Dania - pomogę, Ci zostać mamą

Wszelkie ogłoszenia dla tych którzy mieszkają zagranicą lub są gotowi tam wyjechać. Ogłoszenia po polsku.
pandawca

Dania - pomogę, Ci zostać mamą

Post autor: pandawca »

Pomogę w posiadaniu własnego dziecka. Jestem 26 letnim facetem po studiach ekonomicznych - pracuję mam własną działalność. Znam języki obce, zwiedziłem kawał świata, jestem aktywny fizycznie, znajomi często podkreślają moją przebojowość. (W szkole podstawowej i gimnazjum odnosiłem wyniki na skale wojewódzką w aktorstwie i matematyce, jednak nie zależało mi na tych umiejętnościach i zająłem się czym innym. Natomiast w genach mi to pozostało. Wspominam tutaj o tym ponieważ wiem, że niektóre Panie to interesuje). Biorę udział w programie "Dawcy nasienia" w banku nasienia w związku z czym jestem regularnie badany, i moje nasienie także, które jest wyjątkowo dobrej jakości. To właśnie jakość mojego nasienia spowodowała, iż poczułem, że mam talent do płodzenia dzieci i chcę to wykorzystać do pomocy innym. Móc nieść dar życia, który jest największym z darów to prawdziwy powód do dumy. Zachęcam do kontaktu naprawdę, zapewniam wyrozumiałą i serdeczną rozmowę, może Pani akurat we mnie zobaczy koło ratunkowe dla swojej rodziny, czego oczywiście Pani życzę. Wiem, że będziesz wspaniałą mamą.
Maja :-)

Re: Dania - pomogę, Ci zostać mamą

Post autor: Maja :-) »

Witam mam na imię Klaudia mam 38 lat mój były partner nie mógł mieć dzieci a ja o nich maże tym bardziej że mam swój wiek.. jestem zadbana atrakcyjna dziewczyna uprawiam sport i dbam i zdrowy tryb życia bardzo proszę o pomoc.Moj nr telefonu 509795753 klaudiagajworonska@gmail.com
ODPOWIEDZ