Najlepsze geny

Ogłoszenia kobiet
Natashaaa
Posty: 1
Rejestracja: 12 września 2020, 11:48 - sob

Najlepsze geny

Post autor: Natashaaa »

...
Ostatnio zmieniony 07 stycznia 2021, 18:07 - czw przez Natashaaa, łącznie zmieniany 3 razy.
Łukasz21
Posty: 53
Rejestracja: 09 czerwca 2017, 00:39 - pt

Re: Szukam najlepszych genów

Post autor: Łukasz21 »

Witaj, chetnie pomogę Ci zajść w ciaze. 24 lata, Brunet, 178 cm, brązowe oczy, 180 cm wzrostu, wysportowany, szczupły, po studiach. Więcej szczegółów odpowiem na priv tutaj lub na gierzkiewiczlukasz21@wp.pl Pozdrawiam
Nowyadam
Posty: 5
Rejestracja: 13 września 2020, 04:24 - ndz
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukam najlepszych genów

Post autor: Nowyadam »

Witaj, chętnie pomogę. Mieszkam w Warszawie pracuje w finansach, 185cm wzrostu 73kg wagi, jasne oczy
pikasso29
Posty: 20
Rejestracja: 05 września 2015, 19:50 - sob

Re: Szukam najlepszych genów

Post autor: pikasso29 »

Chętnie pomogę to mój nr tel .663963841.proszę o kontrakt
Andrzej
Posty: 144
Rejestracja: 27 stycznia 2020, 09:09 - pn

Re: Szukam najlepszych genów

Post autor: Andrzej »

Cześć mogę ci pomóc Proszę o kontakt
Kolega222@onet.pl
Pozdrawiam
Richi1991
Posty: 242
Rejestracja: 15 sierpnia 2018, 11:26 - śr

Re: Szukam najlepszych genów

Post autor: Richi1991 »

Witam,z miłą chęcią ci pomoge jestem z wielkopolski wysokim szczupłym brunetem o piwnych oczkach mam 187 cm 82 kg 29 lat mam już własną córke także z zapłodnieniem nie będzie problemu
:-)
Piotrek92
Posty: 2
Rejestracja: 02 lipca 2020, 22:53 - czw

Re: Szukam najlepszych genów

Post autor: Piotrek92 »

Cześć. Służę pomocą. Jak jesteś zainteresowana to napisz na priv.
Cezary Adamski
Posty: 33
Rejestracja: 08 lutego 2020, 14:59 - sob

Re: Szukam najlepszych genów

Post autor: Cezary Adamski »

Witaj, mam na imię Cezary, mam 43 lata, oczy piwne, włosy blond, wzrost 188 cm, waga 92 kg, grupę krwi 0 Rh+, wykształcenie wyższe techniczne, nie mam nałogów, od około 18 lat biegam rekreacyjnie 2 razy w tygodniu (dla kondycji), mam 3 letnią śliczną córeczkę, moja partnerka zaszła w ciążę w wieku 38 lat po 2 miesiącach naszych starań. Moja córka chodziła już od zeszłego roku 2019 od września do przedszkola, jest bardzo mądra szybko wszystkiego się uczy (to ma za tatą oraz urodę:). Mam także aktualne wykonane w tym roku (jeszcze przed wirusem) badania nasienia, nasienie mam w normie a nawet trochę lepsze, jeżeli Będziesz zainteresowana mogę przesłać zdjęcia moje oraz mojej córki, a badania będą do wglądu na spotkaniu. Proszę o kontakt na cezaryadamski573@gmail.com Pozdrawiam.
arturek
Posty: 65
Rejestracja: 07 maja 2019, 18:11 - wt

Re: Szukam najlepszych genów

Post autor: arturek »

Witam.Jestem wysokim brunetem okolo 181 cm wzrostu,90kg,bez nałogów,brak chorób wrodzonych a takze nabytych,ciemna karnacja.Więcej info w pryw.wiadomosci.Pozdrawiam
ciepleciacho15
Posty: 119
Rejestracja: 26 stycznia 2015, 06:03 - pn

Re: Najlepsze geny

Post autor: ciepleciacho15 »

ObrazekObrazek
Witam. Jestem sprawdzonym dawcą spermy nasienia, zapłodnie kobietę. Pomogę zajść w ciążę Parom lub Paniom które chcą mieć dziecko i szukają anonimowego dawcy spermy nasienia do inseminacji zapłodnienia. Nie chce ingerować w życie dziecka zapłodnienie drogą naturalną. Mam 24lata 174cm 68kg jestem szczupły arh+ brunet kręcone włosy brązowe oczy, długie rzęsy, podobno męski głos, mówi sie że jestem męski, nie ważne czy masz 30 czy ponad 40lat, chętnie zapłodnię, będziemy próbować aż do skutku Byłem dawcą do tej pory tylko raz, pomogłem skutecznie 2lata temu 30letniej kobiecie, zdjęcie córki i moje są poniżej, prowadze zdrowy tryb życia nie pale, nie pije, jem warzywa owoce zdrowo sie odżywiam. Mam maturę. Ogłoszenie aktualne, jestem dyspozycyjny w Lublinie, Podobno mam miły charakter, ładne rysy twarzy, urok osobisty. Gwarantuje dyspozycyjność, anonimowość, higiene. Znam sie na komputerach. Telefon podany na w ogłoszeniu. Odpowiadam bardzo szybko. Pozdrawiam serdecznie Panie i Pary szukające dawcy spermy
pomocclublin@gmail.com
tel 572258167
Ostatnio zmieniony 25 grudnia 2020, 06:14 - pt przez ciepleciacho15, łącznie zmieniany 1 raz.
pomocclublin@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post