezinteresownie nam pomorze. Mile widziane badania na HIV oraz cała reszta. W grę wchodzi jedynie metoda kubełkowa. Okolice Nakla, Piły. Proszę o kontakt tylko zdecydowane osoby.
klondike1985@onet.pl
pasemko
Posty: 250
Rejestracja: 12 grudnia 2019, 18:53 - czw

Re: Chcemy być rodzicami

Post autor: pasemko »

jestem z poznania chętnie pomogę p.stachniuk@tlen.pl
Norbi
Posty: 28
Rejestracja: 17 lipca 2017, 10:05 - pn

Re: Chcemy być rodzicami

Post autor: Norbi »

Cześć bardzo chętnie pomogę jestem szczupły wysoki pochodzę z Zamościa aktualnie jestem ojcem jestem honorowy dawca krwi mogę ale tylko naturalne zapłodnienie
pasemko
Posty: 250
Rejestracja: 12 grudnia 2019, 18:53 - czw

Re: Chcemy być rodzicami

Post autor: pasemko »

Hej, jestem dietetykiem. Blondyn niebieskie oczy inteligetny facet p.stachniuk@tlen.pl napisz
M_69
Posty: 2
Rejestracja: 23 czerwca 2020, 21:05 - wt

Re: Chcemy być rodzicami

Post autor: M_69 »

Witam. Z podlasia ale z checia pomoge :) pozdrawiam
ciepleciacho15
Posty: 119
Rejestracja: 26 stycznia 2015, 06:03 - pn

Re: Chcemy być rodzicami

Post autor: ciepleciacho15 »

ObrazekObrazek
Witam. Jestem sprawdzonym dawcą spermy nasienia, zapłodnie kobietę. Pomogę zajść w ciążę Parom lub Paniom które chcą mieć dziecko i szukają anonimowego dawcy spermy nasienia do inseminacji zapłodnienia. Nie chce ingerować w życie dziecka zapłodnienie drogą naturalną. Mam 24lata 174cm 68kg jestem szczupły arh+ brunet kręcone włosy brązowe oczy, długie rzęsy, podobno męski głos, mówi sie że jestem męski, nie ważne czy masz 30 czy ponad 40lat, chętnie zapłodnię, będziemy próbować aż do skutku Byłem dawcą do tej pory tylko raz, pomogłem skutecznie 2lata temu 30letniej kobiecie, zdjęcie córki i moje są poniżej, prowadze zdrowy tryb życia nie pale, nie pije, jem warzywa owoce zdrowo sie odżywiam. Mam maturę. Ogłoszenie aktualne, jestem dyspozycyjny w Lublinie, Podobno mam miły charakter, ładne rysy twarzy, urok osobisty. Gwarantuje dyspozycyjność, anonimowość, higiene. Znam sie na komputerach. Telefon podany na w ogłoszeniu. Odpowiadam bardzo szybko. Pozdrawiam serdecznie Panie i Pary szukające dawcy spermy
pomocclublin@gmail.com
tel 572258167
pomocclublin@gmail.com
Michał ogier
Posty: 172
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Chcemy być rodzicami

Post autor: Michał ogier »

Klondike22 pisze: 11 maja 2020, 19:35 - pn Witam,
Malzenstwo szuka pomocy dawcy. Po wielu próbach, jesteśmy zdesperowani. Szukamy Pana, który bezinteresownie nam pomorze. Mile widziane badania na HIV oraz cała reszta. W grę wchodzi jedynie metoda kubełkowa. Okolice Nakla, Piły. Proszę o kontakt tylko zdecydowane osoby.
klondike1985@onet.pl
Witam I pozdrawiam, bardzo chętnie pomogę w zapłodnieniu odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie
wegas333
Posty: 299
Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

Re: Chcemy być rodzicami

Post autor: wegas333 »

Młody dużo spermy
Tulipan
Posty: 783
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Chcemy być rodzicami

Post autor: Tulipan »

Witam. Mogę pomóc. Jestem zdrowym mężczyzną. Bydgoszcz.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post