Kraków – chciałbym mieć z Tobą dzieci i wspólnie je wychować!

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
pauzanias
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 16 września 2017, 01:05

Kraków – chciałbym mieć z Tobą dzieci i wspólnie je wychować!

Post autor: pauzanias »

Jestem troskliwy i opiekuńczy, a jednocześnie zaradny i życiowo dobrze ogarnięty (m. in. prowadzę działalność gospodarczą).

Myślę, że mam też całkiem niezłe geny przynajmniej pod dwoma względami: intelektualnym (pracuję na wyższej uczelni) oraz jeśli chodzi o zdrowie i długowieczność (oboje moi rodzice są już całkiem wiekowi, a ciągle jeszcze w niezłej formie). Jestem szczupły i w dobrej kondycji fizycznej.

Mieszkam w Krakowie, choć gdy będziemy mieć dzieci - najlepiej dwoje - wolałbym zamieszkać w domu pod Krakowem, aby dzieci mogły bawić się w ogródku i miały kontakt z przyrodą.

Jeśli jesteś spoza Krakowa, chętnie przyjadę do Ciebie, abyśmy mogli się poznać.

Aby różnica między nami nie była zbyt wielka, myślę, że byłoby dobrze, abyś miała wyższe wykształcenie – mile widziane ścisłe lub techniczne, ale niekoniecznie. Możesz też być humanistką (ja sam jestem humanistą o ścisłym umyśle – najpierw skończyłem matematykę).
Twój wiek nie odgrywa roli, jeśli tylko chcesz i możesz mieć dzieci. Możesz już mieć dziecko, pod warunkiem, że rzeczywiście chcesz mieć następne.
O wszelkie materialne potrzeby dzieci potrafię się zatroszczyć - jeśli o to chodzi, mógłbym mieć nawet czworo czy sześcioro.
ODPOWIEDZ