Najlepsze geny

Ogłoszenia kobiet
młody brunet
Posty: 3
Rejestracja: 22 października 2020, 09:29 - czw

Re: Najlepsze geny

Post autor: młody brunet »

Witam, młody przystojny brunet o kręconych włosach i ciemnym kolorze oczu, student obecnie dwóch kierunków z wcześniejszymi osiągami w nauce, zawsze miły i kulturalny. Bez nałogów, przewlekłych chorób chętny na badania. Jest to moja pierwsza taka próba. Chętnie odpowiem na pytania.
kontakt: kkulka999@gmail.com
Michal20
Posty: 11
Rejestracja: 02 grudnia 2020, 16:42 - śr

Re: Najlepsze geny

Post autor: Michal20 »

Witam.
Chętnie pomogę.
Mam 18lat
Ostatnio zmieniony 05 marca 2021, 22:06 - pt przez Michal20, łącznie zmieniany 1 raz.
Michal20
Posty: 11
Rejestracja: 02 grudnia 2020, 16:42 - śr

Re: Najlepsze geny

Post autor: Michal20 »

Witam.
Chętnie pomogę.
Mam 18lat
Ostatnio zmieniony 05 marca 2021, 22:06 - pt przez Michal20, łącznie zmieniany 1 raz.
Rafał kasztanowy
Posty: 13
Rejestracja: 05 stycznia 2021, 09:43 - wt

Re: Najlepsze geny

Post autor: Rafał kasztanowy »

Jeżeli jeszcze nie znalazłaś swojego bruneta to zapraszam 32lata zdjęcia mogę wysłać na adres
Rafał kasztanowy
Posty: 13
Rejestracja: 05 stycznia 2021, 09:43 - wt

Re: Najlepsze geny

Post autor: Rafał kasztanowy »

Witam twój opis się zgadza zapraszam do kontaktu prześlę zdjęcia i odpowiem na wszystkie pytania.
kasztanowy123@o2.pl
Bartek.pomoc
Posty: 36
Rejestracja: 05 stycznia 2021, 13:03 - wt

Re: Najlepsze geny

Post autor: Bartek.pomoc »

Witam!

Jeśli potrzebujesz dawcy nasienia to bardzo dobrze. Gwarantuję pełną dyskrecję i profesjonalizm. Oferuję pomoc całkowicie bezpłatnie. Jestem tutaj aby pomóc, a przecież życie to największy dar. Mogę wykonać każdorazowo przed spotkaniem badania na (HIV, kiła, wzw typu b i c) oraz badanie nasienia potwierdzające jego bardzo dobre i wysokie parametry. Jestem mobilny i dojeżdżam bez problemu rejon (Mazowsza). Dopiero od niedawna jestem dawcą nasienia, ale pierwsze sukcesy mam już są sobą. Możliwa pomoc naturalna jak i poprzez zabiegi inseminacji.

Kilka słów o mnie:
29 lat
185 cm wzrostu
75 kg wagi (atletyczna sylwetka)
grupa krwi: AB rh +
polskie obywatelstwo
Lekko południowa karnacja
Brązowe oczy
brak nałogów
brak jakichkolwiek alergii i obciążeń genetycznych
wykształcenie wyższe
duża liczba i ruchliwość plemników

Gwarantuję dobry zestaw genów dla twojego dziecka.

Aby zachować jak największe szanse na „sukces” prowadzę zdrowy tryb życia. Nie przyjmuję żadnych używek, dbam również o zdrową diete i suplementacje. Jestem aktywny fizycznie.



Inseminacja lub metoda naturalna.

Zapewniam stały kontakt e-mail po to aby na wszelki wypadek gdyby dziecko potrzebowało np. Szpiku czy krwi jestem w pogotowiu, aby pomoc.

Zapraszam do kontaktu poprzez prywatna wiadomość lub poprzez E-mail:Bartek.dla.dziecka@interia.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post