Szukam dawcy, który ujawni swoje dane-potrzebne do leczenia w klinice niepłodności.

Ogłoszenia kobiet
Annac78
Posty: 4
Rejestracja: 05 maja 2021, 11:46 - śr

Szukam dawcy, który ujawni swoje dane-potrzebne do leczenia w klinice niepłodności.

Post autor: Annac78 »

Szukam dawcy z aktualnymi badaniami potwierdzającymi płodność, który ujawni swoje dane. Szczegóły podczas rozmowy. Proszę pisać PW lub maila: anna78.c@poczta.fm
Ostatnio zmieniony 02 czerwca 2021, 16:44 - śr przez Annac78, łącznie zmieniany 1 raz.
Norbi
Posty: 28
Rejestracja: 17 lipca 2017, 10:05 - pn

Re: Szukam dawcy ( bądź Taty dla dziecka), który ujawni swoje dane

Post autor: Norbi »

Witam serdecznie bardzo chętnie pomogę pozdrawiam
Annac78
Posty: 4
Rejestracja: 05 maja 2021, 11:46 - śr

Re: Szukam dawcy, który ujawni swoje dane-potrzebne do leczenia w klinice niepłodności.

Post autor: Annac78 »

Aktualne
Roman1000
Posty: 12
Rejestracja: 06 grudnia 2020, 18:56 - ndz

Re: Szukam dawcy, który ujawni swoje dane-potrzebne do leczenia w klinice niepłodności.

Post autor: Roman1000 »

Przepraszam, może nie w temacie, można prosić o wyjaśnienie (niekoniecznie autorkę, jakkolwiek bardzo chętnie) dlaczego w klinice jest obowiązek ujawnienia danych ?
tado
Posty: 78
Rejestracja: 20 grudnia 2018, 08:57 - czw

Re: Szukam dawcy, który ujawni swoje dane-potrzebne do leczenia w klinice niepłodności.

Post autor: tado »

Annac78
Posty: 4
Rejestracja: 05 maja 2021, 11:46 - śr

Re: Szukam dawcy, który ujawni swoje dane-potrzebne do leczenia w klinice niepłodności.

Post autor: Annac78 »

Prosiłabym o kontakt panów 35 plus, odpowiedzialnych i dyspozycyjnych, koniecznie z potwierdzoną badaniami płodnością- WYMAGAM BADAN NASIENIA. Nie mam w zamiarze naciągać na alimenty.
Jeśli chcesz mi naprawdę pomóc, miej odwagę spotkać się, porozmawiać telefonicznie przed podjęciem decyzji o pomocy. Zależy mi na czasie.
Annac78
Posty: 4
Rejestracja: 05 maja 2021, 11:46 - śr

Re: Szukam dawcy, który ujawni swoje dane-potrzebne do leczenia w klinice niepłodności.

Post autor: Annac78 »

Nadal aktualne. Panowie najlepiej z okolic Wrocławia poszukiwani. Wymagam, byś miał potwierdzoną płodność, był dyspozycyjny i otwarty na pomoc.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post