Szukam Kobiety do urodzenia i wychowania dziecka

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
Piotr Marceau
Posty: 1
Rejestracja: 03 sierpnia 2018, 10:26 - pt

Szukam Kobiety do urodzenia i wychowania dziecka

Post autor: Piotr Marceau »

Witam,

Mam na imię Piotr, mam 49 lat, wysportowany (licencjonowany trener tenisa ziemnego), spełniam się w fantastycznej pracy (nowe technologie) ale nie pracoholik, znam dwa języki obce (angielski i rosyjski), wykształcony (studiowałem na trzech kierunkach, 2 dyplomy, otwarty przewód doktorski na renomowanej uczelni), kawaler bez zobowiązań, poszukuję wysportowanej, przesympatycznej Kobiety par excellence, także bez zobowiązań, której uśmiech zniewala, a intelekt onieśmiela, w celu nawiązania bliskiego spotkania 3-go stopnia, które być może przerodzi się w coś trwalszego, z ukochanym dzieckiem w tle.

Nie piję alkoholu, nigdy nie paliłem ani nie brałem używek. Niekarany. Zdrowy na ciele i na umyśle, aż dziw bierze. Biegam, jeżdżę na rowerze, pływam i gram w mojego ulubionego tenisa - fajnie byłoby zagrać kiedyś razem (nauczę Cię grać, jak zechcesz). W wolnych chwilach dużo czytam, słucham dobrej muzyki i jeżdżę bez biur podróży po świecie.

Proszę o poważne propozycje. Miejsce na mapie Polski nieważne, liczy się kim Jesteś, a nie skąd pochodzisz.

Jestem otwarty na wszelkie propozycje, które mają na względzie urodziny naszego dziecka i jego dobro. Niezależnie od tego, czy będziesz chciała nasze dziecko wychować razem czy nie, będę Was wspierać przez całe moje życie.

Proszę o wysyłanie informacji wraz ze zdjęciem na: piotr.marceau@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie

Piotr Marceau
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post