Szukam dawcy- wyłącznie metoda kubeczkowa

Ogłoszenia kobiet
ZuzannaZuzanna
Posty: 5
Rejestracja: 04 marca 2021, 19:41 - czw

Szukam dawcy- wyłącznie metoda kubeczkowa

Post autor: ZuzannaZuzanna »

Dzień dobry,
jestem 30-letnią kobietą, która dojrzała do roli matki. Jestem aktywna zawodowo i pozostaję w związku z kobietą.
Poszukuję mężczyzny. zdrowego zarówno fizycznie jak i psychicznie, który pomoże spełnić moje marzenie. Preferowany wiek 27-37 lat.
Od zainteresowanego Pana oczekuję aktualnych wyników badań na: Chlamydię, przeciwciała przeciwko HIV-I i II, HTLV-I, jak również wirusowego zapalenia wątroby typu B (antygen HbsAg), wirusowego zapalenia wątroby typu C (HCV-Ab),syfilis (WR), rzeżączki (GC) oraz morfologii. Badania dla mnie do wglądu najlepiej jeszcze przed spotkaniem. Mile widziane wszelkie badania genetyczne oraz jakości nasienia.
Od Pana oczekuję, że będzie w pełni zdrowy oraz, że w rodzinie nie występują żadne choroby przewlekłe czy genetyczne (jeśli istnieje cokolwiek np. choroby skórne, alergie itp. chciałabym o tym wiedzieć).
Interesuje mnie tylko i wyłącznie bezinteresowna pomoc, z wykorzystaniem metody kubeczkowej. Ewentualne przekazanie miałoby odbyć się w hotelu w dogodnym dla nas terminie (zależnym od mojego cyklu). Najlepiej, gdyby była możliwość przekazania dzień po dniu, by zwiększyć szanse.
Chciałabym pozostać anonimowa, nie oczekuję od Kandydata podania pełnych danych, jedynie tyle bym mogła zweryfikować wiarygodność badań. Nie oczekuję późniejszego kontaktu, jednakże jeśli dziecko w przyszłości chciałoby Ciebie poznać, a Ty dopuszczasz taką możliwość to super.
Zależy mi na osobie odpowiedzialnej, dojrzałej emocjonalnie, która nie traktuje tego jako sportu czy sposobu na życie.. Najlepiej gdyby miał Pan już potomstwo, ale jednocześnie nie planował spłodzić jak największej liczby dzieci jakiej tylko się da.

Jeśli dotrwałeś do końca i jesteś zainteresowany pomocą, oraz poważnie podchodzisz do kwestii dawania życia, odezwij się do mnie.
Podkreślam, że jestem zainteresowana tylko i wyłącznie metodą kubeczkową. Wszelkie inne propozycje nie wchodzą w grę. Jeśli to Ci nie odpowiada proszę nie trać mojego i swojego czasu.
Pozdrawiam

zuzanna1357@interia.pl
Misiaczek19
Posty: 46
Rejestracja: 01 marca 2021, 08:35 - pn

Re: Szukam dawcy- wyłącznie metoda kubeczkowa

Post autor: Misiaczek19 »

Ambitny
Posty: 45
Rejestracja: 06 grudnia 2017, 23:00 - śr

Re: Szukam dawcy- wyłącznie metoda kubeczkowa

Post autor: Ambitny »

fikakowo
Posty: 45
Rejestracja: 25 sierpnia 2019, 02:21 - ndz

Re: Szukam dawcy- wyłącznie metoda kubeczkowa

Post autor: fikakowo »

100 milionów badań i jeszcze za darmo chce. A wiek 27-37 to nie wiem po co skoro i tak nie bedzie z nim stosunku tylko metoda kubeczkowa. Młodszy tez da rade nawet i lepiej.
ZuzannaZuzanna
Posty: 5
Rejestracja: 04 marca 2021, 19:41 - czw

Re: Szukam dawcy- wyłącznie metoda kubeczkowa

Post autor: ZuzannaZuzanna »

fikakowo pisze: 05 marca 2021, 19:10 - pt 100 milionów badań i jeszcze za darmo chce. A wiek 27-37 to nie wiem po co skoro i tak nie bedzie z nim stosunku tylko metoda kubeczkowa. Młodszy tez da rade nawet i lepiej.
Jeśli to Pana przerasta, to po co Pan komentuje ? Ja nikogo do niczego nie zmuszam, a zawsze może Pan opublikować swój post bez żadnych wymagań :)
fikakowo
Posty: 45
Rejestracja: 25 sierpnia 2019, 02:21 - ndz

Re: Szukam dawcy- wyłącznie metoda kubeczkowa

Post autor: fikakowo »

ZuzannaZuzanna pisze: 05 marca 2021, 22:15 - pt
fikakowo pisze: 05 marca 2021, 19:10 - pt 100 milionów badań i jeszcze za darmo chce. A wiek 27-37 to nie wiem po co skoro i tak nie bedzie z nim stosunku tylko metoda kubeczkowa. Młodszy tez da rade nawet i lepiej.
Jeśli to Pana przerasta, to po co Pan komentuje ? Ja nikogo do niczego nie zmuszam, a zawsze może Pan opublikować swój post bez żadnych wymagań :)

Nie przerasta, ale nie jestem frajerem, który ma płacic sam sobie za badania kilka set złoty i jeszcze za darmo dziecko robic. Chcecie, żeby ktoś wam pomógł to niech chociaż nie będzie na stratnej pozycji tylko na neutralenej. On płaci za badania kilka set złotych a wy macie dziecko za darmo. Zafundujcie chociaż badania albo zaplaćcie kilka stów tej osobie.
Wszystko za darmo najlepiej. Kobieca duma nie zna granic.
ZuzannaZuzanna
Posty: 5
Rejestracja: 04 marca 2021, 19:41 - czw

Re: Szukam dawcy- wyłącznie metoda kubeczkowa

Post autor: ZuzannaZuzanna »

Nigdzie nie napisałam, że Kandydat ma sam sobie płacić za badania, tylko, że wymagam ich przed przekazaniem nasienia. Wszystko jest do dogadania, ale w ten sposób bardzo łatwo ocenić kto jest godny uwagi, a kto szuka zarobku (jak widać Pan) lub zabawy.
ZuzannaZuzanna
Posty: 5
Rejestracja: 04 marca 2021, 19:41 - czw

Re: Szukam dawcy- wyłącznie metoda kubeczkowa

Post autor: ZuzannaZuzanna »

aktualne
ZuzannaZuzanna
Posty: 5
Rejestracja: 04 marca 2021, 19:41 - czw

Re: Szukam dawcy- wyłącznie metoda kubeczkowa

Post autor: ZuzannaZuzanna »

aktualne
wzorowe_geny
Posty: 52
Rejestracja: 23 maja 2020, 14:13 - sob

Re: Szukam dawcy- wyłącznie metoda kubeczkowa

Post autor: wzorowe_geny »

fikakowo pisze: 06 marca 2021, 14:52 - sob
ZuzannaZuzanna pisze: 05 marca 2021, 22:15 - pt
fikakowo pisze: 05 marca 2021, 19:10 - pt 100 milionów badań i jeszcze za darmo chce. A wiek 27-37 to nie wiem po co skoro i tak nie bedzie z nim stosunku tylko metoda kubeczkowa. Młodszy tez da rade nawet i lepiej.
Jeśli to Pana przerasta, to po co Pan komentuje ? Ja nikogo do niczego nie zmuszam, a zawsze może Pan opublikować swój post bez żadnych wymagań :)

Nie przerasta, ale nie jestem frajerem, który ma płacic sam sobie za badania kilka set złoty i jeszcze za darmo dziecko robic. Chcecie, żeby ktoś wam pomógł to niech chociaż nie będzie na stratnej pozycji tylko na neutralenej. On płaci za badania kilka set złotych a wy macie dziecko za darmo. Zafundujcie chociaż badania albo zaplaćcie kilka stów tej osobie.
Wszystko za darmo najlepiej. Kobieca duma nie zna granic.
Z moich obserwacji wynika dokladnie to samo, roszczeniowa postawa kobiet, potencjalny dawca ma sie czuc zaszczycony, ze pozwala mu sie pomoc. Chodzic do lekarza, robic X badan, pozniej X spotkan z zainteresowana i bedzie 'mial do portfolio' 😂 a jesli ma jakiekolwiek oczekiwania, to agresja i 'oczywiście szukasz zabawy', 'jestes niepowazny' i rozne takie agresje slowne i manipulacje, by wywolac poczucie winy. No nie tedy droga.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post