Szukam Par Kobiet/Kobiety do Poczęcia Dziecka z Warszawy

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
Maciek169
Posty: 1
Rejestracja: 06 października 2017, 23:30 - pt

Szukam Par Kobiet/Kobiety do Poczęcia Dziecka z Warszawy

Post autor: Maciek169 »

Witam
tu Maciej, 180, brunet, po studiach, mieszkam w Warszawie.
Chciałbym poznać tą droga kobietę lub parę kobiet , którym nie będzie przeszkadzało to , że jestem gejem a bardzo bym chciał zostać Tatą. Jest to jeden z priorytetów w moim życiu. Zależy mi , by przyszła kandydatka, lub para kobiet , poza zdrowiem, byli osobami kulturalnymi, ciepłymi, otwartymi.
Dziecko to nie tylko pieniądze. ale i wspólne wychowywanie go, uczenie, opiekowanie się małym człowiekiem by wyrósł na wspaniałego faceta lub super kobietę . Widzę to tak, już po urodzeniu się maleństwa opiekę nad nim przejmujemy po połowie.
Oczywiście chciałbym uczestniczyć w życiu codziennym dziecka, i nie być tylko Tatą weekendowym... albo od alimentów...
Szukam kandydatki/kandydatek z Warszawy lub bliskich okolic. Co do metod poczęcia to jest ich wiele i wszystko zależy do dogadania pomiędzy nami.

Chciałbym by przyszła mama , była osobą wykształconą, samodzielną, zaradną, by posiadanie dziecka nie wiązało się tylko z przyczyn tzw. rodzinnych : , bo tak rodzina gdera i gada i Ty masz dziecko by mieć święty spokój. Nie palę, narkotyków nie zażywam, nie za bardzo lubię alkohol, unikam go, ale lampkę wina czy piwo na imprezie wypije ale nie upijam się.

Chciałbym w pierwszej kolejności poznać przyszłą mamę (bez podtekstów) kawa, itp., byśmy mieli to samo pragnienie odnośnie dziecka i jego posiadania. Nic na siłę. Powolutku, stopniowo by osiągnąć zamierzony cel. Wiem , ja czasem jestem niecierpliwy, i chciałbym już mieć 3 dzieci (moi bracia mają, a ja jako wujek Maciek mam u brzdąców autorytet) ale nie ukrywam , chciałbym zostać Tatą również ale tym prawdziwym.

Obecnie mieszkam sam, chcę żeby przyszła mama akceptowała mnie takim jakim jestem.
Szukam partnera który myśli podobnie co ja odnośnie założenia Tęczowej Rodziny. Wszystko jest do ustalenia i dogadania Dajmy sobie szansę !!

podaję maila: Maciek.hrabia@interia.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post