Szukamy

Ogłoszenia kobiet
PolaP1234
Posty: 4
Rejestracja: 14 maja 2021, 12:27 - pt

Szukamy

Post autor: PolaP1234 »

Para szuka bezinteresownego dawcy, bruneta o średniej budowie ciała, brązowych oczach, mobilnego, z aktualnymi badaniami. Okolice Rzeszowa.
Tomasz99
Posty: 158
Rejestracja: 24 maja 2020, 10:33 - ndz

Re: Szukamy

Post autor: Tomasz99 »

robert68
Posty: 151
Rejestracja: 29 stycznia 2015, 14:12 - czw

Re: Szukamy

Post autor: robert68 »

Cześć , jestem doświadczonym zdrowym
dawcą , posiadam to czego szukacie , mobilny , oczywiście badania przed , bez podtekstów finansowych , za pomoc , ron67@wp.pl
Rysio
Posty: 2
Rejestracja: 27 września 2021, 21:54 - pn

Re: Szukamy

Post autor: Rysio »

Jestem sprawdzonym dawcą, blondyn, niebieskie oczy jeśli jesteście zainteresowani to piszcie. Jestem z woj. Lubelskiego nie oczekuje pieniędzy pomogę wam anonimowo i oczywiście za darmo.
Euromale
Posty: 15
Rejestracja: 06 września 2019, 00:47 - pt

Re: Szukamy

Post autor: Euromale »

Mozemy porozmawiac
pasemko
Posty: 249
Rejestracja: 12 grudnia 2019, 18:53 - czw

Re: Szukamy

Post autor: pasemko »

p.stachniuk@tlen.pl proszę o kontakt
marek33xx
Posty: 11
Rejestracja: 13 października 2021, 10:11 - śr

Re: Szukamy

Post autor: marek33xx »

Cześć,
Mam na imię Marek, chętnie pomogę, mam 33 lat, 184cm, oczy niebieskie, normalna budowa, kilka dziewczyn powiedziało na trzeźwo, że jestem przystojny.
Bez nałogów, mogę przedstawić aktualne wyniki spermiogramu, na codzień pracuje w biurze. Mam wykształcenie wyższe, więcej informacji prywatnie
marek33xx@protonmail.com
wegas333
Posty: 302
Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

Re: Szukamy

Post autor: wegas333 »

Pomogę bezinteresownie wegas333@onet.eu
Asd
Posty: 87
Rejestracja: 03 stycznia 2020, 13:12 - pt
Lokalizacja: Kielce

Re: Szukamy

Post autor: Asd »

Witam i zapraszam :)
Witam 36 latek 183 cm szczuply zdrowy moge zostac dawca nasienia Swietokrzyskie
zlukier96
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2021, 02:47 - czw

Re: Szukamy

Post autor: zlukier96 »

Witam serdecznie,

Droga Kobietko przypadkowo trafiłem na Twoje ogłoszenie i z przyjemnością mógłbym pomóc spełnić Ci Twoje pragnienie posiadania dziecka. Jestem średniego wzrostu brunetem o niebieskich oczach i przeciętnej budowy ciała, mam 30 lat i od około 4 lat pracowicie i z determinacją realizuję się zawodowo na średniego stopnia stanowiskach kierowniczych. Od około 2 lat odczuwam silną potrzebę prokreacji i spłodzenia potomka, a z racji tego, że moja Partnerka jak dotychczas nie chce mieć dziecka zdecydowałem się odpisać na Twoją wiadomość. Dla ułatwienia kontaktu chętnie prześlę swoje zdjęcie i mam nadzieję, że Ci się spodobam oraz będę mógł liczyć na wzajemność co do fotki oraz dyskrecję. Chętnie więcej opowiem o sobie w kolejnych wiadomościach jeśli zdecydujesz się odpisać.

Pozdrawiam czule
Łukasz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post