KRAKÓW bi chcę zostać tatą

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
on333
Posty: 7
Rejestracja: 28 stycznia 2017, 16:56 - sob

KRAKÓW bi chcę zostać tatą

Post autor: on333 »

Witam, mam 35 lat, 182 cm wzrostu, 75 kg -przystojny ;) Szukam dziewczyny hetero/bi/ lub less która tak samo jak ja pragnie mieć dziecko (może być na zasadach białego związku, cooperatingu. Zależy mi przede wszystkim na relacji opartej na przyjaźni ,zaufaniu i szczerości, a z czasem możne nawet cos wiecej....:) chce być ojcem dla dziecka i wspolnie wychowywac. Jestem w 100% zdrowy bez nałogów. Szukam dziewczyny/kobiety która by chciała mieć dziecko - KRAKÓW lub OKOLICE pozdrawiam norbert
Ostatnio zmieniony 04 stycznia 2020, 18:54 - sob przez on333, łącznie zmieniany 1 raz.
Olgitta
Posty: 4
Rejestracja: 17 października 2018, 12:40 - śr

Re: KRAKÓW bi chcę zostać tatą

Post autor: Olgitta »

Cześć, nie wiem czy uznasz, że Katowice to nadal okolice Krakowa i czy nadaję się na matkę Twojego dziecka, ale dla mnie Twoja oferta jest idealna. Bardzo chce mieć dziecko, jestem gotowa i stabilna. Zależy mi na tym, by dziecko znało swojego tatę, a jeszcze lepiej by było, gdyby ojciec chciał uczestniczyć w życiu dziecka. no i żeby ten ojciec nie był szczegolnie popaprany:) ( trochę może być- nobody's perfect:)
Iza aka Olgitta:)
Padasnieg
Posty: 3
Rejestracja: 02 stycznia 2019, 13:10 - śr

Re: KRAKÓW bi chcę zostać tatą

Post autor: Padasnieg »

Zainteresowana
AnnaMad
Posty: 7
Rejestracja: 17 marca 2019, 19:52 - ndz

Re: KRAKÓW bi chcę zostać tatą

Post autor: AnnaMad »

Witam, szukam mężczyzny, który tak jak ja pragnie mieć dziecko. Zależy mi, aby relacja była oparta na zaufaniu i przyjaźni. Chcę, aby ojciec dziecka aktywnie uczestniczył w jego wychowaniu.
Mam 30 lat, jestem niezależną finansowo kobietą. Wykształcenie wyższe, atrakcyjna brunetka, dobrze wychowana, 177 cm wzrostu. Jestem spełniona zawodowo, pragnę mieć tylko dziecko. Niestety nie udało mi się do tej pory ułożyć sobie życia prywatnego.

Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszam na kawę. Mój mail to annamadnak@onet.pl
Izabela85
Posty: 23
Rejestracja: 22 marca 2019, 13:35 - pt

Re: KRAKÓW bi chcę zostać tatą

Post autor: Izabela85 »

Ja mam 34lat, jestem atrakcyjną wykształconą kobietą, blondynka, szczupła. Nie mam problemu z poznaniem mężczyzny, ale nie interesują mnie spotkania jednorazowe z niezdecydowanymi facetami ,którzy chcą się tylko zabawić albo nie myślą poważnie o życiu. Nie mam nałogów, prowadzę zdrowy tryb życia, gram w tenisa ziemnego. walcm1985@gmail.com Chcę zostać mamą:)
Slavarodu
Posty: 11
Rejestracja: 06 grudnia 2018, 19:25 - czw

Re: KRAKÓW bi chcę zostać tatą

Post autor: Slavarodu »

Witam,
jesli aktualne odezwij sie na slavarodu@interia.pl
My - para z Krakowa w stabilnym les zwiazku. Wiek 37 :)
elaniedziela
Posty: 169
Rejestracja: 17 marca 2019, 02:59 - ndz

Re: KRAKÓW bi chcę zostać tatą

Post autor: elaniedziela »

Priv
kwiatwschodu
Posty: 126
Rejestracja: 23 kwietnia 2019, 01:41 - wt

Re: KRAKÓW bi chcę zostać tatą

Post autor: kwiatwschodu »

Napisz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post