Chciałbym zostać biologicznym ojcem

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
karol_30l/76/177
Posty: 1
Rejestracja: 12 sierpnia 2017, 19:50 - sob

Chciałbym zostać biologicznym ojcem

Post autor: karol_30l/76/177 »

Mam 31 lat i kilka nieudanych związków za sobą. Po ostatnim, kilka lat temu zdecydowałem, że zostanę sam. Ogólnie wykształcony, inteligentny, trochę artystyczna dusza. Ludzie tacy jak ja nazywają się "samotnymi wilkami", ale przecież wilk jest zwierzęciem stadnym... Wiem, że nie nadaję się do życia w związku ale jednocześnie chciałbym mieć potomka (lub potomkinie). Mogę zostać ojcem na zasadzie coparentingu i uczestniczyć w jego wychowaniu lub nieodpłatnym dawcą nasienia i jednocześnie "dobrym wujkiem - przyjacielem rodziny" (lub ostatecznie znajomym rodziny, który min. raz do roku dziecko będzie mógł odwiedzić). Na pewno nie chcę być dawcą, który znika i nigdy się nie dowie, czy udało mu się przekazać geny, czy dziecko jest zdrowe i na jakiego człowieka wyrosło. Zapraszam do kontaktu priv. ;)

177 cm wzrostu; piwne oczy; normalna budowa ciała; karnacja dość jasna; gęste, ciemne włosy, gdy są dłuższe to kręcone, przyrodnik - wykształcenie wyższe, uzdolnienia artystyczne, sympatyczny, komunikatywny, szczery, "postępowy konserwatysta" ;)
Ostatnio zmieniony 29 maja 2018, 15:30 - wt przez karol_30l/76/177, łącznie zmieniany 2 razy.
temida22
Posty: 3
Rejestracja: 13 grudnia 2017, 22:54 - śr

Re: Chciałbym zostać ojcem

Post autor: temida22 »

witaj napisz proszę na GG 64125740
corkakraka
Posty: 32
Rejestracja: 15 marca 2019, 02:24 - pt

Re: Chciałbym zostać biologicznym ojcem

Post autor: corkakraka »

Czy aktualne?
Slavarodu
Posty: 11
Rejestracja: 06 grudnia 2018, 19:25 - czw

Re: Chciałbym zostać biologicznym ojcem

Post autor: Slavarodu »

Aktualne?
elaniedziela
Posty: 169
Rejestracja: 17 marca 2019, 02:59 - ndz

Re: Chciałbym zostać biologicznym ojcem

Post autor: elaniedziela »

Priv
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post