Poszukuję dawcy

Ogłoszenia kobiet
Mayet
Posty: 1
Rejestracja: 09 października 2020, 12:00 - pt

Poszukuję dawcy

Post autor: Mayet »

Poszukuję dawcy - najlepiej bruneta (proste lub kręcone włosy byle nie łysina), jasne oczy, prosty nos, szczupły z ładną twarzą. Województwo nieważne, gdyż jestem zmotoryzowana. Jestem ładną blondynką (naturalnie brązowe włosy) trochę w stylu Shakiry, nie narzekam na brak męskiego zainteresowania, byłam fotomodelką. Mam ładną dziewczęcą twarz, jasną cerę, pełne usta naturalnie i latynoskie oczy.
Mieszkam w 100-metrowym mieszkaniu z wygodami i jestem w trakcie budowania domu. Zdrowa fizycznie i psychicznie (byłam w służbach mundurowych). Nie mam chorób ginekologicznych ani wenetorologicznych, nawet nadżerki ani innego typu chorób. Nie spotykam się z mężczyznami na seks. Poszukuję kogoś zdrowego psychicznie bez ciężkich chorób typu schizofrenia, zab. psychotyczne czy maniakalne i bez chorób wenerycznych nawet tych niewidocznych. Planuję zajść w ciążę w lutym do kwietnia 2021 r. Jestem kulturalna, spokojna i utalentowana artystycznie oraz sportowo. Myślę, że jestem dobrą kandydatką. Mogłabym zajść w ciążę z osobami z życia realnego ale nie są w moim typie i nie łączą mnie z nimi kwestie uczuciowe stąd zdecydowałam się na taką formę. Moje miejsce zamieszkania to Łódź.
Tomasz99
Posty: 159
Rejestracja: 24 maja 2020, 10:33 - ndz

Re: Poszukuję dawcy

Post autor: Tomasz99 »

mnich88
Posty: 43
Rejestracja: 29 września 2020, 23:32 - wt

Re: Poszukuję dawcy

Post autor: mnich88 »

Witam z chęcią pomogę
Mój mail rufus88@poczta.fm
32 lata wykształcony
Slaskie
Łukasz21
Posty: 53
Rejestracja: 09 czerwca 2017, 00:39 - pt

Re: Poszukuję dawcy

Post autor: Łukasz21 »

Witaj, chetnie pomogę Ci. Brunet 24 lata, 178 cm, szczupły. Napisz do mnie na gierzkiewiczlukasz21@wp.pl a napewno się dogadamy :)
pasemko
Posty: 249
Rejestracja: 12 grudnia 2019, 18:53 - czw

Re: Poszukuję dawcy

Post autor: pasemko »

Andrzej
Posty: 144
Rejestracja: 27 stycznia 2020, 09:09 - pn

Re: Poszukuję dawcy

Post autor: Andrzej »

Cześć opis super ale chciałbym z tobą po rozmawiać proszę odpisz bo to ważne
Kolega222@onet.pl
Pozdrawiam
Asd
Posty: 87
Rejestracja: 03 stycznia 2020, 13:12 - pt
Lokalizacja: Kielce

Re: Poszukuję dawcy

Post autor: Asd »

Zapraszam :)
Witam 36 latek 183 cm szczuply zdrowy moge zostac dawca nasienia Swietokrzyskie
Miły12123
Posty: 9
Rejestracja: 16 października 2020, 08:14 - pt

Re: Poszukuję dawcy

Post autor: Miły12123 »

Chętnie nawiąże kontakt
Jurek Nowak
Posty: 169
Rejestracja: 15 czerwca 2019, 05:05 - sob

Re: Poszukuję dawcy

Post autor: Jurek Nowak »

Witam Panią mam 46 lat 193 cm wzrostu i jestem szczupły zainteresował mnie Pani anons nie piję alkoholu nie palę papierosów po prostu jestem normalnym zdrowym facetem który może Panią zapłodnić mam bardzo obfite wytryski nasienia a moja sperma jest bardzo dobrej jakości bo już spłodziłem dwoje zdrowych dzieci.
Dzimi89pp
Posty: 2
Rejestracja: 19 października 2020, 22:13 - pn

Re: Poszukuję dawcy

Post autor: Dzimi89pp »

Cześć jeśli jeszcze nie znalazłaś jeszcze osoby która będzie dla Ciebie odpowiednia to zapraszam do kontaktu być może to będę ja. O mnie mam 31 lat wysoki 196cm wzrostu ciemny blondyn ojciec 2 dzieci syn 3 miesiące badania robione rok temu i udało się bez problemu w ciągu miesiąca splodzic syna. Pozdrawiam serdecznie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post