Poszukiwany dawca niesienia - szybka sprawa

Ogłoszenia kobiet
apt851
Posty: 4
Rejestracja: 28 stycznia 2021, 20:14 - czw

Poszukiwany dawca niesienia - szybka sprawa

Post autor: apt851 »

Witam wszystkich serdecznie. Poszukiwany dawca nasienia. Do zapłodnienia metodą kubeczkową. Możliwe też inne metody jeżeli Pan mi się spodoba. Co do opisu, szukam przystojnego Pana z grupą krwi ARH- lub ORH+ o niebieskich oczach, najlepiej szatyn, blondyn lub rudy. Normalnej budowy ciała, wzrost od 178 do 185 cm. Pan najlepiej z aktualnymi badaniami odnośnie chorób wenerycznych i jakości nasienia. Panowie szanujmy swój czas zwracam się do Was z apelem abyście czytali dokładnie moje ogłoszenie i odpisywali jeśli spełniacie wymienione przeze mnie warunki, jeśli ich nie spełniacie nie piszcie szkoda Waszego i mojego czasu. Co do dalszej naszej drogi. Jeśli już uznacie, że mieścicie się w ramach moich wymagań oczekuje od Panów zdjęcia na mój email: anetewydr1980@gmail.com . Na każdy email odpowiem. Jeśli Pan spełni moje oczekiwania wizualnie, umówię się z nim na spotkanie na którym dojdzie do zapłodnienia ustaloną wcześniej metodą. Mieszkam w okolicach Warszawy ale jestem mobilna. Pozdrawiam wszystkich czytających serdecznie i czekam na wiadomości jeszcze raz prosząc o czytanie ogłoszenia ze zrozumieniem.
Misiaczek19
Posty: 46
Rejestracja: 01 marca 2021, 08:35 - pn

Re: Poszukiwany dawca niesienia - szybka sprawa

Post autor: Misiaczek19 »

Michał_wieckowski
Posty: 16
Rejestracja: 02 czerwca 2017, 16:43 - pt
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Poszukiwany dawca niesienia - szybka sprawa

Post autor: Michał_wieckowski »

Witam.
Spełniam wszystkie podane kryteria oraz jestem zainteresowany pomocą w osiągnięciu wymarzonego celu.
Zapraszam do kontaktu:
michal_wieckowski76@wp.pl

Pozdrawiam
Tatar2224
Posty: 6
Rejestracja: 13 maja 2021, 00:08 - czw
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Poszukiwany dawca niesienia - szybka sprawa

Post autor: Tatar2224 »

Chętnie pomogę, zapraszam do kontaktu damian2016@gazeta.pl
Czekam na konkretne informacje i bez problemu się dogadamy.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
Oddam swoje nasienie i chętnie wspomogę parę lub małżeństwo tylko i wyłącznie drogą naturalną.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
Damian2016@gazeta.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post