Czas zostac Ojcem i głowa rodziny

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
Christopher82..
Posty: 7
Rejestracja: 01 sierpnia 2021, 19:46 - ndz

Czas zostac Ojcem i głowa rodziny

Post autor: Christopher82.. »

Hej, jestem 36 letnim facetem, znudzonym wiecznym randkowaniem bez celu i życiu w związku polegającym na obiecankach, szukam kobiety szczupłej i o miłej dla oka aparycji, nie ukrywam, że jeśli mam się z kimś związać to chcę aby to była osoba nieprzypadkowa, aby mógł oddać jej swe serce.
Po krótce o mnie: jak wyżej wspomniałem mam 36 lat i jestem już znudzony wiecznym randkowaniem bez pokwitowania z kobietami, które same nie wiedzą czego chcą od życia. Jestem wykształcony, skończyłem studia, posługuję się językiem hiszpańskim, angielskim. Jestem obyty w świecie, mam dobrze płatną stabilną pracę w godzinach urzędowych, wolne weekendy, na które zawsze spoglądam ochoczo, bowiem lubię spędzać czas aktywnie, gdzieś pojechać za miasto lub wyjść do kina. Nie mam żadnych dzieci z poprzedniego związku. Jestem zawsze miły i uśmiechnięty, mam 189 cm. Dbam bardzo o swoją posturę i higienę, w przeszłości uprawiałem sport zawodowo, teraz ograniczam się jedynie do hobbystycznej jego wersji. Jestem zapalonym podróżnikiem i nie ukrywam, że kobieta również powinna przejawiać taką cechę charakteru. Jestem osobą, która jeśli kocha to okazuje to niemal na każdym, kroku, także bądź gotowa na to, że podczas krojenia marchewki w kuchni zostaniesz zaaktaowana całusami po szyi, a jeśli pojawi się na niej gęsia skórka, złapię Cię za rękę i zaciągnę do łóżka. Wierzę, że uda mi się tu znaleźć konkretną kobietę, która jest chętna na założenie w niedalekiej perspektywie rodziny, bo o to właśnie w życiu nam chodzi. Nie szukam utrzymanki, więc potencjalna partnerka musi coś od siebie również dawać, a nie tylko dolną część ciała. Pozdrawiam
Krzysiek
Christopher82..
Posty: 7
Rejestracja: 01 sierpnia 2021, 19:46 - ndz

Re: Czas zostac Ojcem i głowa rodziny

Post autor: Christopher82.. »

Caly czas aktualne.
imari
Posty: 1
Rejestracja: 19 sierpnia 2021, 20:51 - czw

Re: Czas zostac Ojcem i głowa rodziny

Post autor: imari »

Hej jestem 35-letnią blondynką bez nałogów, niezależna finansowo z wyższym wykształceniem, poczuciem humoru i nadzieją na zostanie rodzicem. Kontakt: imari@op.pl
Christopher82..
Posty: 7
Rejestracja: 01 sierpnia 2021, 19:46 - ndz

Re: Czas zostac Ojcem i głowa rodziny

Post autor: Christopher82.. »

Witaj. Czy nadal aktualna Twoja odpowiedz?
carla87
Posty: 59
Rejestracja: 14 października 2021, 18:56 - czw

Re: Czas zostac Ojcem i głowa rodziny

Post autor: carla87 »

Witam! Jeśli nadal aktualne to pisz na karolina.wlodarczyk@vip.onet.pl
Selene
Posty: 5
Rejestracja: 25 września 2018, 01:23 - wt

Re: Czas zostac Ojcem i głowa rodziny

Post autor: Selene »

[Witaj, do niedawna nie miałam pojęcia o istnieniu takiego zjawiska, jak coparenting. Mam 45 lat. Moje dotychczasowe życie to pasmo złych decyzji. Zdaję sobie sprawę z tego, że na dziecko zostało już mało czasu i że sama jestem temu winna. Mam też świadomość, że to ostatni moment, żeby mieć dziecko. Interesuje mnie albo tradycyjny związek, albo po prostu wspólne dziecko, które mieszka ze mną, ale, z którym masz stały kontakt i w którego wychowaniu uczestniczysz. Wiem, że może to źle zabrzmi, ale chciałabym, żebyś był heteroseksualistą. Nie dlatego, że jestem nietolerancyjna. Wręcz przeciwnie. Tylko trudno byłoby mi mieć kontakt z mężczyzną, o którym wiem, że mnie nie akceptuje. Nie musimy się ani kochać, ani mieszkać ze sobą, ani żyć ze sobą. Ale myśl, że się zmuszasz do kontaktu ze mną byłaby dla mnie trudna. Oczekuję odpowiedzi od mężczyzn wyłącznie z wyższym wykształceniem, o wzroście powyżej 180 cm. Oczywiście, wyłącznie kawaler, rozwiedziony lub wdowiec. Nie szukam dawcy spermy tylko ojca, który będzie obecny w życiu dziecka. Mieszkam w Poznaniu i poszukuję mężczyzny do 300 km od Poznania, dalej to nie zadziała. Jeżeli jesteś zwolennikiem PiS lub Konfederacji to nie pisz, bo tracisz czas. I warunek nie podlegający dyskusji: jesteś zaszczepiony na Covid. Jeśli nie - nie pisz. Jeśli zdecydujesz się odpisać, to proszę o wiadomość prywatną na mój adres email: selene.oliwia@gmail.com
S@motna
Posty: 7
Rejestracja: 02 sierpnia 2018, 18:06 - czw

Re: Czas zostac Ojcem i głowa rodziny

Post autor: S@motna »

Czy aktualne?
Lena1980
Posty: 9
Rejestracja: 26 kwietnia 2021, 09:00 - pn

Re: Czas zostac Ojcem i głowa rodziny

Post autor: Lena1980 »

Witam czy ogłoszenie jest aktualne, skąd jesteś. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post