RobimyDzieci - Dawcy spermy. Zapładnianie. Surogatki. Komórki jajowe. Adopcja ze wskazaniem. Coparenting. Randki

Tu się robi dzieci! Już nie jesteś skazana na pomoc sąsiada! :-) :-) :-)

INVICTA

787060440 /dawca/ARh+/28lat

Wszelkie ogłoszenia dla tych którzy mieszkają zagranicą lub są gotowi tam wyjechać np. po to żeby urodzić tam dziecko. Ogłoszenia po polsku.

787060440 /dawca/ARh+/28lat

Postautor: Andrzej C » sobota, 1 kwietnia 2017, 16:03

Link do zdjęć...

https://www.fotosik.pl/u/andrzej888?noMobile

Zostanę dawcą nasienia,dyskretnie i anonimowo..Szukam jednej ,konkretnej i zdecydowanej kobiety ,pary. Jestem szatynem/kolor oczu szaro-niebieskie/184cm/85kg.Mam 28 lat ...Zdjęcie mogę wysłać dla zainteresowanych. Oddaje honorowo krew oraz jestem zarejestrowany w bazie dawców komórek macierzystych .Nie mam żadnych problemów ze zdrowiem ...Nie jestem na nic uczulony... Jeżeli to konieczne to mogę zrobić badania w wybranej przez Ciebie klinice ,która nie potrzebuje do tego danych... Ale myślę że jest to zbędne ..Nie palę i bardzo rzadko spożywam alkohol(okazyjnie)...Oczekuje zapłaty za pomoc ... Kwota za pomoc do ustalenia .Tak się złożyło że potrzebuje gotówki ...Ty możesz pomóc mi ,a ja pomogę Tobie (jest to też dla Ciebie gwarancja że nie jestem dla wszystkich ... ) Metoda zapłodnienia jest mi obojętna ale preferuje ..naturalnie lub do kubeczka.Nie jestem tutaj dla przyjemności , nie zależy mi na seksie . Więc przepraszam ale nie odpowiadam na propozycje typu -seks za dziecko...Nie Jestem oszustem czy naciągaczem ...Moja oferta jest poważna i konkretna. I takiej kobiety też szukam. Mogę dojeżdżać na umówione spotkania ...Kraków,Tarnów,Tuchów ,Rzeszów,Busko Zdrój i okolice ...

Kontakt

andrzejcoral@wp.pl
gg 59761004
Tel.787060440
Jeżeli się tylko odezwiesz to się dogadamy... Bezproblemowo i bezstresowo ... Tak żebyśmy byli wszyscy zadowoleni

Oczywiście dyskrecjia i anonimowość na pierwszym miejscu.
Dziecko jest tylko Twoje I Twojego partnera ... Po udanym zapłodnieniu zrywamy kontakt .Jestem już po jednym udanym zapłodnieniu metodą do kubeczka.

Zapraszam i życzę wszystkim kobietom i parom spełnienia tego największego marzenia ...
Ostatnio zmieniony czwartek, 20 lipca 2017, 10:48 przez Andrzej C, łącznie zmieniany 3 razy
andrzej
Andrzej C

Re: 787060440 /dawca/ARh+/28lat

Postautor: Andrzej C » środa, 6 grudnia 2017, 12:47

Zapraszam
andrzej
Andrzej C

Wróć do Dla Polaków z zagranicy