W dalszym ciągu czekam na tą jedną.

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
Skromny
Posty: 24
Rejestracja: 01 marca 2015, 22:15 - ndz

W dalszym ciągu czekam na tą jedną.

Post autor: Skromny »

Witam. 37 letni mężczyzna o piwnych (lub) brązowych oczach i wzroście 175.5 cm, poszukuje kobiety do założeniu rodziny. Niestety jestem nieśmiały w stosunku do kobiet, jeżeli chodzi o wstępny kontakt (rozmowa czy czat). Mam trudność z wysławianiem się, czy też trudności z wyjaśnieniem jakiegoś zagadnienia). Szukam kobiety (najlepiej w wieku od 25 do 37 lat z głownie z lubuskiego z uwagi na pewność regionu nazwijmy to (w przypadku innych województw to kwestia głębszego zaufania do drugiej osoby), która chce założyć rodzinę. Najlepiej samotną nie materialistkę. Finanse są oczywiście ważne, ale nie powinny one być celem do zaspokajania swoich ambicji z wykorzystaniem dzieci jako argumentu (przejechałem się na tym wcześniej), lecz teraz jest lepiej, jeżeli chodzi o moją sytuację. Mam mieszkanie. Jestem też bardziej pewnym siebie mężczyzną, któremu najwyraźniej czegoś życiu brakuje, ponieważ żyje w monotonii. Po za tym wymyśliłem sposób jak zweryfikować moje szczere intencje, co do stworzenia rodzinny, więc potencjalna kandydatka będzie wiedziała na czym stoi (w przypadku wątpliwości). Mało interesuję się sportem (nie muszę go oglądać). Pisze, oraz rysuję. Mam średnie (policealne) wykształcenie. Nawet zdarzyło mi się próbować studiować, jednak nie traktuję tego etapu, jako studiów. Zainteresowane mogą napisać PW (tam wyjaśnię też ewentualne wątpliwości).
Ostatnio zmieniony 26 września 2019, 17:19 - czw przez Skromny, łącznie zmieniany 4 razy.
gosiacze23k
Posty: 5
Rejestracja: 25 stycznia 2015, 18:40 - ndz

Re: Nietypowa prośba.

Post autor: gosiacze23k »

Hej,jeśli aktualne prosze na mail gosiamisio88@wp.pl
Skromny
Posty: 24
Rejestracja: 01 marca 2015, 22:15 - ndz

Re: Nietypowa prośba.

Post autor: Skromny »

gosiacze23k pisze:Hej,jeśli aktualne prosze na mail gosiamisio88@wp.pl
Sprawa aktualna dla ciebie i innych kobiet.

Ze swojej strony zaznaczam, iż moje wątpliwości, bądź obawy nie wynikały z choroby psychicznej (umysłowej), lecz z sytuacji rodzinnej (różnic co do podejścia jeżeli chodzi o posiadanie dzieci, czy ich wychowanie). Teraz kiedy mieszkam sam mam większe pole możliwości, jeżeli chodzi o posiadanie dzieci oraz wspólne ich wychowywanie z kobietą, która naprawdę tego chce, Jest gotowa na dzieciątko. Najlepiej z grupą krwi taką, która by nie powodowała konfliktu serologicznego. Mogą się zgłaszać kobiety z poza zaznaczonego obszaru przez zemnie jeżeli będą chciały. To samo tyczy się czasu kiedy chce mieć dzieci (w najbliższym możliwym terminie, czy później). Zaznaczam przy tym, że w przypadku pierwszym nie jestem osoba, której tylko jedno w głowie (to nie jest istotne), czego dowodem jest rzadkie pisanie, doświadczenie w życiu (moje podejście do dziewczyn) i dwuletnie oczekiwanie na tą jedyną. Przyszłą kobietę, która chce mieć dzieci. Pozdrawiam.
Skromny
Posty: 24
Rejestracja: 01 marca 2015, 22:15 - ndz

Nietypowa prośba - dalej szukam.

Post autor: Skromny »

Witam ponownie. Jestem już 34 (niedługo 35) letnim mężczyzną o piwnych (lub) brązowych oczach i wzroście 175.5 cm. Jestem szczupły i wypowiadałem się jakiś czas temu. Od tamtego czasu wiele spraw udało mu się jakoś samemu rozwiązać w tym te związane z faktem oszukania mnie (nie z udziałem osób z forum), to też jest znacznie lepiej jeżeli chodzi o tą sytuację w porównaniu przed trzema laty.

Nie mniej jednak nadal nie znalazłem kobiety, która planuje zostać matką, (to jest mieć dzieci). Ja sam nie pisałem często, być dać dowód, iż nie podchodzę do tego tylko w celu, że tak powiem samego aktu, ale dalej myślę o rodzinie. Mam nawet plan, jak uwiarygodnić swoją intencję, ale zdradzę ją gdy znajdzie się kobieta poważna nie będąca materialistką (także wyjaśnię w PW).

Sam obecnie jestem osobą bardziej (chyba) pewną siebie i nieco lepiej zorientowaną co do niektórych spraw, i trochę bardziej potrafię zorientować się co do sytuacji i relacji między kobietą i mężczyzną mimo mojej nieśmiałości.

Także sytuacja rodzinna jest nieco lepsza niż jeszcze wtedy, kiedy pisałem (mieszkam też już sam). Nie mniej jednak dalej nie znalazłem partnerki myślącej o założeniu rodziny jak już wspomniałem, stąd też ponawiam ogłoszenie i chodź to zabrzmi trochę może głupio z ust faceta dobrze by było, gdyby kobieta chciała zajść w ciąże w tym, lub na początku przyszłego roku i była z okolic Zielonej Góry, albo też Nowej Soli. Miała normalną budowę ciała (bez dzietna) i była przede wszystkim gotowa na macierzyństwo i mocno stąpała po ziemi w wieku od 23 do 35 lat. Ewentualne dalsze informacje i zdjęcie gdyby chciała to Pw. Moja grupa krwi 0rh -.
Skromny
Posty: 24
Rejestracja: 01 marca 2015, 22:15 - ndz

Re: Dalej poszukuję

Post autor: Skromny »

W dalszym ciągu szukam kobiety (najlepiej w wieku od 25 do 31 lat z głownie z lubuskiego z uwagi na pewność regionu nazwijmy to), która chce założyć rodzinę. Najlepiej samotną i niemyśląca tylko finansach. Są one oczywiście ważne, ale nie mogą być celem w samym sobie zwłaszcza, ze spotkałem osobę, która mnie wykorzystała wykorzystując własne dzieci. Na szczęście w porównaniu ze sytuacją opisywaną tutaj wcześniej jestem w lepszej sytuacji. Jestem też bardziej pewnym siebie mężczyzną , któremu najwyraźniej czegoś życiu brakuje, ponieważ żyje w monotonii. Po za tym wymuliłem sposób jak zweryfikować moje szczere intencje, co do stworzenia rodzinny, więc potencjalna kandydatka będzie wiedziała na czym stoi.
elaniedziela
Posty: 169
Rejestracja: 17 marca 2019, 02:59 - ndz

Re: Dalej poszukuję

Post autor: elaniedziela »

Priv
kwiatwschodu
Posty: 126
Rejestracja: 23 kwietnia 2019, 01:41 - wt

Re: Dalej poszukuję

Post autor: kwiatwschodu »

Napisz
Skromny
Posty: 24
Rejestracja: 01 marca 2015, 22:15 - ndz

Re: W dalszym ciągu czekam na tą jedną.

Post autor: Skromny »

Aktualne
ODPOWIEDZ