Podkarpackie (cała Polska)

Ogłoszenia kobiet
Awatar użytkownika
Miskatonic
Posty: 2
Rejestracja: 30 marca 2021, 15:44 - wt

Podkarpackie (cała Polska)

Post autor: Miskatonic »

Małżeństwo w wieku 35 lat szuka mężczyzny który pomoże w zapłodnieniu. Szukamy pana w wieku 30-45 lat, metoda zapłodnienia do ustalenia. Tylko darmowe propozycje. Jesteśmy z podkarpacia ale jeśli znajdzie się odpowiedni dawca to możemy dojechać.
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2021, 00:20 - śr przez Miskatonic, łącznie zmieniany 1 raz.
Rafał 87
Posty: 27
Rejestracja: 04 stycznia 2021, 18:02 - pn

Re: Podkarpackie (cała Polska)

Post autor: Rafał 87 »

34 lat proszę o kontakt Karpo66@wp.pl
Lolo11
Posty: 11
Rejestracja: 12 lipca 2021, 16:44 - pn
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Podkarpackie (cała Polska)

Post autor: Lolo11 »

Cześć witam serdecznie zapraszam do kontaktu z takim facetem jak ja
Spotkanie Nowy Sącz
Andrzej
Posty: 144
Rejestracja: 27 stycznia 2020, 09:09 - pn

Re: Podkarpackie (cała Polska)

Post autor: Andrzej »

Cześć chętnie pomogę
Nie będę wnikał w wasze życie
Zapraszam do kontaktu
Kolega222@onet.pl
Pozdrawiam
Richi1991
Posty: 242
Rejestracja: 15 sierpnia 2018, 11:26 - śr

Re: Podkarpackie (cała Polska)

Post autor: Richi1991 »

Witam,z miłą chęcią ci pomoge jestem z wielkopolski wysokim szczupłym brunetem o piwnych oczkach mam 187 cm 82 kg 30 lat mam już własną córke także z zapłodnieniem nie będzie problemu
:-)
Tomasz99
Posty: 160
Rejestracja: 24 maja 2020, 10:33 - ndz

Re: Podkarpackie (cała Polska)

Post autor: Tomasz99 »

DużyPan33
Posty: 54
Rejestracja: 12 sierpnia 2019, 12:42 - pn

Re: Podkarpackie (cała Polska)

Post autor: DużyPan33 »

Uważajcie i się tutaj nie wysilajcie ta osoba napisała do mnie na priv że jest zainteresowana a jak przyszło co do czego czyli realego kontaktu i rozmowy to wszelaki kontakt sie urywa, to zwykły bajkopisarz albo bajkopisarka :)
Duży Silny Pan Pomorze dyskretnie i z szacunkiem począć maluszka <3
Awatar użytkownika
Miskatonic
Posty: 2
Rejestracja: 30 marca 2021, 15:44 - wt

Re: Podkarpackie (cała Polska)

Post autor: Miskatonic »

Odpisałam temu panu rano na wiadomość po czym poszłam do pracy. Gdy wróciłam, na skrzynce mam mnóstwo natarczywych wiadomości plus ten komentarz tutaj. Ten mężczyzna to jakiś niewyżyty agresor
DużyPan33 pisze: 28 lipca 2021, 07:54 - śr Uważajcie i się tutaj nie wysilajcie ta osoba napisała do mnie na priv że jest zainteresowana a jak przyszło co do czego czyli realego kontaktu i rozmowy to wszelaki kontakt sie urywa, to zwykły bajkopisarz albo bajkopisarka :)
DużyPan33
Posty: 54
Rejestracja: 12 sierpnia 2019, 12:42 - pn

Re: Podkarpackie (cała Polska)

Post autor: DużyPan33 »

jaki agresor lol nie kłam sam napisałeś do mnie i byłeś/aś zainteresowany po czym jak chciałem realnego kontaktu to kontakt się urwał nic natarczywego nie pisałem, jesteś kolejnym bajkopisarzem który tylko będzie pisał a jak przyjdzie co do czego to zwijasz manele taka prawda. Chcesz zajsc w ciąże rzekomo jak przez pisanie na forum ? Dla mnie pierwszym kontaktem była by rozmowa telefoniczna przed którą uciekłeś a to dlatego że w tele bym usłyszał głos faceta onanisty a nie kobiety z którą żekomo pisałem i która chce zajść w ciążę
Nie twórz historii które nie mają miejsca i nie jestem żadnym agresorem wypraszam sobie !
Pamiętaj kto pierwszy do kogo napisał ! i z jaką propozycją Ale przejsc do normalnej rozmowy to juz problem bo wyszlo by szydło z worka z kim pisze
wtyd..Ja was tu wyczaiłem na tym forum już kilka takich żekomo małżeństw szuka pomocy a 90% z nich to bajkopisarze !
Duży Silny Pan Pomorze dyskretnie i z szacunkiem począć maluszka <3
Jasiek89
Posty: 6
Rejestracja: 13 lutego 2021, 16:19 - sob

Re: Podkarpackie (cała Polska)

Post autor: Jasiek89 »

Czesx, 32 lata, 182 cm , 75 kg, lodz , zapraszam do rozmowy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post