Gotów na ojcostwo i co-parenting

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
Scat Daddy
Posty: 2
Rejestracja: 01 grudnia 2018, 11:53 - sob

Gotów na ojcostwo i co-parenting

Post autor: Scat Daddy »

Jeśli jesteś kobietą, która poważnie myśli o macierzyństwie oraz daniu nowemu człowiekowi szczęśliwego życia w poczuciu przyjaźni i szacunku to myślisz podobnie jak ja.
Jestem mentalnie i materialnie gotów zostać ojcem i na uzgodnionych zasadach uczestniczyć w opiece i wychowaniu (prawie każdy wariant wchodzi w grę). Nie stawiam żadnych warunków wstępnych, choć pomogą nam we wspólnej decyzji fakt odpowiedniego wykształcenia, kultury osobistej i światopoglądu. Trójmiasto, choć niekoniecznie.
Nula70
Posty: 5
Rejestracja: 05 grudnia 2018, 00:02 - śr

Re: Gotów na ojcostwo i co-parenting

Post autor: Nula70 »

Hej, chętnie porozmawiam :)
magda30
Posty: 4
Rejestracja: 27 stycznia 2019, 16:16 - ndz

Re: Gotów na ojcostwo i co-parenting

Post autor: magda30 »

JESTEM ZAINTERESOWANA 534 364 888
Chcę razem wychować - coparenting
Mam 32 lata i jestem z województwa pomorskiego.
Szukam partnera, z którym wychowam wspólnie dziecko. Zaznaczę ze wygląd, stan zdrowia i wykształcenie ma dla mnie duże znaczenie.
Czekam na wiadomość i zdjęcia.
Tajemnicza
Posty: 5
Rejestracja: 03 marca 2019, 10:26 - ndz

Re: Gotów na ojcostwo i co-parenting

Post autor: Tajemnicza »

mieszkam w kuj pom
Annaxxxxx
Posty: 18
Rejestracja: 02 lutego 2018, 19:55 - pt

Re: Gotów na ojcostwo i co-parenting

Post autor: Annaxxxxx »

Witam możemy porozmawiać?
Angelina.232
Posty: 20
Rejestracja: 11 stycznia 2016, 18:39 - pn

Re: Gotów na ojcostwo i co-parenting

Post autor: Angelina.232 »

Witam, chcę zostać mamą, ale nie chcę wiązać się z rozsądku, aby mieć dziecko ani też ryzykować przygodny seks z kimkolwiek, aby zajść w ciążę. Wiem, że w życiu dziecka ojciec jest ważny, więc chcę aby moje dziecko miało z nim kontakt. Mam 35 lat, wyższe wykształcenie , pracuję zawodowo, mieszkam w województwie łódzkim . Poszukuję odpowiedzialnego mężczyzny, który pragnie zostać ojcem a podobnie jak ja nie chce się wiązać z rozsądku. Chciałabym abyśmy wychowywali dziecko wspólnie tzn. wspólnie podejmowali decyzje, dzielili się w miarę możliwości opieką nad dzieckiem ( chciałabym aby ojciec dziecka odczuwał potrzebę zajmowania się nim i spędzania z nim czasu) a także żebyśmy dzielili się kosztami utrzymania dziecka. Uważam że dziecko może być szczęśliwe jeśli będzie wychowywane przez oboje rodziców nawet jeśli będą mieszkać osobno, nie będą małżeństwem natomiast będą przyjaciółmi. Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem się proszę o kontakt: Angelina.232@o2.pl Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post