Też pragniesz mieć dzidziusia ? Pomóżmy sobie.

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
andrew
Posty: 3
Rejestracja: 09 czerwca 2014, 15:30 - pn
Lokalizacja: lubelskie

Też pragniesz mieć dzidziusia ? Pomóżmy sobie.

Post autor: andrew »

Cześć.
Postanowiłem zamieścić tutaj ogłoszenie,gdyż bardzo pragnę mieć potomka.
Zgodzę się na każdą możliwość.Na założenie rodziny,na uczestnictwo w wychowaniu,czy tylko na poczęcie.
Jestem wysokim (187cm),szczupłym (80kg),podobno przystojnym 36-letnim brunetem z poczuciem humoru.Inteligentnym,rozsądnym,zrównoważonym z nutą charyzmy.Z własnymi,skrystalizowanymi poglądami na świat i myślę,że szerokim horyzontem umysłowym.Mieszkam w lubelskim,jestem zdrowy bez nałogów i zobowiązań.
Jeżeli jesteś zainteresowana tematem i tak samo mocno pragniesz dzidziusia to napisz do mnie.
Na pewno dojdziemy do porozumienia.;)

Pozdrawiam serdecznie

Andrzej
Ostatnio zmieniony 08 maja 2018, 20:33 - wt przez andrew, łącznie zmieniany 1 raz.
Mamazuza
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2018, 18:15 - wt

Re: Też pragniesz mieć dzidziusia ? Pomóżmy sobie.

Post autor: Mamazuza »

Jestem z Gdańska, mam 35 lat i już dwoje dzieci na stanie. Mój instynkt i chęć posiadania jeszcze potomstwa nie ustaje :)
karola84s
Posty: 5
Rejestracja: 03 kwietnia 2012, 14:51 - wt

Re: Też pragniesz mieć dzidziusia ? Pomóżmy sobie.

Post autor: karola84s »

Witam. Czy twoje ogloszenie w ,,robimy dzieci" jest aktualne? Jesli tak,to bardzo prosze abys odpisal na moj bezposredni adres karola84s@wp.pl. Jestem zainteresowana. Pozdrawiam Karolina.
samotna 37
Posty: 5
Rejestracja: 14 listopada 2018, 18:16 - śr

Re: Też pragniesz mieć dzidziusia ? Pomóżmy sobie.

Post autor: samotna 37 »

hey . czy ogłoszenia aktualne , miła sympatyczna dziewczyna szuka , sympatycznego mężczyzny do spłodzenia dziecka . ja 37 lat podobno ładna nie przytka , z dobra rezerwą jajnikowa , zdrowa , możliwość wynagrodzenia za pomoc , możliwy casnbiedre czy jak tam zwał .
magda30
Posty: 4
Rejestracja: 27 stycznia 2019, 16:16 - ndz

Re: Też pragniesz mieć dzidziusia ? Pomóżmy sobie.

Post autor: magda30 »

Chcę razem wychować - coparenting
Mam 32 lata i jestem z województwa pomorskiego.
Szukam partnera, z którym wychowam wspólnie dziecko. Zaznaczę ze wygląd, stan zdrowia i wykształcenie ma dla mnie duże znaczenie.
Czekam na wiadomość od Ciebie i zdjecia.
Chcę razem wychować - coparenting
Mam 32 lata i jestem z województwa pomorskiego.
Szukam partnera, z którym wychowam wspólnie dziecko. Zaznaczę ze wygląd, stan zdrowia i wykształcenie ma dla mnie duże znaczenie.
Czekam na wiadomość i zdjęcia.
Elen
Posty: 2
Rejestracja: 28 stycznia 2019, 21:56 - pn

Re: Też pragniesz mieć dzidziusia ? Pomóżmy sobie.

Post autor: Elen »

Witaj!
Szukam ojca dla swojego dziecka ale nie tylko chcę żebyś był przy mnie od poczęcia do narodzin szukam mężczyzny który będzie razem ze mną patrzył jak nasze dziecko dorasta jak stawia pierwsze kroki i wypowiada swoje pierwsze słowa. Jeśli Jesteś zainteresowany odezwij się z chęcią opowiem więcej o sobie. Pozdrawiam serdecznie
Szukam ojca dla swojego dziecka ale nie tylko chcę żebyś był przy mnie od poczęcia do narodzin szukam mężczyzny który będzie razem ze mną patrzył jak nasze dziecko dorasta jak stawia pierwsze kroki i wypowiada swoje pierwsze słowa.
ona31
Posty: 3
Rejestracja: 03 lutego 2019, 15:22 - ndz

Re: Też pragniesz mieć dzidziusia ? Pomóżmy sobie.

Post autor: ona31 »

Witaj,

jestem zainteresowana jednak może nie tutaj ;)
Zapraszam do korespondencji 31onna31@wp.p

Pozdrawiam
Angelina.232
Posty: 20
Rejestracja: 11 stycznia 2016, 18:39 - pn

Re: Też pragniesz mieć dzidziusia ? Pomóżmy sobie.

Post autor: Angelina.232 »

Witam, chcę zostać mamą, ale nie chcę wiązać się z rozsądku, aby mieć dziecko ani też ryzykować przygodny seks z kimkolwiek, aby zajść w ciążę. Wiem, że w życiu dziecka ojciec jest ważny, więc chcę aby moje dziecko miało z nim kontakt. Mam 35 lat, wyższe wykształcenie , pracuję zawodowo, mieszkam w województwie łódzkim . Poszukuję odpowiedzialnego mężczyzny, który pragnie zostać ojcem a podobnie jak ja nie chce się wiązać z rozsądku. Chciałabym abyśmy wychowywali dziecko wspólnie tzn. wspólnie podejmowali decyzje, dzielili się w miarę możliwości opieką nad dzieckiem ( chciałabym aby ojciec dziecka odczuwał potrzebę zajmowania się nim i spędzania z nim czasu) a także żebyśmy dzielili się kosztami utrzymania dziecka. Uważam że dziecko może być szczęśliwe jeśli będzie wychowywane przez oboje rodziców nawet jeśli będą mieszkać osobno, nie będą małżeństwem natomiast będą przyjaciółmi. Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem się proszę o kontakt: Angelina.232@o2.pl Pozdrawiam
elaniedziela
Posty: 169
Rejestracja: 17 marca 2019, 02:59 - ndz

Re: Też pragniesz mieć dzidziusia ? Pomóżmy sobie.

Post autor: elaniedziela »

Priv
kwiatwschodu
Posty: 126
Rejestracja: 23 kwietnia 2019, 01:41 - wt

Re: Też pragniesz mieć dzidziusia ? Pomóżmy sobie.

Post autor: kwiatwschodu »

Napisz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post