NAGRODA za pomoc w staniu się ojcem - Łódź

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
suawco
Posty: 3
Rejestracja: 07 kwietnia 2018, 00:30 - sob

NAGRODA za pomoc w staniu się ojcem - Łódź

Post autor: suawco »

Wieloletni toksyczny związek, oraz nieustanny i absorbujący wyścig w branży IT sprawił, że w moim życiu zapanowała totalna pustka i mimo, że mój nowy komfortowy dom w Łodzi pozwala nawet na prowadzenie małego przedszkola i SPA, a ja spełniam chyba wszystkie kryteria, by go zaludnić, to jakaś magiczna siła blokuje mi lub niweczy skutecznie próby poznania odpowiedniej partnerki. Może dlatego,że oferując zdrowy styl życia i wyrzeźbiony 6-pak, a nie kupiony w monopolowym, oczekuję od niej czegoś podobnego, lub że nie będę musiał namawiać jej do spalania nadmiaru wchłoniętych kalorii w mojej siłowni, a z sauny i basenu w ogrodzie też nie będę samotnie korzystać.

Ponieważ życie ucieka, a ja chciałbym być ojcem a nie dziadkiem mojego dziecka, to szczodrze wynagrodzę każdą pomoc w tej kwestii, czyli w poczęciu dowolną metodą: naturalną lub IUI (inseminacja), a jeśli tylko komórka jajowa, to także IVF (in vitro) i pomoc surogatki. Każdy scenariusz jest możliwy, także ten, w którym np. dawczyni, lub późniejsza niania – stanie się też moją partnerką lub żoną, co także dla dziecka byłoby najlepszym rozwiązaniem.

Proszę pisać na suawco@gmail.com nie na PV.
suawco
Posty: 3
Rejestracja: 07 kwietnia 2018, 00:30 - sob

Re: NAGRODA za pomoc w staniu się ojcem - Łódź

Post autor: suawco »

aktualne
weronisa
Posty: 6
Rejestracja: 21 stycznia 2018, 17:09 - ndz

Re: NAGRODA za pomoc w staniu się ojcem - Łódź

Post autor: weronisa »

Aktualne?
suawco
Posty: 3
Rejestracja: 07 kwietnia 2018, 00:30 - sob

Re: NAGRODA za pomoc w staniu się ojcem - Łódź

Post autor: suawco »

Tak. Rozważam też adopcję 0-5 letniego, zdrowego dziecka.
aguleczka1989
Posty: 32
Rejestracja: 04 lipca 2019, 22:07 - czw

Re: NAGRODA za pomoc w staniu się ojcem - Łódź

Post autor: aguleczka1989 »

jesli aktualne to zapraszam do kontaktu na @ aguleczka1989@o2.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post